Nové masky ANNA BRANDEJS

S nadcházejícím jarem představila značka ANNA BRANDEJS novinku v podobě tří pleťových masek. U této příležitosti uspořádala v kopuli Česko-německé obchodní a průmyslové komory Skincare bruch, kterého se zúčastnila ambasadorka herečka Hana Vagnerová, a dále herečky Petra Nesvačilová a Barbora Mudrová či filantropka Vendula Pizingerová. Kromě prvního výročí skincare řady Anna Brandejs, se slavily i narozeniny Hanky Vagnerové, které byly právě v den uvedení. Rovněž představila nové fotky pro kampaň, které vznikly pod taktovkou talentovaného slovenského fotografa Lukáše Kimličky. Akci v krásných prosklených prostorách kopule mající Václavské náměstí a celou Prahu jako na dlani, moderovala modelka a zpěvačka, Jitka Boho.

ANNA BRANDEJS

LIFTING MASK WITH PEPTIDES ANNA BRANDEJS

Omlazující pleťová maska s prebiotiky a peptidy

ANNA BRANDEJS

Nejnovější člen rodiny prebiotické kosmetiky ANNA BRANDEJS. Díky obsahu prebiotik harmonizuje kožní mikrobiom a posiluje kůži. Díky tomu pak mohou optimálně působit její další aktivní látky pracující na rejuvenaci, oživení a zvlhčení kůže. Ponořit se tak můžete do skutečného omlazení pleti a redukce vrásek. Nový typ peptidů viditelně vyplní rýhy a pleti dodá energii, prebiotika obnoví kožní mikrobiom a další aktivní látky se postarají o hydrataci a zpevnění. Používejte masku pravidelně pro okamžité oživení pleti, třeba před důležitou událostí, nebo preventivně proti rozvoji známek stárnutí pleti.

K dostání na www.annabrandejs.cz za cenu 1 790 Kč

PREBIOTIC MASK ANNA BRANDEJS

Zklidňující a omlazující prebiotická maska

ANNA BRANDEJS

Maska pro omlazení citlivé, podrážděné pleti je konečně tady! Prebiotic Mask ANNA BRANDEJS s patentovanými peptidy a prebiotiky zklidní pokožku, přináší úlevu od zarudnutí  a  pnutí  a  jako   bonus   viditelně  vyhlazuje   vrásky   a   hydratuje.   Ani s přecitlivělou pletí se nemusíte vzdát opravdu účinného anti-aging efektu. Základem masky jsou peptidy Kalibiome, které obnovují rovnováhu kožního mikrobimu, ale zároveň obnovují elasticitu pleti a minimalizují vrásky. Společně s prebiotickým extraktem a extraktem z datlových semen ulevují od podráždění a začervenání. Díky této noční nesmývací masce bude vaše pleť každé ráno posilněná, mladistvě zářivá a zbavená vrásek, bez jediné známky nadměrné citlivosti!

K dostání na www.annabrandejs.cz za cenu 1 490 Kč

ENZYMATIC MASK ANNA BRANDEJS

Enzymatická omlazující maska

ANNA BRANDEJS

Jemná enzymatická maska ihned po použití viditelně rozjasňuje pleť, redukuje jemné vrásky a pokožce dodává zářivý, svěží a mladistvý vzhled. Exfoliační maska pro bezchybnou pokožku poskytne vaší pleti potřebnou exfoliaci – odstraní vnější vrstvu odumřelých kožních buněk, na kterých se zachycují bakterie a kožní maz. Díky tomu obnoví povrch kůže, která získá ihned po smytí masky svěží, viditelně omlazený vzhled. Pokožka je zjemněná, povrchově sjednocená a vrásky a další nedokonalosti minimalizované. Získejte krásnou pleť na počkání s Enzymatic Mask ANNA BRANDEJS.

K dostání na www.annabrandejs.cz za cenu 1 390 Kč

Napsat komentář