Novinky

Po všech jarních koronavirových peripetiích, konečně představil prezident soutěže Muž roku David Novotný dvanáctku urostlých finalistů letošního ročníku. Mladí muži, kteří prošli sítem tří castingů, se do jednoho dostavili do prostor MKMM studia v Žitné ulici u producenta Gabriela Grillottiho, kde na ně čekali jejich ambasadoři a informací lační novináři.

Soutěže
Soutěž: Hebká pokožka pohodlně jedním pohybem s epilátorem Panasonic PDF Tisk Email
Pátek, 09 Červenec 2021 10:20

alt

I když se to nemusí na první pohled zdát, spousta z nás mytí vlasů podceňuje. Někomu to vyhovuje pravidelně každý den, někomu zase stačí jednou za 3 dny. To hlavní je ale způsob umývání! Častým prohřeškem je příliš velké množství šamponu. Ideální je množství jedné čajové lžičky. Vaše vlasy stejně více šamponu nepojmou a zbytek pouze steče.

Aktualizováno Pátek, 09 Červenec 2021 15:50
Celý článek...
 
Vyhrajte plnou tašku potravinářských výrobků, oceněných v letošní soutěži Volba spotřebitelů 2021 PDF Tisk Email
Středa, 07 Červenec 2021 16:09
Volba spotřebitelů – Nejlepší novinka 2021

Ocenění jako například Volba spotřebitelů – Nejlepší novinka nemají za cíl upřednostňovat určité produkty před druhými. Naopak mají jednotlivým produktům pomáhat. A především jsou tady pro zákazníky. Pro jejich snazší orientaci v daném segmentu, které výrobky si jejich důvěru zaslouží, ať už z hlediska kvality, servisu vůči nim nebo přístupu k životnímu prostředí. Na tom všem totiž záleží, jak dokládá i zájem výrobců o program Volba spotřebitelů – Nejlepší novinka, který překonal v letošním roce očekávání.

Aktualizováno Čtvrtek, 08 Červenec 2021 06:48
Celý článek...
 
Soutěž ke Dni dětí: Vyhrajte Poopsie Surprise a Poopsie Třpytivé potvůrky PDF Tisk Email
Úterý, 01 Červen 2021 07:06
Poopsie Surprise Balíček pro přípravu slizu, červený - Kreativní hračka

Udělejte radost svým dětem k jejich svátku soutěží. První červnový den je tradičně tím, který patří našim nejmenším. Ten, kdo chce svým dětem udělat radost zajímavou hračkou, která potěší ty nejmenší, ten musí číst dál. V naší soutěži ke dni dětí můžete vyhrát  Poopsie Surprise Balíček pro přípravu slizu a  Poopsie Třpytivé potvůrky.

Aktualizováno Středa, 02 Červen 2021 06:44
Celý článek...
 
Soutěžte a chraňte životní prostředí s Vitar EKO Friendly PDF Tisk Email
Středa, 05 Květen 2021 19:14
alt

Ochrana životního prostředí je celosvětově velmi důležitým aspektem a zaměřila se na něj i česká společnost VITAR. Unikátní řada doplňků stravy Vitar EKO Friendly je vyráběna tak, aby zanechávala co nejmenší uhlíkovou stopu a šetřila naši planetu při výrobě i po následné spotřebě.

Aktualizováno Středa, 05 Květen 2021 20:35
Celý článek...
 
Nedejte šanci rýmě a nachlazení, zasoutěžte si o BALÍČEK, DÍKY KTERÉMU BUDETE FIT PDF Tisk Email
Úterý, 06 Duben 2021 06:54

alt

Máme tu neoblíbené období spojené se zimními nachlazeními, rýmami a chřipkami. To vše na pozadí aktuální nákazové situace – viry prostě útočí na tělo ze všech stran. Když se k tomu připojí výkyvy počasí, je na nemoc zaděláno. Víc než kdy jindy bychom se měli věnovat prevenci a budování imunity, protože styku s bacilonosiči se nikdo z nás nevyhne.

Aktualizováno Úterý, 06 Duben 2021 08:02
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 1 z 67

Reklama

Banner