Marika Gombitová rozezpívá zcela vyprodanou O2 arenu

Po sedmi letech nabídne československá zpěvačka Marika Gombitová jediné dva koncerty v České republice. Nekorunovaná královna slovenské popmusic Marika Gombitová míří do Prahy. V úterý 16. ledna vystoupí se svými největšími hity před zaplněnou O2 arénou. A její fanoušci se mohou těšit na její největší hity, příkladně jako Vyznanie, Koloseum, nebo Zem menom Láska.

Po oba vybrané termíny rozezní O2 arenu legendární písně jako jsou Študentská láska, Vyznanie, Šaty, Cukráreň na dlani námestia, Ži a nechaj žiť, Územie zázrakov, Správne dievča, Adresa Ja, adresa Ty, Paradiso, Koloseum, Zem menom Láska a mnoho dalších.

„Vše se připravuje s obrovskou citlivostí i důkladností charakteristickou pro Mariku, což dokazuje například volba 2 exkluzivních koncertů nikoliv hned dva dny po sobě, ale se solidní dvoutýdenní pauzou. Zejména třeba proto, aby se termínově dostalo na všechny diváky,“ vysvětluje producent Tomáš Ságl.

A fanoušci se mají na co těšit. Kreativní tým kolem Gombitové totiž řešil každý detail velkolepé scény. A není divu. Zpěvačka se totiž se svým speciálním koncertním projektem vrací do Prahy po sedmi letech. A nebudou chybět hvězdní hosté. Po oba termíny se její fanoušci mohou těšit na hvězdné hosty v podobě skupiny Kandráčovci, Janko Lehotským nebo Felixem Slováčkem, zavzpomíná i na další velikány československé hudební scény, kteří už svou účast potvrdit nemohli. 

Se svými hosty, skupinou Kandráčovci, Janko Lehotským nebo Felixem Slováčkem, zavzpomíná i na další velikány československé hudební scény, kteří už na její koncert přijít nemohou.

„Pochopitelně nejvíc budou chybět Karel Gott, Miro Žbirka a Vašo Patejdl. Nazpívala jsem s nimi nádherné duety a byli to mí velcí přátelé. Nejen kolegové,“ říká Marika Gombitová, která se i přes těžkou ránu osudu nikdy nevzdala. Fanoušci se tak mají opravdu na co těšit. Marika totiž právě na těchto koncertech představí své absolutní novinky. Dvě ve stylu Mariky, nádherné písně, které ještě nikdo neměl možnost si poslechnout. Mezi prvními tak budou fanoušci jejich dvou jedinečných a na dlouhou dobu jediných koncertů. 

Koncert 16. ledna je zcela vyprodaný. Vstupenky na koncert 30. ledna si můžete zakoupit na www.ticketportal.cz a www. ticketmaster.cz.

Napsat komentář