Dvě novomanželky a jeden budoucí otec. Všichni jsou spojení se soutěží Muž roku

Dvě novomanželky, jedna novopečená a druhá budoucí, se sešly na jednom místě. Zpěvačky Bára Mottlová a Jana Fabiánová si na letošní léto naordinovaly svatební veselí a navíc stačily zazpívat na soustředění 25. ročníku soutěže mužské krásy a sympatií Muž roku v pražské Vile Lanna.

Dvě novomanželky a jeden budoucí otec. Všichni jsou spojení se soutěží Muž roku

Bára Mottlová přiznala, že její svatba s finalistou Muže roku 2022 Davidem Plevou má tři etapy. „Svatba v Las Vegas s kamarády, druhá je administrativní kolečko na českých úřadech a třetí je svatební veselí pro rodinu,“ vysvětlovala Bára Mottlová, která má v občanském průkaze nově jméno Barbora Pleva Mottlová. Svého manžela Bára poprvé potkala též na soustředění soutěže Muž roku. „To bylo před dvěma roky. Vždycky si na to vzpomenu, jak jsme kolem sebe kroužili, až jsme to dotočili ke svatbě.“ 

Dceru legendární zpěvačky Nadi Urbánkové, Janu Fabiánovou, svatba teprve čeká. „Žádné velké přípravy nejsou, svatba to bude malá, tak si přípravy spíš užíváme. Jsme vděční, že jsme se na stará kolena našli,“ smála se Jana. Nastávajícího své dcery měla ještě možnost poznat i maminka Jany. „Divila se, kde jsme ho našla. Je to modrooký blonďák, o kterém zpívala moje maminka v písničce Blonďák s červenou bugatkou.“Jana si po svatbě jméno měnit nebude. „Bylo by to strašně moc změn. Mám trvalý pobyt v Americe a vše bych musela předělávat – pas, bankovní účet, zelenou kartu, firmu… A pak, můj přítel se jmenuje Baťha, a to je v angličtině opravdu nevyslovitelné jméno,“dodala s úsměvem Jana.

Velká změna čeká na podzim i Muže roku 2019 Vojtu Urbana. Svoji manželku Betty potkal v soutěži MasterChef, v televizi prožili velkou love storya nyní čekají miminko. „Moc se těšíme,“ zhodnotil krátce budoucí otec stávající situaci. A také zavzpomínal: „Každé setkání se soutěží Muž roku mi připomene chvíle, když jsem stál na místě dnešních finalistů. Po zkušenostech finalistům jen doporučím, ať si soutěž užijí v pohodě a nestresují se.“

Prezident soutěže David Novotný a jeho soutěž Muž roku letos slaví 25. výročí trvání. Bylo to čtvrt století soustavné poctivé práce. „Já na to moc nemyslím. Není čas. Máme za sebou soustředění, kde pánové s fotografem Jiřím Hermanem ml. nafotili v oblecích od firmy Koutný a volnočasového oblečení od firmy C&A, obuv od společnosti CCC či ve spodním prádle od Trenýrkárny fotky do soutěžního kalendáře na příští rok, pod vedením Daniely Křehlové trénovali choreografii na finálový večer, s Janem Přeučilem absolvovali kurz rétoriky. V závěru soustředění se na módní přehlídce představili hostům společenského večera, kde kromě Báry Mottlové a Jany Fabiánové také vystoupili Míša Nosková, Zuzana Bubílková, Marcela Březinová, Matyáš Hložek a Standa Hložek. Oddechnu si, až bude po finále,“ uvedl s úsměvem David Novotný. V rámci Muže roku se podpoří Nadační fond Šťastná hvězda.

Finále Muže roku se koná 23. srpna v Městském divadle v Náchodě a na podiu se představí tito finalisté:

1. David Vencl – asistent hudební společnosti, 25 let, Náchod

2. Vojtěch Bělunek – podnikatel, 32 let, Ostrava

3. Daniel Štefan – student, 20 let, Strančice

4. Ondřej Valenta – učitel, 32 let, Praha

5. Jan Jiránek – mechatronik, 26 let, Mladá Boleslav

6. Jiří Dráb – manažer, 32 let, Zlín

7. Daniel Sklář – podnikatel, 29 let, Praha

8. Jakub Mádl – asistent kameramana, 35 let, Nový Bydžov

9. Jakub Klíma – podnikatel, 32 let, České Budějovice

10. Petr Hantych – řidič, 29 let, Ústí nad Labem

11. Marcel Nazad – manager, 34 let, Prostějov

12. Tom Jurka – spisovatel a cestovatel, 32 let, Praha

Napsat komentář