Novinky

Modelace postavy, zeštíhlení, zpevnění zadečku a stehen, to je téma, které se většinou stává hlavním předmětem rozhovorů žen a dnes i mužů v každém věku. V současné uspěchané době máme jen krátký čas na vytvoření si úsudku o druhé osobě, proto se stal vzhled významným prvkem neverbální komunikace. Štíhlá postava je nejen trendem doby, ale i odborníci se shodují, že přebytečná kila příliš zatěžují organismus, a je-li nadváha opravdu velká, jsou vážným zdravotním rizikem.

Zdraví & Krása
Chiméry o křečových žílách PDF Tisk Email
Středa, 21 Říjen 2020 05:08

Lékárny a obchody s přírodní a alternativní medicínou dnes nabízejí celé spektrum léků, které by měly být buďto prevencí nebo úlevou od křečových žil (varixů) a jejich příznaků. Pilulky na léčbu chronické žilní nedostatečnosti, koňské masti ulevující od oteklých nohou, doplňky stravy s velkým záběrem účinnosti – proti zánětům, otokům, rozpouštějící malé krevní sraženiny. Jaká je ale ve skutečnosti jejich účinnost proti křečovým žilám?

Aktualizováno Středa, 21 Říjen 2020 06:52
Celý článek...
 
Celebrity říkají “ano” svému zdraví! PDF Tisk Email
Neděle, 18 Říjen 2020 17:13

alt

Ve věku 82 let bývají lidé podle herce a baviče Jiřího Krampola buď v domově důchodců, nebo jsou už mrtví. Jenže ne tak nedávno ovdovělý umělec. Ten naopak chytá další životní mízu a díky nejmodernějším technologiím doslova zase skáče přes kaluže. Pomohli mu v novém institutu zdraví Seyes, kde se postarali nejen o jeho bolavá kolena, ale také o celkovou tělesnou zdatnost. Jeho vzoru následuje o generace mladší Milan Peroutka (30).

Aktualizováno Středa, 21 Říjen 2020 06:34
Celý článek...
 
Ivana Jirešová zabránila katastrofě! Zachránila majetek za statisíce PDF Tisk Email
Sobota, 17 Říjen 2020 17:16

Herečka Ivana Jirešová je patronkou finalisty Muže roku Alexe Kozáka a i přesto, že je finále soutěže z důvodu koronavirových opatření odloženo, Ivana a Alex pokračují v nácviku volné disciplíny. Schůzku si dali na Alexově nově otevřené estetické klinice v Praze a Ivana Jirešová přišla právě včas! Po nové podlaze tekla voda!

Aktualizováno Středa, 21 Říjen 2020 06:31
Celý článek...
 
Využijte vlastní imunitu jako nejefektivnější zbraň v boji proti koronaviru PDF Tisk Email
Pátek, 16 Říjen 2020 18:03

prevenar23

Přichází podzim a s ním i období plné respiračních onemocnění. V letošním roce je navíc vše umocněno bojem proti infekčnímu onemocnění COVID-19. Kvůli poměrně snadnému a rychlému šíření se z epidemie stala celosvětová pandemie s masivními dopady ve zdravotní, psychologické a ekonomické oblasti. Nyní, s odstupem šesti měsíců od počátku pandemie, bychom měli analyzovat současný stav věcí co možná nejobjektivněji.

Aktualizováno Středa, 21 Říjen 2020 06:29
Celý článek...
 
Atopický ekzém se nedá vyléčit, s atopickým ekzémem je dobré naučit se žít! Jak? PDF Tisk Email
Sobota, 10 Říjen 2020 15:00

vyrážka

Atopický ekzém je komplex mnoha projevů a fází onemocnění s širokou škálou doporučení a léků, které se liší dle formy od akutní až po chronickou. Pacienti mají k dispozici různé formy a skupiny léků, které se musí naučit vhodně používat. Jak, kdy a proč je klíčové k pro zvládání onemocnění.“Atopický ekzém se nedá vyléčit, s atopickým ekzémem je dobré naučit se žít!“ uvádí prof.  Petr Arenberger, DrSc. MBA , předseda České dermatovenerologické společnosti a odborný garant projektu Atopikonline.cz

Aktualizováno Středa, 21 Říjen 2020 06:17
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 1 z 78

Reklama

Banner