Hard Rock Cafe Praha oslavilo patnáct let. Na narozeninovou oslavu dorazila spousta celebrit a Prosecco teklo proudem

Oblíbená restaurace v rockovém stylu, která nabízí hlavně americkou kuchyni, Hard Rock Cafe Praha oslavila patnácté narozeniny. Na narozeninový mejdan dorazila řada celebrit, nechyběl narozeninový dort a spousty prosecca. Slavit dorazili třeba Jakub Kohák, Lukáš Pavlásek, Radka Banga, Radka Pavlovčinová, Karolína Holubová, Ina T. a další.

„Na otvíračku Hard Rock Cafe v Praze rádi vzpomínáme jako na nezapomenutelnou událost plnou energie a skvělé hudby. Od té doby jsme rozšířili menu o další kulinářské speciality a zavedli jsme nové hudební akce pro naše hosty,“ vzpomíná generální ředitelka Hard Rock Cafe Praha Martina Lednová.

Hard Rock Cafe Praha oslavilo patnáct let. Na narozeninovou oslavu dorazila spousta celebrit a Prosecco teklo proudem

„Pražské Hard Rock Cafe je specifické svým jedinečným umístěním v historickém centru města, což přináší nezapomenutelnou atmosféru spojenou s bohatou historií Prahy,“ doplňuje Lednová. Hard Rock Cafe se nachází v Rottově domě na Malém náměstí, který je kulturní památkou s novorenesanční fasádou malovanou podle kartonů Mikoláše Alše. Budova až do poloviny 90. let 20. století byla známá jako několikaposchoďová železářská prodejna.

Jedinečnou atmosféru restauraci dodávají také memorabilie umístěné na zdech po celém podniku, v Praze mohou hosté vidět hned 300 artefaktů od celosvětově proslulých hudebníku jako je Paul McCartney, John Lennon, Elvis Presley a další. Z českých umělců zde má memorabilii Vilém Čok, David Koller a Petr Nagy.

„V rámci narozeninové oslavy jsme také předali šek v hodnotě 110 tisíc korun Nadaci Terezy Maxové, se kterou dlouhodobě spolupracujeme. Charitativní akce pořádáme pravidelně, například v říjnu se vždy zapojujeme do Pinktoberu a další. Zajímáme se také o udržitelnost,“ uzavírá Martina Lednová.

Celou akci moderoval influencer, herec a moderátor Dominik Port, krájení narozeninového dortu se ujala trojice Jakub Kohák, Lukáš Pavlásek a Radka Pavlovčinová. Na stagi vystoupila kapela RockSet band live.

Více informací a rezervace na https://www.hardrockcafe.com/location/prague/cs/.

O společnosti Hard Rock®:
Hard Rock International (HRI) je jednou z celosvětově nejuznávanějších společností, která má ve více než 70 zemích světa 290 provozoven zahrnujících vlastní/licencované nebo spravované hotely, kasina, rockové obchody, místa, kde se konají živá vystoupení a kavárny. HRI také v roce 2020 spustila podnik s názvem Hard Rock Digital, což je online sázková kancelář, maloobchodní sázková kancelář a internetová herní platforma. Počínaje kytarou Erica Claptona vlastní společnost Hard Rock největší a nejcennější sbírku autentických hudebních memorabilií na světě, která čítá více než 87 000 kusů a je vystavena v jejich pobočkách po celém světě. Hard Rock Hotels byly oceněny studií J.D. Power’s North America Hotel Guest Satisfaction Study jako značka číslo jedna v kategorii Outstanding Guest Satisfaction (spokojenost hostů) již dva roky po sobě a mezi hotely vyšší kategorie Upscale již čtyři roky po sobě. Společnost HRI se v roce 2021 stala první soukromou herní společností, kterou společnosti Deloitte Private a The Wall Street Journal označily za nejlépe řízenou společnost v USA, a od té doby byla oceněna třikrát. Společnost Hard Rock byla také oceněna časopisem Forbes mezi nejlepšími zaměstnavateli na světě, stejně jako nejlepšími zaměstnavateli pro ženy, diverzitu a nové absolventy a nejlepším velkým zaměstnavatelem v oblasti cestování a volného času, herního a zábavního průmyslu. V soutěži Global Gaming Awards 2022 byla společnost Hard Rock podruhé za poslední čtyři roky vyhlášena pozemním provozovatelem roku. V roce 2021 získala společnost Hard Rock Hotels & Casinos šestkrát z posledních sedmi let první místo v průzkumu spokojenosti vedoucích pracovníků kasin prováděném společnostmi Bristol Associates Inc. a Spectrum Gaming Group. Společnost Hard Rock International je v současné době držitelem investičních známek od primárních investičních ratingových agentur: S&P Global Ratings (BBB) a Fitch Ratings (BBB). Další informace o společnosti Hard Rock International naleznete na adrese www.hardrock.com nebo shop.hardrock.com.

Napsat komentář