Novinky

Žít život jen pro samou práci s sebou nese spoustu negativních a také nebezpečných aspektů.  S workoholikem se nesnadno komunikuje, těžko žije.  Říká se, že je lepší se s nimi nepotkat. Takový workoholik nemá rád společnost. Návštěva divadla nebo kina se mu zdá zbytečným plýtváním času, proto se těmto stánkům kultury zdaleka vyhýbá.

Móda & Doplňky
Písecký víkend módy a designu podporuje české tvůrce PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hel   
Pondělí, 12 Červenec 2021 05:45

alt

Agentura Verona ve spolupráci s Centrem kultury města Písku připravuje na 25. a 26. září 2021 akci s názvem Písecký víkend módy a designu. Projekt vzniká za podpory města Písku a jeho cílem je umožnit českým značkám a designérům představit jejich tvorbu jihočeskému publiku. Návštěvníci si budou moci užít dvoudenní designový market v Palackého sadech a v sobotu večer pak jedinečnou módní přehlídku v divadle Fráni Šrámka.

Aktualizováno Úterý, 13 Červenec 2021 06:19
Celý článek...
 
Bavlněné tričko, na kterém není vidět pot, je v letních dnech nepostradatelné. Vynalezli jej Češi PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hel   
Středa, 09 Červen 2021 07:42

trička CityZen

Letní sezona se už pomalu blíží a s ní také nepříjemné pocení a viditelné skvrny nejen v podpaží. Trojice kamarádů z Chrudimi se však rozhodla problém většiny lidí vyřešit. Vymysleli speciální úpravu bavlny a šijí trika budoucnosti, na kterých není vidět žádný pot, snižují tělesný zápach, nešpiní se a díky prémiové bavlně jsou také prodyšná a pohodlná.
Aktualizováno Středa, 09 Červen 2021 08:02
Celý článek...
 
Boty na podpatku i pro muže? PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hel   
Pondělí, 03 Květen 2021 11:40

alt

Boty jsou nedílnou součástí naší image. Stejně jako oblek šitý na míru či kabelka o nás ledacos vypovídají. Dokonalé boty můžou být naší vášní, potřebou i nutností. Ženy utratí ročně za boty desetitisíce, někdy dokonce i více. Lidé botami vyjadřují své nálady, postavení, ale také vkus. Boty o nás mohou říct opravdu vše, možná víc, něž bychom sami chtěli.

Aktualizováno Úterý, 04 Květen 2021 18:31
Celý článek...
 
CZECH FASHION NIGHT 2021: Večer ve znamení módy, krásy a inspirace PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Úterý, 27 Duben 2021 13:55

Czech Fashion Night se opět uskutečnil na unikátním místě, které je s touto událostí spojené. Večer plný módních show se tentokrát konal v designových prostorách Cafe New One, v historickém centru Olomouce. Během večera byly k vidění působivé kolekce předních módních návrhářů a mladých talentů střední školy designu a módy. Tento jedinečný projekt proběhl za podpory Olomouckého kraje a ve spolupráci s nadací Fondazione Stradivari.

Aktualizováno Úterý, 27 Duben 2021 17:34
Celý článek...
 
Tip na valentýnský dárek: Tomáš Řepka přichází s kolekcí triček pro páry PDF Tisk Email
Napsal uživatel JK   
Čtvrtek, 04 Únor 2021 08:19

alt

Fotbalová legenda, český reprezentant, legendární kapitán Sparty a hráč AC Fiorentina a West Ham United, jeden z nejsledovanějších mužů v Česku, davy vyzdvihovaný a obdivovaný, někým zatracovaný - rebel TOMÁŠ ŘEPKA představuje svou další kolekci merche KAPITÁN.

Aktualizováno Čtvrtek, 04 Únor 2021 11:02
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 1 z 59

Reklama

Banner