Novinky

Lázeňský areál Sanatorií Klimkovice se rozkládá v lesnaté krajině na úpatí Nízkého Jeseníku, v krásné přírodní scenérii s výhledem na panorama Beskyd. Vyhledáván je lázeňskými hosty především pro léčebné koupele ve zdejší unikátní jodobromové vodě, tzv.”solance”, která má všestranné léčivé účinky na lidský organismus. Napomáhá při léčbě pohybového ústrojí, nemocí neurologických i gynekologických, a příznivě též působí na cévní systém. Sanatoria slouží hostům od roku 1994 a svým moderním pojetím se zcela vymykají představě klasických lázní.

Geis pomohl s distribucí Anti-COVIDu PDF Tisk Email
Úterý, 05 Květen 2020 21:16

Náš zákazník, společnost DF Partner, která už 30 let vyrábí a na tuzemský trh dodává autochemii a autokosmetiku značky SHERON, aktuálně kvůli pandemii koronaviru vyrábí především dezinfekční prostředek Anti-COVID. Ten účinně hubí i nový typ koronaviru, a proto se společnost rozhodla věnovat po 20 litrech dezinfekce těm nejohroženějším, tedy všem domovům pro seniory v České republice.

 

Připojili jsme se k této dobročinné akci a přidali jsme dopravu zásilek s Anti-COVIDem zdarma. Mimo domovů pro seniory jsme doručovali zásilky i do ordinací praktických lékařů nebo sociálním zařízením. Rozvoz proběhl během měsíce dubna a celkem jsme rozvezli zdarma 349 zásilek o celkovém objemu téměř 296 hektolitrů (29 569,5 l) Anti-COVIDu. Jsme rádi, že jsme mohli pomoci dobré věci.

DF distribuce
Více informací na: www.geis-group.cZ

Aktualizováno Středa, 06 Květen 2020 18:11
 

Reklama

Banner