Unikátní zážitek pro tělo a mysl: Form Factory Body & Mind Day 2024 vás zve k vlastnímu wellness dobrodružství!

Form Factory, průkopník v oblasti fitness a zdravého životního stylu, s radostí oznamuje další ročník pro všechny milovníky pohybu a vyváženého života – Form Factory Body & Mind Day 2024! Již 25. května se můžete těšit na unikátní outdoor fitness akci, která nejen posílí vaše tělo, ale také nabídne odpočinkový útěk od každodenního shonu.

Vstupte do světa celodenního wellness dobrodružství, které spojuje nejnovější trendy ve fitness s harmonizací mysli. Form Factory Body & Mind Day 2024 je otevřením brány k dosažení rovnováhy mezi tělem a duší.

Jóga, meditace a mnohem více: Vyzkoušejte nejen tradiční Vinyasa jógu, ale také Spirit jógu, Dance jógu, Pilates a BODYBALANCE. Pro ty, kteří hledají něco nového, přicházíme s exkluzivním workshopem Hormonální jógy. Se 6 lekcemi a 6 workshopy bude každý návštěvník naplněn novými zážitky.

Oáza klidu v Pivoňkové louce: Botanická zahrada se stane prostředím pro vaše wellness putování. Unikátní prostředí Pivoňkové louky a rašeliniště vytvoří ideální atmosféru pro spojení s přírodou, relaxaci a odpočinek.

Vstupenky za výhodnou cenu: Představte si, že se můžete těšit na tento den plný energie za zvýhodněnou cenu! Pro ty, kteří si zajistí své místo do konce března, jsou k dispozici vstupenky za zvýhodněnou cenu 429 Kč a 499 Kč s workshopy. Vstupenky lze zakoupit online na webu nebo osobně na vybraných prodejních místech.

O Form Factory Body & Mind Day: Form Factory, lídr v oblasti fitness a zdravého životního stylu, je hrdým pořadatelem této akce, která reflektuje celkový well-being a podporu zdravého životního stylu v rámci projektu #HealthFactory. Cílem je poskytnout návštěvníkům nezapomenutelný zážitek plný inspirace a nových poznatků pro zlepšení jejich životní kvality.

O Form Factory
Společnost Form Factory je největší síť fitness klubů a zdravého životního stylu v České republice. Nabídku služeb představují plně a moderně vybavené kluby pro efektivní individuální trénink podle současných trendů, široký výběr skupinových lekcí, včetně oblíbených Les Mills programů, vedených profesionálními instruktory a také zóny wellness zóny se saunami a vířivkami. Společnost Form Factory nastavuje svůj standard podle nejnovějších poznatků a trendů ze světa zdraví a fitness.

Napsat komentář