Novinky

Jestliže v Chorvatsku uslyšíte z rádia češtinu, pak jste pravděpodobně v dosahu vysílání Rádia Daruvar. Je slyšet od maďarského Balatonu až po Bosnu. Město můžete navštívit nejen při návratu ze slunné Dalmácie, v Daruvaru se můžete zastavit na pivo vařené podle českých receptur, popovídat si v rodném jazyce, vyzkoušet kvalitu zdejších bílých vín nebo si užít relaxaci či ozdravný pobyt ve zdejších termálních lázních.

Vyhrajte dárkový balíček Kneipp v hodnotě 700 Kč PDF Tisk Email
Neděle, 12 Leden 2020 23:48

Nastal leden a mnoho z nás si dalo různá novoroční předsevzetí. Vánoce s novoročním předsevzetím úzce souvisí, tak potřeba hubnout často navazuje na vánoční hodování. Předsevzetí nás vždy posouvají tam, kde bychom chtěli být, a hlavně pomáhají, abychom se cítili lépe. Například zadržování vody v těle nám způsobuje různé zdravotní a kosmetické problémy. 

Lednová očista má svůj význam a neměli byste se jí vyhýbat. Tělo potřebuje jednou za čas razantnější detoxikaci. Leden je ideální doba na to, abyste se o sebe začali lépe starat. Novoroční předsevzetí o zhubnutí, zdravější stravě a pohybu mají smysl.

Příjem a výdej vody v organismu by měl být v rovnováze, ale kvůli hormonálním výkyvům, nezdravé životosprávě či stresu může tělo začít vodu zadržovat a problémy jsou na světě. Přílišné zavodnění se projevuje otoky končetin, celulitidou, obtížným hubnutím i nadměrným pocením.

Pomoci ve vašem snažení můžete kompletní odvodňovací kúra Kneipp. Skládá se z Kneipp 3 bylinky na odvodnění, které zbaví těla přebytečné vody a Kneipp Odvodnění šumivé tablety, které v podobě osvěžujícího ananasového nápoje doplňují důležité minerály.

alt

Produkty značky Kneipp® nesou certifikát Naturkompetenz, který je garancí, že:

  • obsahují maximální možný podíl přírodních složek
  • neobsahují konzervanty typu paraben
  • neobsahují parafíny, silikony a minerální oleje
  • nejsou testované na zvířatech

Kneipp® doplňky stravy

Všechny doplňky stravy působí na organismus šetrnou a přirozenou cestou. V jejich složení je vysoký podíl účinných látek. Všechny bylinky jsou vypěstované a šetrně zpracované společností Kneipp v Německu. Užívání Kneipp® bylinných doplňků stravy není návykové a je bez nežádoucích účinků.

Dalším důležitým faktorem pro plnění toho, co jsme si předsevzali, je vnitřní klid a spokojenost, všichni víme, jak je psychika dúležitá. Inspirujte se relaxačnámi produkty značky Kneipp®, které vám pomahou najít harmonii.

Koupel bez levandule? Ve starém Římě nepředstavitelné. Sám Julius Caesar oceňoval uvolňující vlastnosti oleje vyráběného z květů (lat. lavare = umývat se). I jeho vojáci však používali levanduli při svých válečných taženích napříč Evropou jako hojidlo ran a k uklidnění nervů. Tento účinek využíval rovněž Paracelsus v 16. století.

 

O něco později pro sebe objevil levandulovou vodu parfemářský průmysl. Patrně nejznámější kreací je „4711 Kolínská voda“, kterou kdysi Napoleon objednával po bednách. Mnozí lidé věřili v sílu levandule při podrážděných nervech, bolestech hlavy, poruchách spánku, závratích a také při žaludečních a střevních potížích.

Sůl do koupele 500g (Levandulové snění)
Koupelová sůl Kneipp® Levandulové snění vás během chvilky přenese na prázdniny do romantického Provence, kde není místo pro starosti, únavu ani stres. 
Éterický levandulový olej uvolňuje tělo, zklidňuje mysl a vrací energii po náročném dni. Stačí 15 minut v horké lázni s jednou dávkou koupelové soli a budete se cítit jako znovuzrození. Dopřejte si zaslouženou relaxaci. Stačí 15 minut v horké koupeli a všechny starosti doslova odplují pryč.

alt

Sůl do koupele 500g Dokonalý odpočinek

Koupelová sůl Kneipp® Dokonalý odpočinek vám pomůže zapomenout na všechny starosti, únavu i dlouhodobý stres. Éterické oleje z citronové trávy a meduňky lékařské příjemně zklidňují tělo, prohřívají bolavé svaly a pomáhají vytvořit uvolněnou atmosféru plnou relaxace. Vychutnejte si odpočinek s vůní meduňky a načerpejte sílu do dalšího dne.

 

Sada masážních olejů 3x20 ml
Jak lépe zakončit den, než příjemnou a provoněnou masáží? Užijte si péči jako v masážním či kosmetickém salonu i v pohodlí vlastního domova. Masážní oleje Kneipp® obsahují účinné látky rostlinného původu, jsou bez konzervantů (konzervační látky podle kosmetického nařízení EU), parafínů, silikonu a minerálních olejů. Při masáži uvolňují éterické oleje, které pokožku nádherně provoní a zároveň ji blahodárně vyživí. Nenechávají mastný film, a přesto pokožka po jejich použití zůstává dlouhodobě vláčná. Sada obasahuje masážní oleje Staré dobré časy, Ylang-Ylang a Mandlové květy.

alt 

Sada sprchového gelu a tělového mléka 2x200 ml (Mandlové květy)
Máte-li suchou a citlivou pokožku, pak jistě dobře víte, že najít vhodnou tělovou kosmetiku není jen tak. Přípravky pro každodenní péči o tělo z řady Mandlové květy Kneipp® ale mohou být přesně to, co hledáte. Ve sprchovém gelu je použita kombinace přírodních olejů, která jemně čistí, příjemně voní a zároveň vyživuje pokožku. Tělové mléko potom obsahuje mandlový olejbambucké máslo, které účinně hydratuje a vyživuje i suchou, citlivou a na péči náročnou pokožku. Tělové mléko ani sprchový gel neobsahují konzervanty (konzervační látky podle kosmetického nařízení EU), parafíny, silikony ani minerální oleje.

alt

Zapojte se do naší soutěže a 5 z vás získá dárkový balíček značky Kneipp®.

Které bylinky jsou základem produktu Kneipp® 3 bylinky na odvodnění?

 

Správnou odpověď posílejte na emailovou adresu     Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript do 30. ledna 2020 s uvedením vaší odpovědi, jména a emailové adresy.

Do předmětu emailu nezapomeňte uvést "Kneipp"

5 výherců bude informováno emailem  (Vyhrává 50., 100., 200., 300. a 450. správná odpověď).

Značka Kneipp® je značkou přírodní kosmetiky a bylinných doplňků stravy, která je vyráběna v Německu s více jak 125letou tradicí. Sebastian Kneipp – zakladatel značky byl kněz a přírodní léčitel, který se proslavil především metodou léčby vodou (vodoléčbou) a filozofií 5 pilířů. Můžete znát například Kneippův chodník.

 

Více informací najdete na stránkách značky Kneipp® ZDE.

Aktualizováno Neděle, 26 Leden 2020 14:39
 

Reklama

Banner