Novinky

Ve velmi příjemném prostoru Fyzio & beauty centra Flora se ve čtvrtek 26. 4. uskutečnilo oficiální zahájení provozu za hojné účasti známých tváří. Ty salon velmi zaujal, neboť nabízí unikátní spojení dlouholetých zkušeností v oblasti manuálních terapiích s nejnovějšími a nejkvalitnějšími technologiemi na jednom místě.

Zdravější tělo a mladší vzhled: soutěž o 1 + 1 KetoMix Kolagen s vitamínem C PDF Tisk Email
Úterý, 07 Prosinec 2021 09:31

Kolagen s kyselinou hyaluronovou (30 porcí)

Možná vás také na první advent překvapilo, že do Vánoc už skutečně zbývá jen pár týdnů! Mnoho lidem se sice za poslední dva roky změnily v životě priority, ale právě Vánoce jsou stále tou nejlepší dobou, kdy potěšit své blízké. Darujte jim i sobě ochucený KetoMix kolagen, který je ideálním dárkem pro každého, nehledě na pohlaví.

Není tajemstvím, že kolagen prospívá kráse. Vědí to i výrobci kosmetiky. Proto jej v regálech obchodů můžeme najít jako součást krémů, slibujících hladší pokožku bez vrásek, nebo šamponů pro pevnější a kvalitnější vlasy. To je ale jen velmi malá část toho, co kolagen doopravdy umí. Prospívá totiž také šlachám a kloubům a prakticky všem orgánům v těle.

Proto je KetoMix kolagen s kyselinou hyaluronovou a vitamínem C ideální dárek pro ženy i muže od 25. roku věku. Druhým kolagenem, který je součástí výhry, tak můžete potěšit někoho velmi blízkého. Kamarádku, sestru, maminku, babičku, tatínka, dědečka, ale i příteli nebo kamaráda. Je vhodný pro úplně pro každého! Jak je to možné?

Co je vlastně kolagen?

Kolagen je důležitou a hlavně nezbytnou součástí lidského organismu. Jde o nejhojněji se vyskytující a nejdůležitější druh proteinu v těle. Existuje na 30 různých typů kolagenu. Nejčastější typ se vyskytuje v kostech, kloubech, zubech, šlachách a kůži. Další typy jsou přítomny v chrupavkách, vlasech, svalech nebo cévách. O kolagenu by se dalo říci, že funguje v podstatě jako lepidlo pro naše tělo. Vytváří vazivo, čímž podporuje zdravou strukturu pokožky, svalové tkáně, kostí a šlach.

S věkem to bohužel lepší nebude

Naše tělo je navrženo tak, aby si vytvářelo svůj vlastní kolagen. Samozřejmě za předpokladu, že dostává všechny potřebné živiny. S věkem se přirozená tvorba kolagenu však začíná postupně snižovat. K poklesu dochází zhruba od 25. roku věku, po 45. roce už si tělo kolagen nevytváří takřka vůbec. Pozorovat to můžeme na přibývajících a stále hlubších vráskách, ke kterým se postupně mohou přidávat bolesti kloubů a také častější a závažnější nemoci. Na rychlosti úbytku kolagenu se kromě času podílejí také další faktory. K nejčastějším patří stres, nadměrné opalování nebo špatný životní styl v podobě kouření, holdování alkoholu a nedostatku spánku.

Jen krémy nestačí

Proces úbytku kolagenu lze naštěstí zpomalit. Alfou a omegou je důkladná péče o pleť a tělo. Kvalitní krémy a značková kosmetika ale stačit nebudou. Do vnitřní struktury kůže se takto kolagen dostane jen ve velmi malém množství. Tělu je potřeba dodávat výživu hlavně zevnitř. S tím pomůže KetoMix kolagen s kyselinou hyaluronovou. Rychle a jednoduše se vstřebává a skvěle chutná. Pravidelným užíváním jsou na těle vidět změny už za pár týdnů. KetoMix kolagen obsahuje hydrolyzovaný kolagen. Což velmi zjednodušeně znamená, že je snadněji přijatelný pro lidské tělo a vstřebává se přesně tam, kde má. Díky obsaženému vitaminu C posílí také vaši imunitu.

Proč je důležité doplňovat do těla kolagen?

⦁ Zpevňuje pokožku a zabraňuje jejímu vysychání.

⦁ Posiluje vlasy, nehty a zuby.

⦁ Zlepšuje pohyblivost kloubů a pružnost vazů a šlach.

⦁ Přispívá k normální funkci kostí, chrupavek a kůže.

⦁ Dodává řasám hustotu a nehtům pevnost.

Bát se přibývajícího věku není potřeba. Stárnout se dá i s půvabem a elegantně. Je vědecky dokázáno, že příjem kolagenu zpomaluje proces stárnutí pokožky, zlepšuje její kvalitu i celkové zdraví těla. KetoMix kolagen s kyselinou hyaluronovou objednávejte na Česká keto dieta od Ketomix.cz

Vyhrajte dárek i pro sebe

Zasoutěžte si o 1 + 1 KetoMix kolagen s kyselinou hyaluronovou a vitamínem C!

Abyste nemuseli zvažovat, zda si výhru možná nenechat, značka KetoMix věnovala do soutěže rovnou dva! Pokud se vám podaří vyhrát, získáte vánoční dárek pro sebe, ale rovnou i pro někoho blízkého.

Soutěžní otázka:

Jakou příchuť má KetoMix kolagen s kyselinou hyaluronovou?

a) jahoda

b) malina

c) lesní směs

Správnou odpověď najdete na  Česká keto dieta od Ketomix.cz

Správnou odpověď posílejte na emailovou adresu   Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript do 26. prosince 2021 s uvedením vaší odpovědi, jména nebo nicku a emailové adresy.

6 výherců bude informováno emailem  (Vyhrává 50., 200., 250., 300., 350. a 450. správná odpověď).

Do předmětu emailu nezapomeňte uvést "KETOMIX"

Kolagen s kyselinou hyaluronovou (30 porcí)

TIP redakce: Při letošním výběru dárků zkuste být opravdu pečliví. Přemýšlejte o vašem vzájemném vztahu s blízkou osobou a nad tím, jak byste na něm mohli ještě více zapracovat. Třeba vám to pomůže i se samotným výběrem to nejlepšího dárku!

Aktualizováno Středa, 08 Prosinec 2021 09:49
 

Reklama

Banner