Warning: Undefined array key "HTTP_X_FORWARDED_PROTO" in /DISK2/WWW/prestigeweb.cz/www/wp-config.php on line 107 Pilníkovo pozdní odpoledne s FMX hvězdami z Francie, Anglie i Rakouska – PrestigeWEB

Pilníkovo pozdní odpoledne s FMX hvězdami z Francie, Anglie i Rakouska

Pilníkovo pozdní odpoledne, již tradiční open-air akce jednoho z našich nejlepších FMX jezdců, nabídne letos divákům dechberoucí skoky a triky v podání těch největších hvězd mezinárodní FMX scény. Kromě Petra „Pilníka“ Piláta předvedou své umění hvězdy freestyle motokrosu, jakými jsou například Brice Izzo z Francie, Brody Knibbs z Velké Británie nebo Tobi Merz z Rakouska. A pochopitelně nebudou chybět ani zavedení čeští jezdci nebo vycházející hvězdy, které vzešly přímo z Petrovy FMX Akademie.

Pilníkovo pozdní odpoledne s FMX hvězdami z Francie, Anglie i Rakouska

 Sobota 15. června bude v Čerčanech patřit již zavedené akci s názvem Pilníkovo pozdní odpoledne. 4hodinová open-air akce plná adrenalinu, sportu, zábavy, jedinečné podívané a rodinného vyžití letos vstupuje do svého 18. ročníku, který bude opravdu stát za to!

Na své si přijdou především milovníci freestyle motokrosu a jedinečných akrobatických kousků, skoků a triků, při kterých doslova tuhne krev v žilách, stejně jako všichni fanoušci adrenalinu nebo neokoukané podívané. Diváky tak čeká série FMX exhibic, ve kterých se vedle Petra Piláta, který bude navíc vše s mikrofonem v helmě komentovat, představí i další velké hvězdy světové FMX scény.

Budou jimi například Brice Izzo z Francie, držitel řady titulů, českým divákům známý i z FMX Gladiator Games, kterých se pravidelně účastní, ale také Brody Knibbs z Velké Británie, momentálně jeden z největších začínajících talentů FMX scény nebo Tobi Merz z Rakouska, který začínal jako BMX závodník a aktuálně diváky uchvacuje svým FMX uměním a řadí se mezi nejrychleji se rozvíjející FMX závodníky.

 „Těší mě, že zrovna na 18. ročník, kdy Pilníkovo pozdní odpoledne vstupuje své plnoletosti se podařilo získat tak zajímavé jezdce i ze zahraničí. Těším se nejen na ně, ale především na naše publikum, které je vždy naprosto skvělé, dokonale nás dovede vyhecovat a předat nám tu správnou energii, která je k výkonům na hranicí možností a fyzikálních zákonů zcela nezbytná. Už teď se tak nemohu dočkat, jak neopakovatelné atmosféry naší akce pod širým nebem, tak i všech jezdců, se kterými, věřím, předvedeme skvělou show od skoků a triků plných napětí a adrenalinu až po závěrečné vláčky,“ říká Petr „Pilník“ Pilát a dodává, že zapomenuto nebude ani na ty nejlepší české FMX jezdce.

Návštěvníci se tak mohou těšit například na Radka Bílka, Zdeňka Fuska nebo Tomáše Lysáčka. A chybět nebudou ani hvězdy FMX Akademie Petra Piláta, jako jsou 17letý Dominik Vaněk nebo 12letý Matyáš Novotný, kteří se svým talentem vyrovnávají ostříleným matadorům a už dokonce sami skáčou i v O2 areně na FMX Gladiator Games.

Připomeňme, že 18. ročník Pilníkova pozdního odpoledne se uskuteční v sobotu 15. června od 14 do 18 hodin v areálu ŽPSV v Čerčanech. Kromě FMX exhibic a závodů se diváci mohou těšit i na BMX v čele s největšími českými hvězdami, kteří předvedou svůj rejstřík skoků a triků, včetně back flipů a double back flipů. Už tak nabitou akci ještě umocní parkur v podání Jaye Foxe a vrcholem celého odpoledne pak bude Martin Šonka, nejúspěšnější český akrobatický pilot, který přiletí diváky pozdravit přímo nad Čerčanský areál a u toho ukáže to nejlepší ze svého umění, včetně volných pádů přímo nad hlavami návštěvníků.

Na své si přijdou i děti, pro které je připraven vůbec nejrozsáhlejší program za celou historii akce, zahrnující skákací hrad, malování na obličej, řadu workshopů a soutěží, z nichž žádný dětský účastník neodejde bez ceny. Do 15 let mají navíc děti vstup zcela zdarma!

PILNÍKOVO POZDNÍ ODPOLEDNE
15. 6. FMX Park Petr Piláta, Průmyslová, Čerčany

Vstupenky k dostání v předprodejní síti Ticketportal

Cena v předprodeji: 299 Kč / Děti do 15 let ZDARMA / Senioři nad 70 let ZDRAMA

Cena na místě: 399 Kč

VIP vstupenka: 1 299 Kč (včetně cateringu, VIP míst, setkání s jezdci atd.)

Více na www.petrpilat.cz/pilnikovo-pozdni-odpoledne

Petr „Pilník“ Pilát

*1991, český freestyle motokrosový jezdec a závodník, aktuálně jeden z nejúspěšnějších a nejuznávanějších FMX jezdců na světě. Na motorku usedl už ve 3 letech a do 10 let jezdil závodně v motokros, kde získal řadu titulů. V roce 2001 přesedlal na freestyle motokros, kterému se věnuje dodnes, a v němž si připsal nespočet titulů a ocenění. Stal se například nejmladším jezdcem, který skočil salto na motorce nebo jako 2. na světě skočil back flip v tandemu. Pravidelně se účastní největších FMX show, závodů a exhibic po celém světě. Již 17 let pořádá vlastní akci s názvem Pilníkovo pozdní odpoledne neboli open-air show v duchu FMX, hudby, zábavy a dechberoucí adrenalinové podívané. Založil i vlastní FMX Academy, kde se věnuje dětem již od 4 let, které učí na motorkách, rozvíjí jejich schopnosti a předává jim své cenné zkušenosti ze světa motokrosu i freestyle motokrosu a postupně je vede k vlastním prvním krůčkům v FMX. 

www.petrpilat.cz

Napsat komentář