Novinky

 

 

Stejně jako se neustále vyvíjí trendy v kosmetice nebo v módě, tak se vyvíjí i v oblasti masáží. Nikoho už nepřekvapí thajská nebo čokoládová masáž, lidé už chtějí zkusit zase něco nového. A proto z celého světa přichází novinky v oblasti masáží, které vám uklidní nejen tělo ale i mysl.

 

 

 

Sport & Adrenalin
Rodinný běh ČEZ Aquapalace rozhýbal Prahu PDF Tisk Email
Úterý, 07 Září 2021 21:32

AHR 1609

Za sportem a dobrou náladou se vydalo dva a půl tisíce nadšených účastníků. Velká účast, skvělá atmosféra a nádherné počasí, přesně takový byl letošní Rodinný běh ČEZ Aquapalace, který se běžel na sedmikilometrové trase z Opatova do Čestlic. Každý účastník si přišel na své: sportovci, kteří chtěli zaběhnout úsek v co nejlepším čase a stejně tak i rodiny, které chtěly zažít pohodový sobotní den.

Aktualizováno Sobota, 11 Září 2021 15:25
Celý článek...
 
Radost z pohybu a volný celodenní vstup do aquaparku, to je Rodinný běh ČEZ Aquapalace PDF Tisk Email
Pondělí, 30 Srpen 2021 19:22

Rodinny beh shutterstock

Užít si spoustu zábavy a zdravého pohybu. Přesně takový je cíl i letošního Rodinného běhu ČEZ Aquapalace, který se poběží na téměř sedmikilometrové trase z Opatova do Čestlic. Každý účastník si přijde na své. Sportovci, kteří chtějí zaběhnout úsek v co nejlepším čase a stejně tak i celé rodiny, které chtějí zažít pohodový sobotní den.

Aktualizováno Sobota, 04 Září 2021 05:50
Celý článek...
 
Tento týden bude Slunečné léto s Asombroso by Osmany Laffita hned dvakrát v Praze! PDF Tisk Email
Středa, 18 Srpen 2021 20:04
Slunecne leto 1 scaled

Ve čtvrtek a v sobotu udělá Slunečné léto s titulárním partnerem Asombroso by Osmany Laffita radost Pražanům – 19. 8. u Aquapalace Praha v Čestlicích a 21. 8. v rámci AMIX Prima Run na Letné. V Praze se potkáte se svými oblíbenými herci ze seriálu Slunečná, jako jsou např. Eva Decastelo, Lucie Benešová, Bára Jánová, Dana Batulková, Eva Burešová, Denisa Nesvačilová a Lukáš Langmajer.

Aktualizováno Pátek, 20 Srpen 2021 20:51
Celý článek...
 
Emirates již sedmým rokem sponzoruje golfový D+D REAL Czech Masters PDF Tisk Email
Pondělí, 16 Srpen 2021 22:23

Emirates, přední letecká společnost, provozující linku Dubaj – Praha – Dubaj s návazností do destinací napříč celým Blízkým východem, Asií a Tichým oceánem a partner golfového European Tour, je již po sedmé v řadě sponzorem každoročního českého golfového svátku, turnaje D+D REAL Czech Masters. Navazuje tak na svůj závazek vůči českému sportu a sportovním fanouškům po celém světě.

Aktualizováno Úterý, 17 Srpen 2021 06:09
Celý článek...
 
Prima LOVE již po šesté přichází se sportovním dnem pro celou rodinu. AMIX Prima Run proběhne na Letné už 21. srpna PDF Tisk Email
Sobota, 31 Červenec 2021 20:32

runprimadospeli

Pro všechny milovníky pohybu přichází televizní kanál Prima LOVE již po šesté s tradiční sportovní akcí plnou endorfinů, zábavy, ale také celebrit. Sportovně společenské události to letos nemají lehké, vy se ale můžete zúčastnit té nejlepší. Užijte si ji s rodinou, přáteli, spoluběžci a také psími miláčky. V rámci AMIX Prima Run se totiž bude bavit celá rodina.

Aktualizováno Úterý, 03 Srpen 2021 06:01
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 1 z 42

Reklama

Banner