Poslední noc v roce ožije centrum Prahy silvestrovskou party

Staroměstské náměstí bude slavit příchod nového roku ve velkém stylu. Návštěvníci oslav se protančí do roku 2024 sedmihodinovou show plnou známých hitů. Program bude připravený na poslední den v roce pouze na pódiu Staroměstského náměstí, kde se vystřídá kapela So Fine a DJ Daniel Kraus.

Party začne programem pro děti, které se mohou těšit v 16.45 na odpolední program pro nejmenší. Koncert poprockové kapely So Fine v čele s britským zpěvákem Gedem Maloneym odstartuje Silvestra v 19 hodin. „Návštěvníci se mohou těšit na velkolepé oslavy v honosném stylu se skvělým Dj a kapelou, která výběrem hitů zaujme každého. Má v repertoáru to nejlepší z anglo-americké hudby od šedesátých let až po současnost, ale také vlastní autorské skladby, ovlivněné zejména kytarovým rockem,“ upřesňuje Simona Čermáková, programová manažerka Vánočních trhů na Staroměstském a Václavském náměstí. Chybět tak nebudou hity Stinga, U2, Bruce Springsteena, Beatles, R.E.M., The Police, Oasis, Joe Cockera a dalších.

Program na Václavském náměstí končí 30. prosince, následně pokračuje od 4. do 6. ledna 2024.

Bezpečnostní opatření budou po dobu Silvestra a Nového roku podobná jako v předchozích letech. V ulicích se bude pohybovat zvýšený počet strážníků a policistů a město využije i policisty se zaměřením na pyrotechniku. Zdravotnická záchranná služba hlavního města Prahy zaparkuje svůj speciální vůz (Golem) v 16 hodin na Václavském náměstí a počet zdravotníků posílí i na Staroměstském náměstí. Od 19 hodin budou k dispozici na obou náměstích sanitky i členové bezpečnostní agentury organizátora akce. Stánky budou otevřené dle možnosti prodejců, maximálně však do 22 hodin, občerstvení pak do půlnoci. Uzavřený bude vyhlídkový most na Staroměstském náměstí v době od 22 do 9 hodin.

Napsat komentář