Novinky

Namíchejte si svůj peeling: Aquapalace Praha otevřel první peelingový bar v Česku. Odstraňuje odumřelé buňky i prokrvuje pokožku – peeling je doslova balzám na duši pro naše tělo. Jenže jak si vybrat ten pravý, aby vyhovoval vaší pokožce? V Aquapalace Praha přišli s řešením – můžete si zde namíchat vlastní peeling optimální pro vaši pokožku.

Soutěžte o cukrovinky Milka a oslaďte si adventní čas PDF Tisk Email
Neděle, 20 Listopad 2022 11:22

alt

Předvánoční čas je časem dětského očekávání a těšení se na dárky a na mlsání s Vánocemi spojené. Pro dospělé je to mnohdy čas pořádného stresu. S obojím mohou pomoct cukrovinky Milka. Nyní se na pultech obchodů objevují adventní kalenáře, snowballs, santové, či kolekce plyšových hraček s nadílkou plnou alpské čokolády.

Sněhová cukrovinka

alt

Není nic krásnějšího než Vánoce na sněhu, které vykouzlí tu pravou adventní atmosféru. S čokoládovou cukrovinkou Milka SnowBalls Milk nebo Oreo budete zasněžené vánoční náladě zaručeně blíž. Nejjemnější mléčná čokoláda ve tvaru sněhových koulí plněná krémovou náplní z lahodného alpského mléka či sušenek Oreo potěší malé i velké labužníky.

Snowballs Milk/Oreo 112 g za doporučenou MOC: 89,90 Kč / 3,49 €

Nejmilejší Santa

alt

Pověstný čokoládový 90gramový Santa od Milky má v čase adventu své právoplatné místo již několik let. Úsměv totiž dokáže vykouzlit na tváři i těm nejmlsnějším jazýčkům. Nejjemnější čokoláda z alpského mléka harmonicky dotvoří předvánoční atmosféru.

alt

Čokoládoví 45gramoví Santové vykouzlí úsměv na tváři malým i velkým. Nejjemnější čokoláda z alpského mléka harmonicky dotvoří předvánoční atmosféru.

Santa 45 g za doporučenou MOC 29,90 Kč / 1,19 €
Santa 90 g za doporučenou MOC 55,90 Kč / 2,29 €

Tradiční odpočítávání

Adventní kalendáře jsou neodmyslitelnou součástí předvánoční atmosféry. Již tradičně nám zpříjemňují odpočítávání dní do Štědrého večera adventní kalendáře od Milky, v nichž se ukrývají nejjemnější čokoládové postavičky. Jsou vyrobeny z čokolády z alpského mléka a radost z nich bude mít celá rodina.
Adventní kalendář 200 g za doporučenou MOC: 179,90 Kč / 6,99 €

alt
alt

Pro milovníky Oreo – s každým okénkem Vánocům blíž!

alt
Tradice odpočítávání dnů adventu je součástí předvánoční nálady snad ve všech domácnostech. Každodenní připomínku rodinné pohody si Milka připravila také pro milovníky Oreo sušenek. V políčkách adventního kalendáře najdete oblíbené Oreo cukrovinky, takže při čekání na Štědrý večer vás každý den překvapí jeden malý dáreček. A Vánoce jsou tu!
Adventní kalendář Oreo 280 g za doporučenou MOC: 249,90 Kč / 9,99 €

Plyšová nadílka

Vánoční sob, Santa či medvídek? 
s bohatou nadílkou plnou alpské čokolády v té nejjemnější podobě oslní každého, kdo se už nemůže dočkat Vánoc. Zapojte plyšáky do mikulášské nadílky pro vaše nejmenší a užijte si moment radosti z krásného dárkového balení!
Milka plyšák 96 g (3 dizajny) za doporučenou MOC: 199,90 Kč / 7,99 €
alt
alt
alt

Zkuste štěstí a vyhrajte v naší soutěži.

Odpovězte správně na soutěžní otázku a 3 z vás vyhrají sladký vánoční dárek od Milka:

Sotěžní otázka:

Co zahrnuje letošní kolekce tří plyšových hraček? Vyjmenujte je,

Správnou odpověď posílejte na emailovou adresu       Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript do 15. prosince 2022 s uvedením vaší odpovědi, jména a emailové adresy.

Do předmětu emailu nezapomeňte uvést "MILKA"

3 výherci budou informováni emailem  (Vyhrává 50., 100.  a 450. správná odpověď).

Aktualizováno Neděle, 20 Listopad 2022 18:51
 

Reklama

Banner