Hanka Mašlíková varovala finalisty Muže roku před hejty na sociální síti. Sama s nimi má dost zkušeností

Modelka, moderátorka a vyznavačka fitness Hanka Mašlíková si libovala, že letošní finalisté soutěže Muž roku při představení na Střeleckém ostrově mají pořádnou výšku a při svých 176 centimetrech nemusí na pány koukat shora.

Hanka Mašlíková varovala finalisty Muže roku před hejty na sociální síti. Sama s nimi má dost zkušeností

„Samozřejmě, že s člověkem menšího vzrůstu jednám stejně jako s vysokým, ale po svém boku potřebuji mít vyššího muže. Nemusí mít zrovna dva metry, ale měl by být vyšší než já a já mám 176 centimetrů. Tady v soutěži vysocí muži jsou, ale zase některým bych už mohla dělat matku, tak to neklapne,“ usmívala se Hanka Mašlíková.

S adepty na titul Muž roku sdílí Hanka zálibu ve fitness a před dvěma roky si splnila sen. K oslavě svých 40. narozenin se totiž rozhodla, že zaboduje v mezinárodní amatérské soutěži v kulturistice a fitness Mr. Universe Prague a hned z toho byla jedna zlatá a jeda bronzová medaile. „Já jsem si dala jenom tu výzvu a tím pro mne soutěžení skončilo. Teď se jen udržuji, baví mě to. Cvičení je životní styl, je tonávyk, který máte a chcete ho dělat každý den.“

Hanka Mašlíková je hodně aktivní na sociálních sítích a zkušeně varovala mladé muže i před nepříznivými komentáři pod příspěvky. Hanka s tím má bohaté zkušenosti. „Já jsem v šoubyznysu skoro 20 let a musím říct, že na to, jak má někdo nevymáchanou pusu, je schopný vás sprostě urážet, přát vám nechutnosti, na to si fakt nikdy nezvyknu a zvykat si ani nechci. Okamžitě takového člověku blokuji. Nehodlám diskutovat s hlupákem,“ uvedla Hanka Mašlíková a finalistům Muže roku popřála jen samé kladné a povzbuzující zprávy.

Finalisté soutěže Muž roku předvedli oblečení od společnosti C&A,  spdní prádlo od Trenýrkárny, boty od CCC a obleky Koutný. Prezident soutěže Muž roku David Novotný byl s výběrem letošních finalistů spokojený a přidal několik zajímavých čísel. „Letos se zaregistrovalo 680 mladých mužů, z nichž 150 jsme pozvali na casting. Kvalitě výběru pomohlo i rozšíření věkové hranice na 35 let. Vzešla z toho dvanáctka finalistů, z nichž 7 poletí na světové soutěže. Finalisty čeká soustředění a pak finále,“ uvedl David Novotný a upřesnil: „Letos je to 25. ročník a finále se koná 23. srpna v Náchodě a opět podpoříme Nadační fond Šťastná hvězda.“

A komu budou diváci náchodského divadla držet palce? 

1. David Vencl – asistent hudební společnosti, 25 let, Náchod

2. Vojtěch Bělunek – podnikatel, 32 let, Ostrava

3. Daniel Štefan – student, 20 let, Strančice

4. Ondřej Valenta – učitel, 32 let, Praha

5. Jan Jiránek – mechatronik, 26 let, Mladá Boleslav

6. Jiří Dráb – manažer, 32 let, Zlín

7. Daniel Sklář – podnikatel, 29 let, Praha

8. Jakub Mádl – asistent kameramana, 35 let, Nový Bydžov

9. Jakub Klíma – OSVČ, 32 let, České Budějovice

10. Petr Hantych – řidič, 29 let, Ústí nad Labem

11. Marcel Nazad – manager, 34 let, Prostějov

12. Tom Jurka – Spisovatel a cestovatel, 32 let, Praha

Napsat komentář