Máj Národní 24. června po dvou letech přivítá návštěvníky 

Ikonická budova na rohu Národní a Spálené ulice, dnes Máj Národní, začíná psát novou kapitolu své historie. Během dvouleté rekonstrukce se původní monofunkční obchodní dům Máj proměnil v Máj Národní, moderní centrum zábavy, her a zážitků. Na ploše přes 17 tisíc m2 vznikl jedinečný prostor v srdci Prahy s pestrou nabídkou obchodů, špičkovou gastronomií a unikátním zábavním parkem pro všechny generace. Těší nás, že tyto slavnostní okamžiky sdílíte spolu s námi a věříme, že se Máj Národní stane také vaším oblíbeným cílem.

Máj Národní 24. června po dvou letech přivítá návštěvníky 

Veřejností nedočkavě očekávaná událost se blíží! V pondělí 24. června vstoupí do života Pražanů i návštěvníků metropole Máj Národní. A určitě je na co se těšit. Máj Národní nabídne 9 pater plných nezapomenutelných zážitků a nekončící zábavy. V prvním podzemním patře bude k dispozici prodejna Tesco v nové podobě. 1. a 2. patro obsadí nájemci v kategoriích restaurace, kavárny, květinářství, doplňky, drogerie atd. Foodhall nabídne přibližně 750 míst k sezení a pestrý sortiment rychlého i klasického občerstvení v režii věhlasných značek Popeyes, Burger King, Banh-mi, Prima bašta, Misushi, Amerikanos a dalších.

O patra zasvěcená zábavě, kultuře a vzdělávání se postarala společnost Infinite Expirience Prague. Ve 3. a 4. patře se nachází LEVELS. Na milovníky her každého věku tu čekají stovky arkádovek, nejmodernější závodní simulátory, minigolf, šipky či billiard. Kromě spousty zábavy a zážitků se návštěvníci mohou těšit také na gastronomické zážitky a unikátní drinky.

Lvíčkov, svět nekonečné zábavy pro malé raubíře a jejich rodiče v největším rodinném zábavním parku v centru Prahy, se otevře v 5. patře. Vzrušující cestu časem zpátky do historie od podzimu 2024 v 6. patře nabídne expozice Back in Time. Všechny fanoušky superhrdinů nadchne zážitkový obchod Heroes Park v 7. patře, kde si naplno užijí vzrušení, zábavu a dobrodružství se svými oblíbenými hrdiny.
Ve Fly Vista v 8. patře dokonalý gastronomický zážitek umocní nezapomenutelná atmosféra, nepřekonatelný výběr šampaňských vín a jedinečné výhledy na Prahu. V celé své kráse si každý prohlédne Prahu jako na dlani také z vyhlídkové terasy Fly Vista v 9. patře – z nejvyšší 360° panoramatické terasy v centru metropole, 40 metrů nad zemí.

Vlastníkem objektu bývalého obchodního domu Máj je od začátku roku 2019 developerská společnost AMADEUS Real Estate a.s., která na trhu působí více jak 30 let. Mezi její současné největší projekty patří vedle Máje Národní také AMESIDE v Plzni, kde připravuje výstavbu nové městské čtvrti. V Praze dále vlastní a provozuje např. kancelářské a obytné prostory ve Vlastině ulici (Praha 6) nebo rekonstruovala svůj objekt Paláce Bristol (původně z konce 19. století) v Dlouhé ulici. Dále zde připravuje další bytové projekty např. ve Stodůlkách. Vlastníky společnosti jsou a správní radu společnosti vedou bratři Václav a Martin Klánovi.

Rozhovor s Martinem Klánem
S jakým záměrem jste ikonickou budovu na rohu Spálené ulice a Národní třídy v roce 2019 koupili?
„Původní myšlenkou bylo realizovat v horních patrech apartmány a dole obchodní dům. Zaujala nás idea, že by si lidé mohli i s autem vyjet pomocí nákladního automobilového výtahu do svého bytu, nic podobného tady tehdy ještě nebylo. Po několika měsících jsme to ale změnili, rozhodli jsme se vybudovat standardní projekt – to znamená ve spodních patrech obchodní dům a v dalších prostorech kanceláře. Této myšlenky jsme se drželi dlouho, měli jsme i nájemce do kanceláří. Jenže jsme pořád přemýšleli nad tím, zda v takové lokalitě jako je Národní třída, kde každý den projde okolo 100 000 lidí, a na takovém místě jako je obchodní dům Máj s dlouhou historií a značnou kulturní hodnotou, není škoda umístit pouze kanceláře. Proto jsme se rozhodli pro unikátní koncept a začali hledat inspiraci v zahraničí.“

Každé z devíti pater v Máji Národní bude specifické, originální, zábavné… Přináší také celou řadu unikátů, máte mezi nimi svého favorita?
„Osobně mám nejradši vyhlídkovou terasu, která neuvěřitelným způsobem pomohla akcelerovat celý projekt. Výhled ze střechy byl rozhodujícím impulsem ke změně původního konceptu. Všichni, kdo zatím terasu navštívili, se shodli, že nic podobného v Praze neviděli. Ocitnete se na nejvyšší střeše v Praze 1. Jediná vyšší střecha, ale nepřístupná, je asi 100 metrů vzdálený kostel Panny Marie Sněžné. U nás se můžete těšit na rozlehlou střechu, ze které je dechberoucí výhled.“

Od počátku spolupracujete také s původními dvěma autory, architekty Martinem Rajnišem a Johny Eislerem. Nakolik ovlivnili výslednou podobu rekonstrukce?
„Původní architekty, kteří před více než padesáti lety budovu OD Máj navrhli, jsme oslovili ihned po dokončení akvizice. Byli nadšení, protože v nás viděli někoho, kdo chce Máj znovu oživit. V posledních letech před rekonstrukcí bylo patrné, že obchodní dům má něco za sebou, takže měli obrovskou radost. Po celou dobu tomu dávali velkou energii, bylo zajímavé sledovat jejich chuť realizovat věci, které před padesáti lety nebyly možné – třeba kvůli nedostupným technologiím nebo jiným limitům souvisejícím s tehdejší dobou. Architekti přicházeli s nejrůznějšími a velmi cennými podněty a poznámkami.“

Kdo stojí za architektonickou stránkou aktuální rekonstrukce?
„Hlavním architektem renovace je AGE project, konkrétně pan architekt Milan Mlada, projekční část za AGE project zastřešoval pan inženýr Pavel Slezák.“

Výraznou novinkou jsou plastiky motýlů od Davida Černého, které jste umístili na fasádu Máje Národní. Odkud vzešla tato myšlenka?
„Je to nápad autora Davida Černého. Když nám před lety přinesl svůj návrh, spadla nám brada. Dílo v sobě nese mnoho zásadních odkazů, symbolů a poselství.“

Můžete je nastínit?
„Dílo Davida Černého oslavuje československé stíhací piloty, hrdiny, kteří během 2. světové války sloužili u operačních perutí RAF. V chodníku před Májem je vsazeno 359 drobných siluet stíhacích letounů vytvořených z dlažebních kostek, protože stíhačů bylo právě 359. Motýli symbolizují mír, Spitfire je symbolem zbraně, války. Mezi mírem a válkou je tenká hranice a aktuální dění ve světě tento apel ještě umocňuje. Na Národní třídě také začaly přelomové události listopadu 1989. A Národní třídou 21. srpna 1945 prošel triumfální pochod přeživších československých letců. I to, že jsou motýli dva, v sobě nese symboliku – 1. máj je lásky čas, máj je rozkvetlý, motýl usedá na květinu Máje… Symbolů a věcí, které v uměleckém díle Davida Černého lze najít, je mnoho. Nejvíce se mi líbí motto RAF: Per ardua ad astra. (Přes nepřízeň osudu ke hvězdám.)“

Rozhovor s Václavem Klánem ml.
Rekonstrukce bývalého obchodního domu Máj je ve finále. Co považujete za největší úspěch tohoto projektu?
„Jsem hrdý na to, že se nám podařilo zrekonstruovat památkově chráněnou budovu v centru Prahy a vdechnout jí úplně nový život, který se přizpůsobil moderním trendům. Bylo to náročné, upřímně se přiznám, že už se velmi těším, až se konečně pořádně vyspím.“

Jaká byla celková investice do rekonstrukce?
„Celková investice byla 4,5 miliardy korun. Rád bych zdůraznil, že každé patro v Máji Národní je přizpůsobeno různému způsobu využití. Muselo se tedy budovat tak, aby každý koncept, který dané patro má, měl svou vlastní specifickou tvář. Je to několik odlišných pojetí, které se spojují v ideální koncept.“

Zdroj: Amadeus Real Estate

Hlavním nájemcem v Máji Národní je společnost Infinite Experience Prague, kterou jste založili a která je zaměřená právě na segment zábavy, zážitků… Jaké největší rozdíly vnímáte – ve srovnání s oblastí realit či investic, ve které jste se dosud především pohybovali?
„Infinite Experience Prague má úplně jiné procesy, primárně je orientovaná na zákazníka, kdežto náš dosavadní byznys je hlavně B2B. Tady poprvé je v centru pozornosti zákaznický zážitek. Musíme proto připravit vhodnou komunikační strategii, prostřednictvím reklamy sdělit zaměření a obsah jednotlivých konceptů, ale také správně navigovat zákazníky přímo uvnitř našeho centra. Oproti realitám a developerským projektům, kde vše běží na dlouhodobé bázi, je tento projekt rychlý a výsledky jsou vidět hned.“

Máte u nás vůbec nějakou konkurenci?
„Konkurence jsou v dílčích částech Infinite Experience Prague, třeba co se týče rooftop barů nebo zábavního centra pro děti. Ale kompletně se vším všudy jde o zcela výjimečný projekt, který nemá jinde obdoby.“

Váš bratr Martin je taktéž jednatelem společnosti. Máte nějak konkrétně rozdělené kompetence?
„Oba se podílíme jak na vedení společnosti Infinite Experience Prague, tak AMADEUS Real Estate, i na vedení společnosti ATRIS. Oba jsme v něm aktivní. Martin se staral o byznys development a já jsem si vzal na starosti, aby firmy měly nastaveny všechny procesy, aby fungovaly vnitřní procesy a management.”

Infinite Experience Prague bude mít 300 zaměstnanců, jak se vám v době téměř nulové nezaměstnanosti daří nábory?
„Nábory jsou v dnešní době skutečně oříšek. Míra nezaměstnanosti v ČR se pohybuje kolem 2–3 %, což řadí Českou republiku mezi státy s nejnižší nezaměstnaností v rámci EU, ale tím, že je náš projekt odlišný a atraktivní, se nám daří zaměstnance získávat. Fakt, že se mohou podílet na tomto netradičním konceptu, je motivuje.“

Podmínkou některých pozic je jazyková vybavenost, máte i další specifické požadavky?
„Cílem je, aby 99 % našich zaměstnanců mluvilo anglicky. Co se týká provozu jako takového, chceme různorodost a hledáme lidi, kteří už mají nějakou zkušenost v oboru gastra nebo her. Podstatné pro nás je, aby náš koncept, který je velký a ojedinělý, bavil i zaměstnance. Oni pak své nadšení mohou přenášet na zákazníky.“

Máte pro zaměstnance připraveny nějaké speciální benefity?
„Je v našem zájmu, aby u nás lidé pracovali tvrdě a máme na ně vysoké nároky. Za dobrou práci je ale chceme dobře odměňovat a také pro ně připravujeme motivační balíčky. Část mzdy budeme mít vázanou na to, jaký bude výkon firmy, a podle toho budeme odměňovat. Pokud se bude dařit firmě, bude se dařit i našim zaměstnancům. Jedním z hlavních benefitů je závodní stravování pro všechny zaměstnance, budeme mít Multisportku, jako dnes asi všechny moderní společnosti. Benefitem je i příjemné pracovní prostředí. Ve Spálené ulici naproti Máji Národní máme moderně vybavené, krásné, vzdušné kanceláře. Zkrátka, všichni naši zaměstnanci mají náležité podmínky k tomu, aby se jim v práci dařilo a byli spokojení.“

Co je pro vás nejdůležitější ve firemní kultuře?
„Otevřenost a upřímnost. Velmi dbáme na to, abychom si říkali pravdu, i když je to někdy těžké. Jsme velice rychlý průmysl, jsme nová firma a potřebujeme chyby vychytávat od začátku, abychom se z nich poučili a mohli jít dál. Je to o otevřenosti, žádné zdlouhavé procesy, všechno jede tváří v tvář. Jako majitelé a jednatelé společnosti jsme zapojeni do důležitých jednání a všech detailů, které kontrolujeme. Pokud se nám nějaké věci nelíbí, tak to hned na rovinu říkáme a napravujeme.“

Podělíte se s námi o vaše dlouhodobé le?
„Naší vizí je, abychom měli nejenom Infinite Experience Prague. Chtěli bychom expandovat i do jiných evropských měst, jako je Londýn nebo Berlín. Určitě nemusí být devět pater zábavy jenom v Praze, rádi bychom měli pár pater i v jiných zahraničních městech.“

Máj Národní

Máj Národní: Moderní současnost i bohatá historie
Stávající vlastník, společnost AMADEUS Real Estate, se rozhodl pro zásadní renovaci. Na projektu rekonstrukce od počátku spolupracuje s původními dvěma autory, architekty Martinem Rajnišem a Johny Eislerem, a také s památkáři. Hlavním architektem renovace je AGE project. Celý projekt je unikátní tím, že se podařilo najít vhodné architektonické a technické řešení pro nové moderní funkce objektu současně se zachováním hodnot kulturní památky, kterou je budova od roku 2006. Rekonstrukci v celkovém objemu více než 4,5 miliardy Kč provádí stavební společnost Metrostav.

Staveniště bylo předáno k realizaci 1. července 2022. Neprodleně byly zahájeny přípravné práce a spuštěny práce bourací, které se skládaly z kompletního vyčistění objektu od nenosných stavebních konstrukcí, veškerých potrubí, technologií, elektroinstalací atp. Zároveň bylo nutné se vypořádat s odstraněním konstrukcí s obsahem azbestových vláken, které se nacházely na všech střechách, fasádě a dalších drobných částech budovy. Odstranění probíhalo náročným a pečlivě kontrolovaným technologickým postupem ve spolupráci s Krajskou hygienickou stanicí.

Demoliční práce byly završeny a dokončeny vybouráním dvou nosných jader, která tvořila ztužení celého objektu. Důvodem takto rozsáhlých bouracích prací je změna funkčního využití – původní monofunkční obchodní dům Máj se mění v moderní víceúčelové centrum Máj Národní, které uspokojí zákazníky na poli obchodu, stravování, kultury a zábavy.

Při bouracích pracích bylo nutné řešit provizorní ztužení objektu a také zajištění částí konstrukcí stávajících jader, které bylo nutné zachovat. Pro zásobování celé stavby musel být postaven výkonný věžový jeřáb, umístěný v původní vzduchotechnické šachtě. Poté bylo možné zahájit práce na nových zděných, sádrokartonových, ocelových a železobetonových konstrukcích, tedy na nových ztužujících jádrech, dobetonávkách stropů a nových konstrukcích v rámci celého objektu. Spolu s nosnými konstrukcemi také probíhalo dodatečné vyztužování uhlíkovými lamelami, byly provedeny veškeré nové rozvody a osazeny nové technologie do jednotlivých podlaží. Na dokončení hrubých stavebních prací navázaly intenzivní práce na realizaci jednotlivých nájemních jednotek a následná instalace finálních interiérových prvků.

Historie
Odkazy v historických pramenech uvádějí, že na rohu dnešní Národní třídy a Spálené ulice byly při archeologickém průzkumu objeveny nevýrazné pozůstatky sídliště ze 13. stol. a základy domů, studny a fragmenty sladovny z 2. pol. 14. a 15. stol. V průběhu následujících let na tomto místě vyrostl rozsáhlý rohový dům, v roce 1848 přestavěný ve slohu anglické gotiky. Skvostnému paláci se začalo říkat Schlickův (Šlikův) palác, protože majitelem byl hrabě Ervin Schlick.

Ve Šlikově paláci mimo jiné sídlila Brandeisova mechanická dílna, která vyráběla geodetické přístroje, Úvěrní ústav majitelů domů v Praze a Česká obec sokolská.  Od roku 1899 bylo v přízemí umístěno nakladatelství a knihkupectví J. R. Vilímka. Později byl Šlikův palác majetkem Elektrických podniků.

V roce 1938 Šlikův palác ustoupil tramvajové trati – byl zbořen v rámci druhé etapy rozšíření průjezdu pro tramvaje ze Spálené do Národní třídy. Z plánů, které na tomto místě počítaly s výstavbou Paláce světla (měl jej postavit penzijní fond Elektrických podniků k propagaci využívání elektrické energie), sešlo mimo jiné i pod vlivem okupace v roce 1941. Nějaký čas byl pozemek pustý, nakonec na něm ve 40.  letech vznikl dřevěný provizorní pavilon, ve kterém byla např. restaurace. Pavilon byl zbořen v roce 1969 a pozemek se skryl za ohradu.

Po období stavebního provizoria (cca 1938–1972) byl na rohu Národní třídy čp.  63/26 v letech 1972–1975 postaven obchodní dům podle vítězného soutěžního návrhu architektů Johna Eislera, Miroslava Masáka a Martina Rajniše. Počin architektů z libereckého ateliéru Sial realizovaný švédskými firmami SIAB a ABV Stockholm ve své době vyvolal velkou pozornost západních odborných médií. Dnes je považován za významný doklad architektury navazující na meziválečný funkcionalismus a předznamenávající styl high-tech.

Jak uvádějí odborné zdroje, k neofunkcionalismu se obchodní dům hlásí důrazem na tenkost obvodového pláště prolamovaného pásovými okny i velkými skleněnými plochami či volnou dispozicí vnitřního prostoru. Pro jeho high-tech styl se stalo charakteristické zvýraznění některých technologických prvků, například zábradlí či přiznaného barevně zvýrazněného potrubí vzduchotechniky i plně prosklená eskalátorová hala.

V době otevření v dubnu 1975 bylo v obchodním domě 10 700 m2 prodejních ploch, 3 930 m2 skladových ploch a bylo v něm zaměstnáno 923 prodavaček a prodavačů. Tehdy šlo o druhý největší obchodní dům v Praze, dostal proto název 02, ovšem z původního velkého plánovaného nápisu PRIOR 02 se zrodil nápis 30 VÍTĚZNÝCH LET a na střechu budovy byla umístěna nepřehlédnutelná rudá hvězda. Následně byl obchodní dům přejmenován na Máj a toto označení je s ním dodnes nejčastěji spojováno, přestože budova změnila název ještě několikrát.

V roce 1992 koupila většinový podíl v obchodním domě Máj americká firma K-Mart. O čtyři roky později získala všechny české a slovenské prodejny řetězce K-Mart britská maloobchodní společnost Tesco a Máj přejmenovala na Tesko My. V únoru 2006 vedení OD Tesco My mluvilo do médií o rekonstrukci OD My, ale na radnici Prahy 1 podalo žádost o demoliční výměr na Obchodní dům Máj. Tento krok vyvolal bouřlivou reakci veřejnosti. Společnost Tesco od demolice nakonec ustoupila a realizovala rekonstrukci malého rozsahu.

(Zdroj: Ing. Milan Brož – Příběh rohu Národní třídy a Spálené ulice / Ing. Pavel Kalouš – Obnova obchodního domu Máj)

Infinite Experience Prague: Nekonečná zábava v Máji Národní
Součástí unikátního zábavního centra Infinite Experience Prague v Máji Národní je LEVELS (3. a 4. patro), Lvíčkov (5. patro), Back in Time (6. patro), Heroes Park (7. patro), Fly Vista Champagne bar (8. patro) a Fly Vista – vyhlídková terasa (9. patro). Celkovou koncepcí, rozsahem, pestrostí a atraktivitou nabídky zábavných aktivit a souvisejících služeb pod jednou střechou je Infinite Experience Prague v globálním měřítku jedinečné.

LEVELS: Adrenalinová bomba plná analogových a digitálních her, nekonečné zábavy a zážitků
LEVELS nabídne na ploše 5 000 m2 milovníkům her každého věku zábavu, jakou dosud nikdy nezažili. „Zábavně herní centrum LEVELS otevírá své brány s širokou paletou atrakcí a zážitků pro všechny věkové skupiny! Se 125 arkádovými hrami, 6 terči na šipky, autodráhou až pro 10 závodníků, 24 nadupanými herními PC a možností vyhrát věcné ceny nabízíme nekonečné možnosti zábavy. Zažijte adrenalinové okamžiky v F1 simulátorech a projděte si 18 jamek minigolfu, které vás dostanou do příjemného rytmu. To vše doprovázíme speciálním programem, který vám pomůže vytvořit nezapomenutelné vzpomínky plné emocí a radosti. Přijďte s námi sdílet váš svět zábavy a využijte možnost vyhrát skvělé cné ceny,“ zve David Jelínek, Head of Gaming LEVELS.

Na dobití energie návštěvníkům poslouží pestrá gastro nabídka, včetně americké kuchyně. K dispozici jsou 4 bary, z nichž každý má vlastní menu. Rekordmanem je dvoupatrový Infinite Bar o celkové výšce 7,593 metrů s 904 vystavenými lahvemi, což je nejvíce v České republice. Dalším aspirantem na zápis do české knihy rekordů je křišťálový kostlivec dlouhý 4,8 metru, který letos ozdobí Hell Bar. Na schodišti mezi bary je umístěn foto-point – ideální místo pro pořízení památky na nezapomenutelné chvíle prožité v LEVELS.

LVÍČKOV: Největší rodinný zábavní park v centru Prahy
Děti a jejich rodiče ve Lvíčkově najdou vysněné místo, kde si mohou kdykoliv užít společné chvíle přesně podle svých představ. Žádné starosti, jen radost! Ve Lvíčkově se každé dítě stává hrdinou svého vlastního příběhu. Připraveny jsou hry a aktivity, které uspokojí i ty nejnáročnější raubíře. Vzduchové bludiště, zipline, obří bazén s miliony míčků, kolotoč, houpací království, lezecká stěna, nejdelší klouzačka v centru Prahy a také Soft Play hřiště, Mini City, tobogán, trampolíny, Ninja prolézací dráha, dětský bagr s míčky, kreativní workshopy, arkádové hry… To vše na jednom místě, v hravé atmosféře, v bezpečném, čistém prostředí stvořeném pro nové zážitky a dobrodružství.

Skákání, klouzání, lezení, prolézání… A také mlsání! Stačí jeden pohled do menu restaurace U Lvíčka a je jasné, že tady si pochutná každý. Součástí Lvíčkova je i speciální obchod s dárkovými předměty.

„Ve Lvíčkově se těšíme na všechny děti a samozřejmě také na jejich rodiče, prarodiče a další dospěláky. U nás se mohou z pouhého doprovodu proměnit v aktivní účastníky her anebo mohou v klidu odpočívat – to je jen na nich. Náš personál je nejen přívětivý, ale také náležitě jazykově vybavený, takže rádi přivítáme i návštěvníky, kteří nehovoří česky,“ říká Halyna Lizanets, provozní manažerka rodinného zábavního parku Lvíčkov. 

BACK IN TIME: Nezapomenutelná cesta časem do historie Prahy
Expozice Back in Time umožní návštěvníkům napříč generacemi zapomenout na nudné učebnice a zavede je do fascinujícího světa plného legend, příběhů a událostí, které utvářely naši kulturu. Pomocí moderních a chytrých technologií oživí založení Prahy, Přemyslovce a dobu, kdy Praha sloužila jako sídlo králů, husitské hnutí, Golema a tajemství s ním spojená nebo legendu o Horymírovi a jeho statečném koni Šemíkovi. Back in Time zprostředkuje historii zábavnou a interaktivní formou, která bude bavit každého. Unikátní expozice se v Máji Národní otevře během podzimu.

HEROES PARK: Zábavný svět nejznámějších superhrdinů
V zážitkovém obchodě Heroes Park vládnou Superman, Spider-Man, Batman, Aquaman, Harley Quinn, Iron Man, Thor, Hulk, Deadpool, Antman, Flash, Green Lantern, Groot, Guardians of the Galaxy, Hulkbuster a další legendární superhrdinové.

Heroes Park je tím správným místem pro fanoušky komiksů, sběratele figurek, cosplay nadšence a také pro ty, kteří hledají zábavu pro celou rodinu. V Heroes Parku se každý může stát součástí komiksového dobrodružství a obklopit se oblíbenými superhrdiny v životní velikosti, prozkoumat rozsáhlou kolekci sběratelských figurek a pořídit si originální kousky.

„Až v červnu v Máji na Národní otevřeme náš zážitkový obchod s figurkami našich nejznámějších superhrdinů, bude to fakt game changer. Ve světě, kde je všechno online a osobní kontakt se vytrácí, my přicházíme s něčím, co změní pravidla hry. Heroes Park je místo, kde se fanoušci mohou nejen setkat a sdílet svou vášeň pro všechny superhrdiny a komiksy, ale také prožít nekonečno zážitků, které zůstanou v jejich srdcích navždy. Nemluvím tu jen o prodeji věcí. Mluvím o vytváření těch pravých zážitků a budování komunity, která drží při sobě. Je to o tom dát něco víc než jen produkt; je to o sdílení a prožívání společných chvil. Věřím, že přicházíme s něčím, co je budoucností nakupování, a jsem hrdá, že mohu stát v čele této změny. Jde nám především o to, aby se z vašeho nákupu stal zážitek, na který nezapomenete,” říká Sabina Vašáková, brand manažerka Heroes Parku.

FLY VISTA: Restaurace a Champagne bar s jedinečným výhledem na Pražský hrad
Sklenka vína v ruce, slunce pomalu zapadá a na obzoru se otevírá pohled na majestátní panorama Pražského hradu…. Nebo výtečná snídaně na terase zalitá prvními paprsky ranního slunce, které probouzejí metropoli do nového dne… Právě takové zážitky přinese Fly Vista – místo, kde dokonalý gastronomický zážitek umocňuje výjimečná atmosféra.

Útulný interiér Fly Vista kombinuje moderní design s prvky nadčasové elegance. Dominantou je bar z bílého mramoru, který se s délkou 36 metrů pyšní titulem nejdelší interiérový bar v České republice. Křišťálové lustry dodávají prostoru nádech luxusu a obrovský ice bucket s rozměry 1,8 x 0,9 x 0,89 m právem poutá pozornost návštěvníků. Speciality z menu restaurace, ať už je to snídaně, brunch, oběd, nebo večeře, jsou v případě příznivého počasí podávány na střešní terase s okouzlujícím výhledem na Prahu.

Fly Vista bar je ideální volbou pro všechny, kteří touží po klidném posezení s přáteli, romantické večeři nebo nevšední oslavě v samém srdci Prahy.

FLY VISTA – VYHLÍDKOVÁ TERASANejvýše položená (40 m) 360° panoramatická terasa v centru Prahy s nejkrásnějšími výhledy
Z nejvýše položené 360° vyhlídkové terasy v centru Prahy se nad střechami otevírají nádherná panoramata, která jsou k vidění pouze z tohoto místa. Při pohledu z výšky více než 40 metrů splývají historie a současnost pulsujícího města do jednoho dokonalého obrazu.

Máj Národní nabídne mnohá NEJ!

  • Počet moderních arkádových her: 125
  • Zábavné prvky pod jednou střechou: 193 (125x arkádovky, 6x šipky, 3x billiard, 2x shuffleboard, 3x prize games, 1x racing bug, 3x karaoke, 2x F1 simulátor, 8x GT simulátor, 1x minigolf, 24x PC, soft play hřiště, toddler area, dětský kolotoč, lezecká stěna, vzduchové bludiště, zipline, míčkový bazén, Mini City, skluzavky a tobogány, trampolíny, ninja prolézací dráha, dětský bagr s míčky, 8x interaktivní místnosti s příběhem o historii Prahy, merch obchod s 14x komiksovými postavami).
  • Indoor minigolf o 18 jamkách
  • Bar přes dvě patra o celkové výšce 7,593 m
  • Počet vystavených (různých) lahví na baru: 904
  • Bar v interiéru o délce 36 m
  • Křišťálové lustry pod jednou střechou v počtu 251 kusů
  • Heroes Park o rozloze 768 m2
  • Back in Time o rozloze 873 m2
  • Vana jako champagne bucket 1,8 x 0,9 x 0,89 m
  • Křišťálová kostra nad barem 4,8 m
  • Motýli na fasádě 12,4 m x 15,16 m

Napsat komentář