Klip Miss Metaverse skupiny Red Zone pokřtil Michal Penk a dvacet osobností

Oslava 15. výročí klubu La Fuente se nesla v duchu Mikulášské a velké zábavy. K té přispěla také dívčí formace Red Zone svými písničkami. Své vystoupení zakončila křtem nového videoklipu k singlu Miss Metaverse.

V pražských Dejvicích se to tedy hemžilo lidmi v mikulášské čepici, čelenkami s andělskou svatozáří nebo čertovskými rohy. O ty byl ostatně největší zájem. “Jsou tady asi samí rebelové”, smál se jeden z hostů Martin Maxa, který na party dorazil s půvabnou houslistkou Jovankou Szajewskou. Čertovské rohy tak nasadily zpěvačky skupiny red Zone, moderátorka Štěpánka Duchková, herečka Kateřina Bláhová, Petr Vojnar, Kája Pavlíček nebo Jana Fabiánová. Ta se na party zmínila o svém turné s názvem Trauma Show, jíž chce inspirovat lidi v těžkých traumatizujících situacích.

Celým večerem provázel moderátor Karel Zídka. Oslava výročí La Fuente se protáhla až do pozdních nočních hodin a hosté, kteří byli zároveň kmotry klipu Miss Metaverse měli možnost si také zatančit na diskotéku Martina Hájka. Nechyběly ani půvabnéhostesky a  tanečnice. Skvěle se tak bavili/kromě již zmíněných hostů) také Viktor Dyk s partnerkou, Michal Penk, skupina Maxíci, Roman Ondráček, Miss sympatie České republiky 2023 – Barbora Burešová, Patrik Rokl, Vlasta Vébr, Petra Slaninová nebo manažer Red Zone Petr Dvořák. Poděkování za večer plný zábavy patří předvším majitelům klubu, za kosmetické dárky pro hosty Dermacolu, za lahodný vaječný likér a destiláty firmě Fleret, a za finanční podporu RP RECORDS s.r.o.

Na klip Miss Metaverse se můžete podívat zde: https://youtu.be/qOA9X4Vbbd8?si=yw3QCmCAL9rnYl1W

Zdroj: Helena Váňová Production

Napsat komentář