Drogerie a parfumerie Hebe otevřela první kamennou prodejnu

Internetový obchod s kosmetikou Hebe expanduje na český trh. V obchodním centru Galerie Harfa v Praze otevřel svou první kamennou prodejnu. Nový hráč na trhu s kosmetikou vstoupil do Česka loni na podzim, od té doby rozvíjí svůj on-line kanál. Ještě před Vánoci bude otevřena druhá prodejna v pražském obchodním centru Westfield Černý Most a v příštím roce se obchody objeví i v dalších městech.

Hebe.com/cz nabízí v Česku už od minulého podzimu 20 tisíc produktů různých značek na jednom místě. Své příznivce si značka našla už na webových stránkách, nyní je možné si všechny produkty prohlédnout a vyzkoušet. Nová prodejna disponuje plochou 350 metrů čtverečních. Nakupující se tak mohou těšit na prostorné a poklidné nakupování při výběru produktů.

Sortiment zahrnuje širokou škálu péče o pleť, tělo a vlasy. V nabídce nechybí ani přírodní, japonská, korejská a profesionální kosmetika, dermokosmetika, make-up nebo vůně. V drogerii zákazníci najdou značky jako Claresa, Cliv či Pure by Clochee. V reakci na zájem o uvědomělou péči produkuje Hebe vlastní kosmetické řady s produkty na celé tělo i pleť. Pod značkou Hebe Professional jsou na trhu například líčidla a kosmetické doplňky jako štětce na make-up.

Produkty lze vyzkoušet

Koncept drogerií Hebe je založen na kombinaci služeb a produktů dostupných za atraktivní ceny. Nové prodejny se zaměřují především na komfort spotřebitele a budou koncipovány tak, aby si zákazníci mohli produkty zblízka prohlédnout a vyzkoušet. Tuzemští klienti se mohou těšit na představení nových světově proslulých značek, kosmetických trendů, ale i na inovativní složení produktů. Kamenný obchod Hebe v Galerii Harfa bude pro zákazníky otevřen všechny dny v týdnu od 9:00 do 21:00.

Vlastníkem sítě drogerií Hebe je společnost Jerónimo Martins. V roce 2011 se skupina rozhodla otevřít první obchod pod značkou Hebe v Polsku. Nyní má Hebe v Polsku více než 300 kamenných prodejen. Spuštěním on-line obchodu vstoupila značka Hebe v listopadu 2022 také do České republiky.

Generálním dodavatelem projektu, který Hebe významným způsobem pomáhá vstoupit na tuzemský trh, je společnost Moris design.

Napsat komentář