Nová řada aviváží Lenor Perfume Therapy poskytuje prádlu dlouhotrvající vůni, se kterou si dopřejete relax na každém kroku

Značka Lenor přichází s novou inovativní formulí, která dodá vašemu prádlu dlouho trvající svěžest, která si zachovává příjemnou intenzitu vůně po celý den. Díky příměsi parfémovaných olejů se vůně nových aviváží Lenor Perfume Therapy uvolňuje z tkanin postupně, a tak zůstane vaše oblečení voňavé i po celém dni nošení. Užijete si nekonečný příval pozitivní energie, kterou dlouhotrvající vůně nové kolekce Lenor přináší.

Moderní doba nám příliš neumožňuje dopřát si čas na odpočinek, který je potřeba pro obnovu fyzických i duševních sil. Abychom eliminovali dopad každodenního stresu, je třeba hledat příležitosti pro relax i během náročného dne. Zklidnit mysl a relaxovat lze například pomocí vůní. Lenor Perfume Therapy s technologií parfémového oleje nás může na našem oblečení doprovázet na každém kroku během celého dne, a poskytovat tak potřebný moment relaxace.  Kamkoliv se hnete, můžete vdechovat pocit vnitřního klidu a radosti, a to i večer po náročném pracovním dni.

Jak ukázaly nedávné průzkumy, stále více lidí investuje do péče o své tělo a takzvaného wellbeingu. K tomu patří i péče o duševní zdraví a příjemné čichové vjemy jsou toho součástí.

Pokud každodenní povinnosti významně zaplňují místo v našem denním harmonogramu, je těžké si najít čas pro chvíli odpočinku. Aviváže Lenor Perfume Therapy jdou vstříc potřebám moderního člověka a svou déle trvající vůní nám umožňují nadechnout se a dopřát si chvilku relaxace i během vytíženého dne.

Čich je velice důležitým smyslem pro naše tělo. Tak jako zvládne rozpoznat nebezpečí, dokáže naopak rozpoznáním povědomé vůně navodit vzpomínky i příjemný pocit štěstí, bezpečí, klidu a pohody. Proto z vůní těžíme zejména ve chvíli, kdy chceme zpomalit, relaxovat a nabít se pozitivní energií.

„Pomocí vůní a aromaterapie můžeme působit na naši dobrou náladu, zrelaxovat mysl po dlouhém a náročném dni v práci, uvolnit se ve stresové situaci, anebo si jen vyvolávat příjemné pocity, protože vůně působí přímo v části mozku, která je s emocemi spojená,“ dodává aromaterapeutka Michaela Makulová.

Nové aviváže Lenor Perfume Therapy přicházejí v několika neodolatelných vůních. Nechte se hýčkat voňavým třešňovým květem s šalvějí Cherry Blossom & Sage, exotickou orchidejí s vanilkou Orchid & Vanilla, smyslným cedrovým dřevem s borovicí Cedar Wood & Pine Tree nebo třeba šťavnatým pomerančem s verbenou Orange & Verbena.

Vyzkoušejte nové aviváže Lenor Perfume Therapy na vlastní smysly a dopřejte si zaslouženou chvilku relaxace, ať už jste kdekoliv.

Napsat komentář