Novinky

Hektický způsob života, nekonečná pracovní doba, málo spánku, bolest zad, … tak vypadá u řady mužů jejich pracovní den. Jsou rádi, že si občas stihnou jít na chvíli zaběhat a k doktorovi se dostanou opravdu výjimečně. Odpočinek je ale potřeba! Přemíra stresu, málo pohybu a nedostatek času na pravidelné návštěvy lékaře vede k tomu, že se mezi muži často vyskytují nemoci srdce a oběhového systému.

Film
Televize Prima slavnostně zahájila natáčení nového vojenského seriálu 1. MISE! PDF Tisk Email
Úterý, 27 Červenec 2021 15:55

alt

Skupina Prima slavnostně zahájila natáčení nového vojenského seriálu 1. MISE. Klapku za účasti hlavních tváří seriálu včera pokřtil kreativní producent FTV Prima Ivan Vodochodský. Stanice seriál uvede v hlavním vysílacím čase už na podzim. Hlavní role v seriálu získali Jan Dolanský, Kristýna Leichtová, Marek Němec, Pavel Řezníček a dvanáct mladých talentů.

Aktualizováno Středa, 28 Červenec 2021 19:20
Celý článek...
 
Prima Slunečné léto se vrací PDF Tisk Email
Úterý, 20 Červenec 2021 06:56

alt

Prima Slunečné léto se vrací, tentokrát s titulárním partnerem Asombroso by Osmany Laffita. Skupina Prima se rozhodla zopakovat loňskou úspěšnou roadshow Slunečné léto, tentokrát s titulárním partnerem Asombroso by Osmany Laffita, která je stejně jako v loňském roce navázaná na aktuálně nejoblíbenější dlouhodobý seriál Slunečná. Herci seriálu se během srpna a září vydají ve speciálním Slunečném autobuse po různých místech České republiky, aby se osobně potkali se svými fanoušky.

Aktualizováno Středa, 21 Červenec 2021 07:33
Celý článek...
 
Konečně v kinech kvalitní komedie: Prvok, Šampón, Tečka a Karel (Patrik Hartl) PDF Tisk Email
Neděle, 18 Červenec 2021 07:34

Patrik Hartl. Foto: Lenka Hotašová, CC BY-SA 3.0

V příběhu Prvoka, Šampóna, Tečky a Karla si čtyři kamarádi ve středním věku přiznají, že nežijí tak, jak si představovali. A rozhodnou se vyřešit svou krizi provokativní hrou a plněním odvážných úkolů. Jak čtyřicátník zjistí, jestli je opravdovej chlap? Jak zabrání korozi svých ideálů, rozplynutí snů a scvrkávání varlat? Prvok, Šampón, Tečka a Karel se pokusí najít v sobě odvahu udělat pořádnou kravinu jako zamlada. Nebo aspoň odvahu za všech okolností říkat to, co si opravdu myslí. Kdo splní úkol, není sráč…

Aktualizováno Neděle, 18 Červenec 2021 08:29
Celý článek...
 
Rodinný film Gump – pes, který naučil lidi žít představuje nový videoklip PDF Tisk Email
Sobota, 17 Červenec 2021 21:40

 

5C26DC07 D796 4DB5 888F 64C0F2C5B8A3

 

Jen pár týdnů před blížící se premiérou představuje tento očekávaný snímek režiséra F. A. Brabce nový videoklip k písničce Kometa pre Gumpa, kterou pro film složila kapela DESmod a rapper Majself. Písnička vznikla již před půl rokem a na Slovensku zaznamenala obrovský úspěch. I bez oficiálního klipu má v této chvíli téměř tři miliony shlédnutí a pro mnoho slovenských rádií byla nejhranější skladbou roku.

Aktualizováno Středa, 21 Červenec 2021 06:51
Celý článek...
 
Prima ZOOM má nový staniční hlas PDF Tisk Email
Čtvrtek, 15 Červenec 2021 05:34

alt

Na Prima ZOOM se od léta budou diváci setkávat s novým hlasem programových upoutávek na skvělé dokumenty – kterým bude herec Jakub Saic. Postupně nahradí herce Jakuba Skálu a Týnu Andělovou Průchovou, kteří před rokem převzali štafetu po herci Jiřím Dvořákovi.

Aktualizováno Čtvrtek, 15 Červenec 2021 07:01
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 1 z 73

Reklama

Banner