Heidi Janků je stále krásná žena. Nahoře velikost M, dole S

U oblíbené zpěvačky Heidi Janků se zastavil čas. Dorazila na představení finalistů soutěže Muž roku 2024 na Střelecký ostrov v krátkých šatech a na vysokých podpatcích, a vedle urostlých mužů vypadala jako modelka.

„Nic moc pro svoji figuru nedělám. Hodně chodím a mám dobrý genový základ. Ale postava se mi s věkem také mění. Nahoře jsem dorostla do velikosti M a dole ještě zůstalo eSko. Doufám, že to tak hodně dlouho vydrží,“ smála se Heidi. Že je Heidi stále krásná žena, dokazuje i to, že dostává od ctitelů pozvánky na rande. „Ano zvou mě na rande. Nechci to nějak prezentovat, občas to i klapne. Zatím ale dlouhodobější vztahy nebyly zrovna ideální,“ uvedla zpěvačka a radši se věnovala tématu soutěž Muž roku, kvůli kterému zavítala na tiskovku do restaurace na pražském Střeleckém ostrově.

„Mě překvapuje, že je stále tolik mužů, kteří se chtějí prezentovat v soutěži Muž roku, protože v mém okolí takový žádný kluk není. Soutěži prospělo, že se věková hranice rozšířila do 35 let, protože se hlásí opravdu muži. Jsou vzdělaní, komunikativní a zkušenější,“ charakterizovala finalisty Heidi Janků, kterou po dovolené na Mauriciu čeká pracovní léto. „Už jsme s kapelou zahájili letní sezónu. I po těch 40 letech mě zpívání pořád baví a myslím, že tu energii cítí i diváci. Ta zpětná vazba je pro mě strašně důležitá,“ uvedla Heidi Janků a dodala, že hit „Když se načančám“ musí vždycky zazpívat.

Heidi Janků je stále krásná žena. Nahoře velikost M, dole S

Finalisté soutěže Muž roku předvedli oblečení od společnosti C&A,  spodní prádlo od Trenýrkárny, boty od CCC a obleky Koutný. Prezident soutěže Muž roku David Novotný byl s výběrem finalistů spokojený a přidal několik zajímavých čísel. „Letos se zaregistrovalo 680 mladých mužů, z nichž 150 jsme pozvali na casting. Kvalitě výběru pomohlo i rozšíření věkové hranice na 35 let. Vzešla z toho dvanáctka finalistů, z nichž 7 poletí na světové soutěže. Finalisty čeká soustředění a pak finále,“ uvedl David Novotný a upřesnil: „Letos je to 25. ročník a finále se koná 23. srpna v Náchodě a opět podpoříme Nadační fond Šťastná hvězda.“

A komu budou diváci náchodského divadla držet palce? 

 1. David Vencl – asistent hudební společnosti, 25 let, Náchod
 2. Vojtěch Bělunek – podnikatel, 32 let, Ostrava
 3. Daniel Štefan – student, 20 let, Strančice
 4. Ondřej Valenta – učitel, 32 let, Praha
 5. Jan Jiránek – mechatronik, 26 let, Mladá Boleslav
 6. Jiří Dráb – manažer, 32 let, Zlín
 7. Daniel Sklář – podnikatel, 29 let, Praha
 8. Jakub Mádl – asistent kameramana, 35 let, Nový Bydžov
 9. Jakub Klíma – OSVČ, 32 let, České Budějovice
 10. Petr Hantych – řidič, 29 let, Ústí nad Labem
 11. Marcel Nazad – manager, 34 let, Prostějov
 12. Tom Jurka – Spisovatel a cestovatel, 32 let, Praha

Napsat komentář