Novinky

Populární proteinová dieta neboli ketodieta není už tak neznámým stravovacím režimem jako před lety. Panují však okolo ní stále různé mýty, dotazy na účinnost, princip a zdraví prospěšnost. Na nejčastější otázky odpovídají čtyři výživoví specialisté české značky KetoDiet.

Rodinný běh ČEZ Aquapalace je opět tady! PDF Tisk Email
Středa, 07 Září 2022 05:47

Rodinny beh shutterstock

Vyběhněte si celodenní vstupenku do Vodního světa a podpořte v těle zdravého ducha. Zúčastněte se sedmikilometrového Rodinného běhu ČEZ Aquapalace, který se uskuteční v sobotu 10. září za účasti VIP celebrit. Nezáleží na tom, zda budete první, nebo poslední. Důležité je zúčastnit se, vyhrává totiž každý, kdo dokončí běžecký závod!

Rodinného běžeckého závodu se mohou zúčastnit všechny věkové kategorie, a proto můžete vyrazit rovnou celá rodina. Necelých 7 kilometrů dlouhá trasa začíná v Centrálním parku u metra Opatov a končí v Čestlicích u Aquapalace Praha. Registrovat se můžete on-line nebo na místě, startovné je zdarma. Podmínky jsou jednoduché – doražte na startovní čáru mezi 9:00 až 12:00 a užijte si běh krásnou přírodou. A pokud závod dokončíte, čeká vás lákavá výhra v podobě celodenní vstupenky do Vodního světa, kde si můžete užít spoustu zábavy.

Rodinný běh ČEZ Aquapalace

Vodní svět v Čestlicích
V Aquapalace Praha zažijete spoustu zábavy, adrenalinu i relaxu. Na ploše 9 150 m2 se rozkládá Vodní svět, který se pyšní několika vodními atrakcemi. Celkem 21 klouzaček a tobogánů, mezi které se řadí nejdelší tobogán Canyon s divokou řekou. Užijte si více jak kilometr dlouhou adrenalinovou jízdu a zažijte den plný zábavy! Pokud máte děti, jistě oceníte i bohatý animační program, nové brouzdaliště a také dětské koutky s možností hlídání, díky kterým si užijete i čas o samotě.

Aquapalace

Startovné zdarma a navíc celodenní vstupenka do Vodního světa pro každého, kdo dokončí závod! Vstupenka bude platná do 30. 9. 2020. Kdy? V sobotu 5. 9. 2020 - přijďte v čase mezi 9. hodinou ranní a 12. polední do Centrálního parku u metra. Cílová stanice je u sportovně-relaxačního komplexu Aquapalace Praha.


INFORMACE:
– startovné zdarma
– registrace pří příchodu na místě
– start 9:00 – 12:00 hod. kdykoliv
– Centrální park metro Opatov
– konec závodu 15:00 hod. – Sportovně-relaxační komplex Aquapalace Praha
– délka tratě 6,6 km
– trasa je vhodná pro malé i velké, naopak trasa není vhodná pro kočárky
– doporučujeme pohodlné sportovní oblečení

 

Zdroj: Aquapalace Praha

Aktualizováno Středa, 07 Září 2022 06:06
 

Reklama

Banner