Novinky

Modelace postavy, zeštíhlení, zpevnění zadečku a stehen, to je téma, které se většinou stává hlavním předmětem rozhovorů žen a dnes i mužů v každém věku. V současné uspěchané době máme jen krátký čas na vytvoření si úsudku o druhé osobě, proto se stal vzhled významným prvkem neverbální komunikace. Štíhlá postava je nejen trendem doby, ale i odborníci se shodují, že přebytečná kila příliš zatěžují organismus, a je-li nadváha opravdu velká, jsou vážným zdravotním rizikem.

Auto & Moto
Nový Golf R Variant: Více výkonu, více dynamiky, více emocí, více prostoru PDF Tisk Email
Neděle, 25 Červenec 2021 07:01

alt

Nový Golf R Variant s výkonem 235 kW (320 k)1 je dosud nejsilnějším a nejdynamičtějším zástupcem modelové řady Golf Variant. Nový Golf R Variant je ještě lepší než dosud díky vyšší úrovni výkonu a jízdní dynamiky, velkému počtu inovací, větší nabídce vnitřního prostoru a záplavě emocí. Sériově dodávaný pohon všech kol 4MOTION se systémem R-Performance Torque Vectoring přenáší hnací sílu motoru 2.0 TSI s maximálním točivým momentem 420 N.m.

Aktualizováno Neděle, 25 Červenec 2021 07:11
Celý článek...
 
Citroën AMI - rok od představení a průzkum zákazníků PDF Tisk Email
Sobota, 24 Červenec 2021 06:04

alt

Citroën letos v létě slaví první výročí modelu Ami. Rok od chvíle, kdy se zapojil do oblasti snadné, hbité, dostupné, bezpečné a pohodlné elektromobility s dvoumístným objektem jedinečného charakteru. Citroën s modelem Ami vstoupil na nové území a přinesl moderní odpověď na měnící se svět. Elektrické Ami je řešením s nulovými emisemi, jehož vlastnosti vyniknou v městském prostředí. Ami si již v Evropě získalo více než 6 771 zákazníků a je nyní k dispozici i v užitkové verzi jako My Ami Cargo. Od května se Ami prodává také v Itálii, Španělsku, Belgii a Portugalsku

Aktualizováno Sobota, 24 Červenec 2021 06:24
Celý článek...
 
Nový Tiguan Allspace lze již objednávat PDF Tisk Email
Pátek, 23 Červenec 2021 16:59

alt

Nový Tiguan Allspace boduje u zákazníků velkým objemem zavazadlového prostoru až 1920 litrů a možností přepravovat až sedm cestujících. Prodloužená verze bestselleru Tiguan vstupuje na scénu také s modernizovaným designem, novými ovládacími a asistenčními systémy a inovativními prvky výbavy, jakými jsou interaktivní „světlomety IQ.LIGHT – LED Matrix“ nebo nové ovládání automatické klimatizace prostřednictvím dotykových ploch. Zákazníci mají u nového modelu Tiguan Allspace na výběr čtyři výbavové linie (Tiguan, Life, Elegance a R-Line), pět motorů (tři agregáty TSI a dvě jednotky TDI) a pohon předních nebo všech kol.

Aktualizováno Neděle, 25 Červenec 2021 07:09
Celý článek...
 
Vyroben 1 milion vozů Citroën C3 třetí generace PDF Tisk Email
Pátek, 23 Červenec 2021 06:01

alt

Třetí generace Citroënu C3 právě dosáhla jednoho milionu kusů vyrobených v závodě v Trnavě na Slovensku. Model C3, který byl uveden na trh v listopadu 2016, dodal značce nový impuls, protože nabízí novou stylovou identitu, která se odráží v aktuálních modelech řady, a potvrzuje příslib komfortu, který je pro Citroën skutečně charakteristický.

Aktualizováno Sobota, 24 Červenec 2021 06:17
Celý článek...
 
Aventure Citroën Terra America - přejezd Ameriky ve voze Traction Avant PDF Tisk Email
Čtvrtek, 22 Červenec 2021 06:03

alt

Citroën a sdružení Aventure Citroën jsou partnery výjimečné expedice dvou žen, které hodlají přejet americký kontinent ze severu na jih ve voze Traction Avant. Dvojice vyrazila 26. května z muzea Conservatoire Citroën. Projekt nazvaný „Aventure Citroën Terra America“ je zavede z Aljašky do Ohňové země. Při cestě po slavné Panamericaně, nejdelší dálnici světa, se setkají s 21 domorodými národy.

Aktualizováno Sobota, 24 Červenec 2021 06:19
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 1 z 31

Reklama

Banner