Žádost o ruku v Ulici! Jak v tom budoucího zetě Hermana vymáchá Mastný?

Jirka Herman ze seriálu Ulice na TV Nova do toho hodlá praštit. Ví, že Gábina je pro něj ta pravá, a tak ji minulý týden požádal o ruku. Nyní ho čeká ještě jedna akce, mnohem náročnější. Zeptat se jejích rodičů, jestli se svatbou souhlasí. Jirka moc dobře tuší, že Mastný to jen tak nenechá. A ten opravdu nezklame. Jak zareaguje? To napoví ukázka ze čtvrtečního dílu Ulice.

V seriálu Ulice, který běží už přes osmnáct let na TV Nova, se po delší době opět žádá o ruku. Tentokrát se pochlapil Jirka Herman (Jan Holík), který si uvědomil, že lepší partnerku, než je Gábina (Aneta Krejčíková), už určitě nepotká. Miluje ji stejně jako první den, kdy se dali dohromady. Prošli si spolu opravdu těžkými zkouškami, jež jejich vztah jen utužily. Proto se rozhodl požádat ji o ruku. Pravda, minulý týden mu to napoprvé ani napodruhé moc nevyšlo. Klapl až třetí pokus, byť se to neobešlo bez humorného trapasu. 

Teď se Jirka Herman odhodlal zajít i za Gábininými rodiči, aby je požádal o ruku jejich dcery. Považuje to sice za formalitu, ale zároveň i za slušnost. Holt, stará škola se ani v něm nezapře. I když ví, že na jejich souhlasu vlastně nezáleží, protože to, jestli se vezmou, je hlavně jeho a Gábinina věc, stejně má trému. Na oficiality si nikdy nepotrpěl, teď má ke všemu opět co do činění s Radkem Mastným (Pavel Novotný), se kterým nezačali právě nejlépe a jejich společná minulost mezi nimi stále visí.

Nyní se potvrdí, že Jirka má Mastného opravdu přečteného. Zatímco Milena Pumrová (Alena Štréblová) se projeví jako klasická máma, která dá svou radost ihned naplno najevo, Radek Mastný si Jirku opravdu vychutná. Teď teprve mu dá s náležitým gustem najevo svou převahu. Jaká bude jeho první reakce? Jak v tom Jirku vymáchá?

Zdroj: NOVA

Napsat komentář