Celý týden na horách? To už dnes neplatí, způsob trávení jarních prázdnin se mění

Začátek února představuje pro školáky ve vybraných okresech vítané volno v podobě jarních prázdnin. Zatímco dříve to znamenalo nejčastěji týden na horách, dnes už tomu tak zdaleka není. Během jarních prázdnin nejvíce táhnou zábavní centra, zoologické zahrady nebo aquaparky. O způsobu využití volného času přitom ve většině případů rozhoduje celá rodina společně. Vyplývá to z průzkumu realizovaného prostřednictvím aplikace Instant Research agentury Ipsos.

České rodiny nejčastěji volí kombinaci kratšího pobytu s několika jednodenními aktivitami. Tento způsob trávení prázdnin preferuje více než 41 % dotázaných. Naopak možnost celotýdenního pobytu využívá jen čtvrtina z nich. Do programu promlouvá také počasí, více jak respondentů uvedla, že museli v minulosti kvůli změnám počasí rušit nebo měnit program jarních prázdniny s ohledem na vnitřní/venkovní aktivity.

Celý týden na horách? To už dnes neplatí, způsob trávení jarních prázdnin se mění

„Jarní prázdniny pro nás představují zajímavou příležitost, jak do našeho areálu pozvat hosty, především rodiny s dětmi, aby si u nás společně užili volný čas a vodní radovánky. Tomu podřizujeme také možnosti mimořádných aktivit, doprovodných programů a speciální nabídku, kterou je letos vstup pro děti za symbolickou 1 Kč,“ uvádí generální ředitelka Aquapalace Praha Vladana Horáková.

Ať venku prší nebo sněží, v Aquapalace Praha zažijete jarní prázdniny, na které jen tak nezapomenete! Tropické teploty vzduchu a vody lákají malé i velké návštěvníky k celodenním vodním radovánkám. V průběhu prázdnin, přesně od 31. ledna až do 17.3. 2024 je pro děti vstup za 1 Kč a na vaše ratolesti čeká bohatý animační program. Ať to bude oblíbený vodní parkour, hudební koncert, bublinová nebo kouzelnická show, vaši malý i větší potomci se mají na co těšit.

Prázdninový doprovodný program

10. února – Lollipopz
Jelikož jsou jarní prázdniny v Aquapalace Praha akční a barevné, proto nesmí chybět koncert dívčí skupiny Lollipopz, jejichž vystoupení plné hravých melodií a tanečků milují tisíce dětí. Překvapte své ratolesti perfektním prázdninovým zážitkem a zarezervujte jim Meet and Greet s Lollipopz v natáčecím studiu Lollymanie, k zakoupení ZDE.

17. února a 16. března – Bublinová show
Další sobotní program ve Vodním světě Aquapalace Praha zpestří originální bublinová show Matěje Kodeše. Profesionální bublinář má obrovský talent ohromit a nadchnout publikum bez ohledu na věk. Přijďte si vychutnejte jedinečné představení, při kterém uvidíte fantastická kouzla a triky s bublinami neuvěřitelných velikostí a tvarů! Nenechte si ujít tuto senzační podívanou!

24. února a 2. března – Kouzelnická show
Mají vaše děti rády kouzla a čarování? Ideální pak navštívit Vodní svět v Aquapalace Praha poslední únorovou sobotu nebo první březnovou, které budou plné čar a magie. Své umění vám předvede a nechá vás nahlédnout do světa zázraků oblíbený kouzelník Martin Kellmen. Přijďte se nechat vtáhnout do interaktivního programu a vyzkoušet si neuvěřitelné triky. Program je uzpůsoben i dospělému publiku, aby se i přítomní rodiče příjemně bavili a byli okouzleni.

10. března, neděle – Kája a Bambuláček
Na Káju s Bambuláčkem přijďte určitě i se svými nejmenšími ratolestmi. Tato nerozlučná dvojice svými chytlavými a oblíbenými písničkami rozjasní tváře snad každého dítka. Přijďte si zazpívat a zatančit se slavným duem z dětských show a radostné odpoledne, plné smíchu a dovádění je zaručeno.

Prázdniny i pro rodiče – zasloužený relax
V případě, že si potřebujete odpočinout a chvilku sami s partnerem a bez dětí relaxovat, máte možnost kdykoliv svěřit své potomky do péče místních profesionálních animátorů a načerpat novou energii v největším Saunovém světě v ČR. Zde na vás čeká 19 různých saun a prohříváren. Prostor je rozdělen na římské lázně, finské sauny a venkovní část s vířivkami a ceremoniální saunou – Srubovou baňou.

Nebo si dopřejte revitalizaci těla i pokožky a nechte se hýčkat při některé z ozdravných či zkrášlovacích procedur ve Spa & Wellness Aquapalace Praha.

Více o doprovodném programu, výhodné vstupné pro dítě za 1 Kč, přehled saunových ceremoniálů a služeb SPA & Wellness Aquapalace Praha naleznete na www.aquapalace.cz

Napsat komentář