Hračky společnosti EFKO se vyrábí hlavně pro mladší děti, ale nezapomínají ani na další věkové skupiny. Zaměřují se zejména na společenské hry, puzzle, karty, pexesa, domina a hrací sety. Dále pak vyrábí špičkovou konstrukční stavebnici ROTO a v neposlední řadě legendární postavičku Igráček a auta MultiGO. V roce 2019 přibral Igráček pod svá křídla českou autodráhu FARO.

Jako jedni z mála společnostý mohou hrdě prohlásit, že jejich portfolio stále skutečně vyrábí v České republice.

alt

Společenské hry a hračky firmy EFKO-karton, s. r. o. z Nového Veselí rozvíjí již téměř tři dekády zdravou soutěživost a rivalitu. A také podporují kreativitu. Jejich hlavním benefitem je fakt, že při hře trávíme čas v rodinném kruhu se svými dětmi, zažíváme pocit vzájemné sounáležitosti a blízkosti.

Právě o to jde především nyní, v období přicházejících vánočních svátků a novoročních oslav. Svět společenských her a stavebnic zažívá svůj velký boom a těší se stále větší oblíbenosti při rodinných a přátelských setkáních.

IMG 9142 2

Jejich hračky vyrábí hlavně pro mladší děti, ale nezapomínají ani na další věkové skupiny. Zaměřují se zejména na společenské hry, puzzle, karty, pexesa, domina a hrací sety. Dále pak vyrábí špičkovou konstrukční stavebnici ROTO a v neposlední řadě legendární postavičku Igráček a auta MultiGO. V roce 2019 přibral Igráček pod svá křídla českou autodráhu FARO.

Multigo

Igráčkovi navrhli s českým designérem Milošem Hábou parádní náklaďáky a traktory s jedinečným bayonet systémem. Děti tak mohou na svém autíčku libovolně vyměňovat nástavby a v mžiku vytvořit z bagru domíchávač, z popelářského auta cisternu atd. Autíčka vyrábí z vysoce kvalitního ABS plastu a s kovovými osičkami. Systém MultiGO získal ocenění GRAND PRIX odborné poroty veletrhu FOR TOYS. Multigo

Efko vyrábí i celou řadu Puzzlí, k těm nejnovější patří Puzzle Pat a Mat – 24 velkých dílů puzzle pro pohodlné skládání na zemi. Nabízí dvě možnosti skládání – z jedné strany barevný obrázek Pata a Mata, z druhé strany černobílý obrázek k vybarvení.

Multigo

Značka odpovědného lesnictví. Mnoho produktů vyrábí z papíru. Není však lhostejné, jaké prostředí po nich naše děti zdědí. Záleží nám tedy na dobrém hospodaření s lesy. Proto jsou držitelem certifikátů FSC® a všechny výrobky z papíru mohou dodat s tímto certifikátem.

soutěž


Soutěžte s námi na našem webu a můžete vyhrát jednu ze tří sad MultiGO.

Stačí odpovědět na soutěžní otázku a mít štěstí.

 

Soutěžní otázka: 

1. Kolik typů vozidel v jednom balení nabízí Igráčkovo auto MultiGO Stavební nebo Fire set?alt

A) 3

B) 4

C) 5


Správnou odpověď posílejte na emailovou adresu       Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript do 29. prosince 2021 s uvedením vaší odpovědi, jména nebo nicku a emailové adresy.

3 výherci budou informováni emailem  (Vyhrává 50., 300. a 450. správná odpověď).

Do předmětu emailu nezapomeňte uvést "EFKO"

 

Nápovědu k soutěžní otázce najdete na www.Efko.cz.