Mašková, Holišová, Noid a Gondíková: “GALAKONCERT 03 – FILM & MUSICAL” za doprovodu Orchestru Karla Vlacha 20. dubna v Kongresovém centru Praha

VELKÁ MUZIKÁLOVÁ SHOW & ODVÁŽNÁ TANEČNÍ ČÍSLA A NEJZÁŘIVĚJŠÍ PĚVECKÉ HVĚZDY V DOPROVODU NEJZKUŠENĚJŠÍHO ČESKÉHO ORCHESTRU, který letos slaví 85. narozeniny a je tak nejstarším fungujícím orchestrem nejen v ČR, ale i v Evropě!

Češi zbožňují muzikály! Unikátní výběr z nejoblíbenějších českých i zahraničních muzikálů a hudebních filmů v podání našich nejzářivějších pěveckých hvězd si už brzy budou moci vychutnat při Galakoncertu Film & Musical. Světem filmu a muzikálu a jejich nejkrásnějších melodií provedou za doprovodu nejstaršího evropského big bandu pěvecké hvězdy: Hana Holišová, Václav Noid Bárta a Tereza Mašková. Velkou hudební show hostí 20. dubna 2024 od 19:00 Kongresové centrum Praha.

Galakoncert Film & Musical nabídne program nabitý hudebními lahůdkami v podobě nejznámějších písní ze světových i českých filmů a muzikálů. Ty zazní v podání nepřekonatelné Terezy Maškové, charismatického Václava Noida Bárty a poprvé s Orchestrem Karla Vlacha v rámci galakoncertu vystoupí i muzikálová diva Hana Holišová. Výroční galakoncert, v rámci kterého oslaví jeden z nejstarších evropských orchestrů neuvěřitelných 85 let na scéně, moderuje jedinečná Adéla Gondíková.

V chytlavých aranžích orchestr nabídne divákům podmanivé melodie zahraničních filmů jako je např. James Bond, Titanic, Moulin Rouge, Burlesque, Flashdance, Dirty Dancing, The Greatest

Showman a další. Součástí programu budou i nejznámější hity světových muzikálů jako je Cabaret, Jesus Christ Superstar, Chicago, anebo Pomáda. Na své si přijdou i fanoušci českých filmů a muzikálů jako např. Světáci, Šíleně smutná princezna, Saxana či Rebelové.

GALAKONCERT 03 - FILM & MUSICAL

Publikum čeká 20. dubna 2024 v Kongresovém centru skutečně velká hudební show, 18členný big band a početná taneční crew, která už nyní chystá náročná taneční čísla. To vše pod taktovkou dirigenta Dalibora Kaprase a režisérky a choreografky galashow Ivany Hannichové, která je v současnosti nejvyhledávanější choreografkou muzikálových projektů po celé ČR.

 Read Time:2 Minute, 6 Second

VELKÁ MUZIKÁLOVÁ SHOW & ODVÁŽNÁ TANEČNÍ ČÍSLA A NEJZÁŘIVĚJŠÍ PĚVECKÉ HVĚZDY V DOPROVODU NEJZKUŠENĚJŠÍHO ČESKÉHO ORCHESTRU, který letos slaví 85. narozeniny a je tak nejstarším fungujícím orchestrem nejen v ČR, ale i v Evropě!

„Půjde opět o velkolepou koncertní a taneční show plnou energie, skvělých pěveckých a tanečních výkonů a unikátní program složený z nejznámějších filmových a muzikálových písní v podání našich nejlepších zpěváků v doprovodu nejstaršího českého big bandu. Orchestr Karla Vlacha oslaví v roce 2024 neskutečných 85 let existence. Věříme, že tato gala show bude důstojnou oslavou a ukázkou toho, že Orchestr Karla Vlacha má nejen bohatou minulost, ale i slibnou budoucnost a že umí jít s dobou,” říká producent galakoncertu Tom Robin z pořádající agentury MozART Production.

Koproducentem je Kongresové centrum Praha. Projekt se koná pod záštitou MČ Praha 4. Hlavním mediálním partnerem je Český rozhlas Dvojka.

VSTUPENKY na jedinečnou hudební gala událost lze zakoupit v síti GoOut i Ticketportal., a to v cenových kategoriích 99 Kč, 1090 Kč, 1590 Kč, 1890 Kč, 2100 Kč a VIP sektor 2500 Kč.

Zdroj: Film a Muzikál – https://www.orchestr-kv.cz/

Napsat komentář