Hlavní hvězdou koncertu Rock in Symphony budou britští Uriah Heep

Britská rocková kapela Uriah Heep se po necelých 3 měsících vrátí opět do Prahy! Stane se tak už 24. června, kdy se jako hlavní hvězdy koncertní show Rock in Symphony v pražském O2 Universum představí její frontman Bernie Shaw a kytarista Mick Box. Na jednom pódiu společně se symfonickým orchestrem Bohemian Symphony Orchestra Prague, pod vedením dirigenta Martina Šandy, zahrají českému publiku své největší hity. To vše v originálních aranžích, které jedinečným způsobem propojí slavné hity kapely s těmi nejznámějšími skladateli klasické hudby a jejich symfoniemi. Kromě hitů Uriah Heep zazní na koncertu Rock in Symphony: The Epic Symphonic Show i songy kapel jako jsou Deep Purple, Metallica, Led Zeppelin, Europe, Guns N‘Roses nebo Scorpions a řady dalších. Prostě symfonická rocková show, jak má být, včetně světlené choreografie a plně obsazené rockové kapely.

Hlavní hvězdou koncertu Rock in Symphony budou britští Uriah Heep

Pondělí 24. června bude svátkem pro všechny rockery, milovníky rockové hudby a nejznámějších rockových hitů, ale i vážné hudby a symfonického orchestru. Na programu je totiž rocková symfonická koncertní show Rock in Symphony, která se uskuteční od 20 hodin v O2 Universum. Nejslavnější světové rockové hity všech dob kapel jako jsou Deep PurpleMetallicaLed ZeppelinScorpionsSurvivorIron Maiden nebo Uriah Heep zazní v  originálních aranžích a v podání symfonického orchestru Bohemian Symphony Orchestra Prague. 60členný orchestr pod vedením dirigenta a autora aranží Martina Šandy dokonale propojí nejproslulejší české i zahraniční symfonie s těmi největšími rockovými hity!

„Rock in Symphony je symfonická koncertní rocková show v pravém slova smyslu. Nejedná se jen o další koncert rockových hitů v orchestrální úpravě, ale jde o zcela originální aranže a 100% spojení a propojení klasické hudby a symfonií s rockovými hity. Při psaní aranží jsem dal dohromady skladby, které se spolu skutečně pojí, které vychází ze stejného základu, pracují se stejnou nebo podobnou harmonií, melodičností, mají podobné prvky. Jen tak totiž mohou jednotlivé písně 100% fungovat a posluchačům předat tu správnou energii a emoce.
Nakonec, vážná a rocková hudba toho mají společného víc, než by nás možná napadlo,“
 říká Martin Šanda, šéfdirigent a ředitel Bohemian Symphony Orchestra Prague a prozrazuje, že posluchači si užijí například Vltavu Bedřicha Smetany ve spojení s hitem Pink Floyd Learning To Fly nebo Beethovenovu Osudovou ve spojení se slavným songem Led Zeppelin Whole Lota Love. Jak se propojení rocku a symfonií povedlo budou moci všichni posoudit už 24. června v O2 Universum.

Uriah Heep opět v Praze! Těší se na české publikum i pivo

Hlavní hvězdou koncertní show Rock in Symphony: The Epic Symphonic Show budou
členové britské rockové kapely Uriah Heep, frontman Bernie Shaw a kytarista Mick Box, kteří se symfonickým orchestrem zahrají v originální aranži hned několik svých skladeb. Diváci se mohou těšit například na Lady in BlackSunrise či July Morning. Pro „Uriáše“ bude navíc červnový koncert dalším návratem do České republiky, ani ne po 3 měsících. Nakonec,

kapela se netají svojí vazbou a láskou k Česku, do kterého se vždy rádi vrací. „Už teď se nemůžeme dočkat našeho dalšího návratu do České republiky. Milujeme české pivo, které je podle nás nejlepší na světě a speciálně se těšíme na české publikum. Právě Češi jsou vždy skvělí, od samotného startu koncertů a přivítání až po to, jak si koncerty společně s námi užívají a jak nám vrací energii,“ říká Bernie Shaw, zpěvák Uriah Heep, který měl navíc k ČR řadu let osobní vazbu díky své manželce pocházející ze Slovácka.

Rock in Symphony

Dalším hostem koncertu Rock in Symphony: The Epic Symphonic Show bude i zahraniční rocková kapela Soundtopia složená z uznávaných rockových hudebníků.

Doplňme, že na koncertu Rock in Symphony: The Epic Symphonic Show si diváci užijí skutečně 100% symfonickou rockovou show a neopakovatelný hudební i audiovizuální zážitek, který ještě umocní originální světelná choreografie. Akce jako stvořená pro milovníky rockové hudby, ale i klasiky, která dle slov šéfdirigenta Martina Šandy dokazuje, že hudba je jen jedna, vše vychází ze stejného základu, a i odlišné žánry mohou skvěle fungovat vedle sebe i ve spojení, a povýšit tak hudební zážitek ještě o několik levelů výš.

ROCK IN SYMPHONY: THE EPIC SYMPHONIC SHOW
24. 6. O2 Universum, Uriah Heep, Bohemian Symphony Orchestra Prague,
Soundtopia

Vstupenky k dostání v předprodejních sítích Ticketmaster a Ticketportal

Cena: od 990 Kč

Více na www.bsop.eu

Napsat komentář