Novinky

Společně s nabídkou pro rok 2013 naše společnost začala používat označení „Lázeňská jednička Luhačovicích“. „Mnozí to mohou zpochybňovat nebo označovat za povýšené nebo přinejmenším neskromné. Má to ale své opodstatnění. Akciová společnost je stále jednoznačně největším poskytovatelem služeb v Luhačovicích, ale ne jediným.

Proč Šebrle trénuje v prázdné hale? Chce utajit, že už mu to moc nejde? PDF Tisk Email
Pátek, 07 Září 2018 21:22

Roman Šebrle1

Bývalý český atletický vícebojař, olympijský vítěz v desetiboji a moderátor televizních zpráv Roman Šebrle trénoval v prázdné hale na brněnském výstavišti. Že by jeho forma rapidně klesla a on už raději přestal chodit na veřejná sportoviště? Tak to opravdu nemusíte mít strach, je stále ve výtečné kondici.

 

Nespokojeného a nešikovného údržbáře Františka, ze kterého se nakonec vyloupne nejen zdatný sportovec, ale i tanečník, tak toho opravdu jen hrál.
K natáčení vtipného tanečního spotu pro festival Life! přistoupil  Šebrle bez velkého váhání: „Jsem rád, že toho můžu být součástí. Děti se musí hýbat odmalička,“ vysvětlil  proč má projekt, který propojuje sport, tanec a zábavu, jeho plnou podporu.

Andrea verešová 3
A jak mu to šlo po boku s krásnou Andreou Verešovou, přísnou, ale profesionální Evou Decastelo, nejobsazovanějším hercem a moderátorem Ondřejem Sokolem a  youtuberem, který si říká Fatty Pillow? Velmi rozpačitě, ale s úsměvem se vyjádřil k choreografii.


Označil ji za zvláštní, i když nebyla příliš náročná. Proč? Protože se prý nedá nijak srovnávat s atletikou:„Desetiboj má natolik rozdílné disciplíny, že cit pro pohyb tam musí být. To znamená, že tanec mi většinou nedělá problémy. Až doteď..,“ dodal rozesmátý sportovec.  A my jen dodáváme, že se máte opravdu na co těšit.

Roman Šebrle2

Foto: Marie Stránská/Life!

Aktualizováno Neděle, 09 Září 2018 21:28
 

Reklama

Banner