Novinky


 

Agáta Hanychová je v šestém měsíci těhotenství a kromě pracovních povinností se věnuje i péči o své tělo a očekávaného potomka. I když zatím těhotná modelka nepolevila ve svém pracovním tempu, ve volném čase si dopřává speciální masáže pro těhotné ženy v centru Slim&GO.
Pro děti
Kam vyrazit s dětmi o víkendu? Na pestrobarevný koncert Lollipopz i Káju a Bambuláčka PDF Tisk Email
Středa, 21 Červenec 2021 07:01

alt

Aquapalace Praha láká na barevnou show! Vydejte se s dětmi v neděli 25. července na koncert populární dívčí kapely Lollipopz a s těmi nejmenšími na vystoupení Káji a Bambuláčka. Překvapte je perfektním prázdninovým zážitkem a užijte si společně skvělé odpoledne.

Aktualizováno Středa, 21 Červenec 2021 07:34
Celý článek...
 
EFKO uvádí novinku – IGRÁČKOVY kreativní sety s pohádkou PDF Tisk Email
Pondělí, 12 Červenec 2021 15:51

alt

Červená Karkulka, Šípková Růženka, Perníková chaloupka nebo Strašidelný hrad. To jsou názvy čtyř pohádek, jejichž děj se rozhodla firma EFKO, český výrobce hraček, zakomponovat do svých čtyř nových kreativních setů. Firma z Nového Veselí tak vsadila na tradiční bohatství naší země, tedy na pohádkové příběhy a spojila je s figurkami IGRÁČKŮ. Jde o nový koncept, který má ambice děti nejen zabavit, ale i rozvíjet.

Aktualizováno Úterý, 13 Červenec 2021 06:21
Celý článek...
 
Model stadionu Sparty Praha pokřtili Ivan Hašek, Jiří Novotný a Horst Siegl v Muzeu Lega Praha PDF Tisk Email
Pondělí, 28 Červen 2021 13:26

alt

Slavnostní odhalení nového exponátu modelu fotbalového stadionu Sparty Praha proběhlo za přítomnosti sparťanských legend Jiřího Novotného, Ivana Haška a Horsta Siegla ve čtvrtek 24. června v pražském Muzeu lega. Majitel Muzea lega Miloš Křeček obdržel certifikát stvrzující, že jeho stadion Sparty je největším modelem fotbalového stadionu z Lega u nás a byl zapsán do České knihy rekordů.

Aktualizováno Pátek, 02 Červenec 2021 19:41
Celý článek...
 
Odborník varuje: České děti se vystavují riziku závažných onemocnění PDF Tisk Email
Středa, 23 Červen 2021 16:55

alt

Odborníci v posledních letech zaznamenávají extrémní pokles pohybové aktivity dětí v rámci nesportovních i sportovních aktivit. Doba, kdy děti doma po škole jen zahodily školní aktovku a okamžitě vyrazily s kamarády ven, je pryč. Příčinou je ztráta disciplíny, všudypřítomné mobilní telefony, sociální sítě, ale i omezení volných prostranství, plácků a v neposlední řadě i omezení sportovních aktivit v rámci boje s covid-19.

Aktualizováno Neděle, 27 Červen 2021 23:24
Celý článek...
 
Populární výstava Fenomén IGRÁČEK se představí v Bělé pod Bezdězem PDF Tisk Email
Pátek, 11 Červen 2021 20:14

Hynek Berka a Disman sml 2
Městská kulturní zařízení v Bělé pod Bezdězem stejně jako mnoho dalších muzejních a kulturních subjektů České republiky otevřela v květnu po dlouhých sedmi měsících své prostory veřejnosti. Jednu z prvních připravovaných expozic, která nese název Fenomén IGRÁČEK, mohou návštěvníci shlédnout ve výstavním sále MKZ v Bělé na Masarykově náměstí od 9. června do 30. srpna letošního roku. V prostorách výstavy bude pro zájemce připraveno mnoho historických a moderních podob známé osmicentimetrové postavičky.

Aktualizováno Pátek, 18 Červen 2021 07:09
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 1 z 44

Reklama

Banner