Novinky

Lázeňský areál Sanatorií Klimkovice se rozkládá v lesnaté krajině na úpatí Nízkého Jeseníku, v krásné přírodní scenérii s výhledem na panorama Beskyd. Vyhledáván je lázeňskými hosty především pro léčebné koupele ve zdejší unikátní jodobromové vodě, tzv.”solance”, která má všestranné léčivé účinky na lidský organismus. Napomáhá při léčbě pohybového ústrojí, nemocí neurologických i gynekologických, a příznivě též působí na cévní systém. Sanatoria slouží hostům od roku 1994 a svým moderním pojetím se zcela vymykají představě klasických lázní.

Zahrajte si o balíčky s výběrem cereálních tyčinek FIT PDF Tisk Email
Úterý, 12 Říjen 2021 18:01

alt

Rádi mlsáte? A máte chuť na něco opravdu dobrého? Pak by vaší pozornosti neměly uniknout cereální tyčinky značky Fit. Jejich výrobcem je česká společnost ÚSOVSKO FOOD Klopina, která v letošním roce oslavila krásné 30leté výročí. Rodina Fit nabízí široké portfolio různých tyčinek v mnoha příchutích. Kromě oblíbené klasiky najdeme pod značkou Fit i tyčinky splňující nejrůznější speciální požadavky, ať už se jedná o bio produkty, veganské či bezlepkové tyčinky.

 

Soutěž o balíček zdravých tyčinek Fit fruit

Všechny produkty Fit mají jedno společné – jsou vyrobeny z prémiových surovin přírodního původu, které podléhají přísné selekci. Jsou nutričně vyvážené a mají vysoký podíl vlákniny, která je blahodárnou látkou pro lidský organismus. Obsahují cenné vitamíny, minerály a stopové prvky. Jsou výborným zdrojem kvalitní, postupně se uvolňující se energie.

tyčinky FIT

O výběr českých tyčinek Fit si nyní můžete zahrát. Podaří se vám najít správnou odpověď na soutěžní otázku?

alt

alt

alt

alt

alt

O výběr nejrůznějších tyčinek Fit si nyní můžete zasoutěžit.

Soutěžní otázka:

V jakém roce zahájila provoz společnost ÚSOVSKO FOOD Klopina?

a) v roce 1989

b) v roce 1991

c) v roce 1995

 

 

FIT Go müsli tyčinka jahodová v jogurtu 23 g

 

 

Správnou odpověď posílejte na emailovou adresu  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript do 20. listpadu 2021 s uvedením vaší odpovědi, jména a emailové adresy.

Do předmětu emailu nezapomeňte uvést "FIT"

5 výherců bude informováno emailem  (Vyhrává 50., 100., 200., 300.  a 450. správná odpověď).

 

Nápovědu a další informace naleznete na www.tycinkafit.cz.

tyčinky FIT

www.tycinkafit.cz.

Aktualizováno Neděle, 17 Říjen 2021 09:23
 

Reklama

Banner