Česká značka prémiových kabelek Patrick Poppet nově v kreativním hubu SLÁVA!

I v dnešní době plné internetového nakupování mnozí preferují možnost prohlédnout si vytouženou věc naživo, osahat si ji a vyzkoušet. Z tohoto důvodu rozšiřuje designérka Lucie Kalousová pole působnosti pro svou značku Patrick Poppet o další kamennou prodejnu.

Dosud byly poppetky k prohlédnutí a zakoupení offline pouze v ateliéru Elišky Tomkové na Krymské ulici, nyní je naleznete i v nově otevřeném hubu SLÁVA v Celetné blízko Staroměstského náměstí. Prostor se nachází v barokním Paláci Hrzánů z Harasova. Jeho interiér byl realizován dle návrhů architektů A8000 v úzké spolupráci s platformou Skin On The Market. Concept store a kreativní hub SLÁVA! nabídne návštěvníkům autorskou módu, design, prostor pro setkávání i coworkingovou dílnu.

SLÁVA

Vysoká míra kreativity, exkluzivní vkus a vášeň pro design, to je to, co spojuje prémiové kabelky Patrick Poppett a nové ústředí české módy a designu. SLÁVA! představí průřez portfoliem Lucie Kalousové včetně novinky v podobě minimalistického psaníčka s názvem Enigma.

Prodejní cena psaníčka Enigma je 6900 Kč.

https://www.patrickpoppet.cz/

Napsat komentář