Novinky

Syn Janek je součástí každého mého tréninku. Bára Špotáková, dvojnásobná olympijská vítězka, je maminkou téměř ročního syna Janka. Elán vrcholového sportovce neztrácí ani s rolí matky.
Pavel Šalitroš: trénink s Jágrem je můj sen! PDF Tisk Email
Úterý, 06 Září 2022 05:37

alt

Ačkoli bruntálský trenér působící i v Praze a mající na svém kontě tréninky s řadou osobností sportovního, kulturního či influerského světa, jeden sen se mu ještě uskutečnit nepodařilo. „Moc rád bych ve své talk show, která je zaměřená na sport a během rozhovoru se cvičí, měl jako hosta hokejistu Jaromíra Jágra“, přiznal Pavel Šalitroš, který v netradiční talkshow chce motivovat veřejnost ke cvičení a zdravému životnímu stylu.

 

alt

Jako fitness trenér s mezinárodními úspěchy a fitness model má o hostech svého internetového pořadu jasné představy. „Měli by se alespoň trochu o sport zajímat a mít veřejnosti co předat ze své branže nebo i osobního života. Nově jsem domluvený s herečkou a zpěvačkou Luckou Vondráčkovou, se kterou jsem již dříve spolupracoval v rámci jejích klipů, v nichž jsem si zahrál. Ještě ladíme termíny, ale s účinkováním v talkshow souhlasila, což mě potěšilo. Ovšem Jarda Jágr, to je můj dětský sportovní idol. Vlastně ho obdivuji dodnes, i když už jinak, nejen sportovně, ale i osobnostně.“

alt

Mezi hosty neobvyklé motivační talk show Cvičení s Pavlem Šalitrošem se již objevili například Tomáš Ujfaluši, Anička Šulcová, Michaela Ochotská, Jiří Krampol, David Hecl nebo finalisté pořadu Master Chef. Jak uvádí Pavel Šalitroš, někteří hosté jsou sportovním konceptem překvapeni, o to víc se ale do talk show těší.

Aktualizováno Středa, 07 Září 2022 05:59
 

Reklama

Banner