Novinky

Lázně Luhačovice a Léčebné lázně Jáchymov vystupující pod společným názvem Spa & Wellness Nature Resorts tvoří od loňského roku největší lázeňskou skupinu v České republice. Celkový počet lůžek pro dospělé je 2198 a Dětské léčebny v Luhačovicích, které se řadí k největším u nás, mají k dispozici dalších 258 lůžek. Uvedená kapacita představuje 10% lázeňského trhu.

Film
Na značky: StarDance se vrací. Po dvanácté. Na obrazovky poprvé vtančí 14. října PDF Tisk Email
Neděle, 17 Září 2023 06:31

alt

Už za měsíc odstartuje dvanácté pokračování taneční soutěže StarDance. O titul královny a krále parketu se i tentokrát utká deset párů, které bude hodnotit tříčlenná porota a tradičně i diváci u obrazovek České televize. První přímý přenos odvysílá Jednička v sobotu 14. října, závěrečný pak o dva měsíce později 16. prosince. Součástí letošní řady bude i jubilejní stá epizoda a také charitativní díl. Slavnostními večery provede oblíbená moderátorská dvojice Tereza Kostková a Marek Eben.

Aktualizováno Úterý, 19 Září 2023 07:39
Celý článek...
 
Český slavík odstartoval hlasování. Na galavečeru se bude vzpomínat také na Vaša Patejdla PDF Tisk Email
Sobota, 16 Září 2023 06:28

alt

Český slavík vstupuje do sedmé dekády své existence. Televize Nova dnes spustila hlasování v anketě, která celosvětově patří k jedné z těch s nejdelší tradicí. Hudební fanoušci budou moci hlasovat až do půlnoci 12. ĺistopadu a jeden z hlasujících opět vyhraje luxusní osobní vůz. Jména nejoblíbenějších hudebních interpretů se diváci TV Nova dozvědí v přímém přenosu z galavečera v pátek 24. listopadu. Na podiu se v roli vystupujících i předávajících představí špička českého kulturního a společenského světa.

Aktualizováno Úterý, 19 Září 2023 07:36
Celý článek...
 
Paramount MAX kino letos praskalo ve švech. Filmy přilákaly téměř 10 000 diváků PDF Tisk Email
Neděle, 10 Září 2023 19:54

alt

Pohodová atmosféra, unikátní prostředí, a především filmové novinky i oblíbené evergreeny přitáhly na promítání letošního Paramount MAX kina téměř 10 000 diváků. V rámci deseti čtvrtečních večerů pro ně bylo na střeše Centra Černý Most připraveno promítání celkem deseti filmů, zahájení i ukončení letošního ročníku pak provázel speciální program pro děti a nechyběla ani vystoupení stand-up komiků z oblíbeného pořadu Comedy Club.

Aktualizováno Úterý, 12 Září 2023 06:44
Celý článek...
 
Padesátka na krku, tři dcery v baráku, exmanželka v Bruselu a nekonečně nových možností. Martin Pechlát je Táta v nesnázích PDF Tisk Email
Sobota, 09 Září 2023 19:12

alt

Petr Hora, správce bazénu a bývalý sportovec, zasvětil svůj život výchově tří dcer – Viki, Laury a Alex.  Ty už ale pomalu začínají žít svůj život, proto se rozhodne věnovat se víc sám sobě a najít lásku. Dcerky ale brzy zjistí, že vylétnout z rodného hnízda není jen tak. A i tátovi řídícím se heslem „padesát je nových třicet“ půjdou nové vztahy trochu ztuha.

Aktualizováno Úterý, 12 Září 2023 06:17
Celý článek...
 
Ženu za ponkem, akademii lepení i Vychytávku týdne přinesou v nové sezoně hobby pořady PDF Tisk Email
Pátek, 01 Září 2023 06:55

alt

S podzimní sezonou se na obrazovky televize Prima vrací i oblíbené hobby pořady. Diváci se na ně mohou opět těšit v jejich stálém slotu v neděli po poledni už od 3. září. V nadcházející sezoně nabídnou celou řadu novinek. Receptář prima nápadů přinese nové rubriky Žena za ponkem a Zahradník po ruce, Libovky Pepy Libického nabídnou akademii lepení a kotvení a Láďa Hruška bude přinášet Vychytávku týdne.
Aktualizováno Pondělí, 04 Září 2023 07:00
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 1 z 101

Reklama

Banner