Grada představuje knižní novinky pro nejmenší

Nakladatelství BAMBOOK, součást Nakladatelského domu GRADA, přichází s novinkou z edice Pohádkové čtení. Pojďme společně do mlýna u řeky Vodnice a poslechněme si, jaké pohádky vypráví mlynář Pšenička svým dětem. Kniha je k dispozici v tištěné i elektronické verzi.

Ve mlýně u řeky Vodnice žije mlynář Pšenička se svou ženou a pěti dětmi. Široko daleko je známý jako skvělý vypravěč, který příběhem potěší nejen každého z okolí, ale i své děti. Pro ně má v zásobě ty nejlepší pohádky a vždycky si najde čas, aby jim nějakou vyprávěl.

Vydejme se společně do mlýna a poslechněme si, jak to dopadlo s hejkalem Hejhulou, který přišel o hlas, co se stalo se ztracenou hvězdičkou nebo jak si ježibaba Hudralína poradila s bandou lapků.

Vhodné pro děti od 4 let.

Knižní novinka pro děti Srdce a hlava

Je pro život důležitější srdce nebo hlava? Pojďme se na to podívat s kreslenými kamarády, kteří společně pracují na tom, aby udrželi život v rovnováze. Kniha pro děti, kterou přináší nakladatelství Alferia, součást nakladatelského domu Grada, připomíná, jak důležité je tyto dva kamarády poslouchat. Text Nishi Singhal doprovodila ilustracemi Lera Munoz.

Život má být plný radosti a legrace! Ale co když nadměrné přemýšlení brání vašim dětem v tom, aby si radost užily naplno? Pojďte se s námi podívat na to, jak Srdce a Hlava společně pracují na udržení rovnováhy. Jsou to nejlepší přátelé, kteří si vzájemně pomáhají. Srdce přináší do přítomného okamžiku radost a lásku a Hlava se stará o to, co je nutné udělat.

Ale co se stane, když se tito dva přátelé na chvíli rozejdou? Tento příběh byl napsán s cílem nám připomenout, jak je důležité přistupovat ke světu s otevřenou myslí a zároveň naslouchat svému srdci. Do života nám to přináší radost, vyrovnanost a klid..

Když se Srdce a Hlava rozhodnou jít svou cestou, zjistíme, jak moc jsou vzájemně propojené a jaký vliv má jejich spojení na kvalitu našeho života. Kniha Srdce a Hlava nám ukazuje, že harmonie mezi emocemi a rozumem je klíčová pro šťastný a naplněný život. Takže pojďme objevit, jak můžeme žít v souladu se svým srdcem a myslí a těšit se z každého okamžiku!

Vhodné od 4 let. 32 stran, formát 200×200, 339 Kč, odkaz: Srdce a hlava

Knižní novinka pro děti: Zbrklík a pekelné Vánoce

Nakladatelství BAMBOOK, součást Nakladatelského domu GRADA, přichází s dalšími dobrodružnými příhodami čertíka Zbrklíka z pera oblíbené autorky dětských titulů Sandry Dražilové Zlámalové. Pekelné dobrodružství Zbrklíka a jeho nejlepších přátel, čertidla Tadeáše a čertice Treperendy, je příslibem zábavných, kouzelných a zcela jistě nezbedných Vánoc.

Čertu Zbrklíkovi a čertidlu Tadeášovi se v pekle pekelně daří. Spolu s čerticí Treperendou tvoří sehranou trojku. A když jednoho dne otevřou pekelnou bránu a do pekla se zatoulá veledůležitý dopis pro Ježíška, způsobí to pozdvižení, jaké peklo ještě nezažilo.

Jakmile se malí čertíci a malé čertice dozvědí o ztraceném dopisu, zatouží také po opravdových Vánocích. Všechny pekelníky však čeká skutečně zapeklitý problém. Jak se vlastně takové Vánoce slaví? A jak to bude s dárky, když do pekla ještě nikdy nepřišel Ježíšek?

Pusťte se spolu se Zbrklíkem a jeho přáteli do pořádného vánočního dobrodružství, které bude trochu pekelné, trochu kouzelné, ale také parádně nezbedné.

72 stran, 166×243, 269 Kč, odkaz: Zbrklík a pekelné VánoceIlustrace Marie Koželuhová

Další knihy od autorky Sandry Dražilové Zlámalové:

Dobrodružství čerta Zbrklíka:

Edice Čtení pro prvňáčky:

Edice Pohádkové čtení:

Napsat komentář