Zapovězená láska mezi učitelem a studentkou v hvězdně obsazeném romantickém thrilleru Premiantka

Velká očekávání provázejí blížící se premiéru filmu Premiantka. A není divu, debutující režisérka Jade Halley Barlett, která je rovněž autorkou scénáře, namíchala divácky velmi atraktivní koktejl. Nebezpečně svůdná Jenna Ortega a charismatický Martin Freeman se zapletou do osidel ožehavého vztahu učitele a studentky. Provokativní film Premiantka se poprvé představí 11. ledna na festivalu v Palm Springs. Do českých kin vstoupí 1. února.

Trailer: PREMIANTKA – (2024) – OFICIÁLNÍ TRAILER (youtube.com)

Talentovaná osmnáctiletá spisovatelka Cairo Sweet (Jenna Ortega) dostává od svého profesora literatury Jonathana Millera (Martin Freeman) tvůrčí úkol, který nečekaně rozpoutá příliv vášní a intrik. Zatímco veškeré hranice postupně mizí, profesor a jeho žačka se musí postavit svým nejtemnějším stránkám…Trailer k filmu Premiantka dává tušit, že nebudou chybět slzy, objetí, ani vyhrocené dramatické okamžiky.

Jenna Ortega a Martin Freemanpatří k nejzářivějším hereckým hvězdám.  Jenna Ortega svou profesní kariéru zahájila už v dětství. Na kontě má řadu výrazných rolí, celosvětový úspěch jí přinesl komediální hororový seriál Wednesday, kde si zahrála Wednesday Addams. V rodné Americe je označována za novou královnu hororu a zároveň módní ikonu, na Instragramu má čtyřicet milionů fanoušků. Martin Freeman se proslavil především coby doktor Watson v oceňovaném seriálu Sherlock a Bilbo Pytlík v trilogii Hobit režiséra Petera Jacksona. Tuzemští diváci ho dobře znají také z vánočního hitu Láska nebeská. V Premiantce si spolu s nimi zahráli Dagmara Domińczyk, Bashir Salahuddin, Gideon Aldon a další.

Napsat komentář