Novinky

Populární proteinová dieta neboli ketodieta není už tak neznámým stravovacím režimem jako před lety. Panují však okolo ní stále různé mýty, dotazy na účinnost, princip a zdraví prospěšnost. Na nejčastější otázky odpovídají čtyři výživoví specialisté české značky KetoDiet.

Soutěže
Soutěžte a chraňte životní prostředí s Vitar EKO Friendly PDF Tisk Email
Středa, 05 Květen 2021 19:14
alt

Ochrana životního prostředí je celosvětově velmi důležitým aspektem a zaměřila se na něj i česká společnost VITAR. Unikátní řada doplňků stravy Vitar EKO Friendly je vyráběna tak, aby zanechávala co nejmenší uhlíkovou stopu a šetřila naši planetu při výrobě i po následné spotřebě.

Aktualizováno Středa, 05 Květen 2021 20:35
Celý článek...
 
Nedejte šanci rýmě a nachlazení, zasoutěžte si o BALÍČEK, DÍKY KTERÉMU BUDETE FIT PDF Tisk Email
Úterý, 06 Duben 2021 06:54

alt

Máme tu neoblíbené období spojené se zimními nachlazeními, rýmami a chřipkami. To vše na pozadí aktuální nákazové situace – viry prostě útočí na tělo ze všech stran. Když se k tomu připojí výkyvy počasí, je na nemoc zaděláno. Víc než kdy jindy bychom se měli věnovat prevenci a budování imunity, protože styku s bacilonosiči se nikdo z nás nevyhne.

Aktualizováno Úterý, 06 Duben 2021 08:02
Celý článek...
 
Soutěžte s Mlékárnou Valašské Meziříčí, která podporuje zdravé stravování a pohyb nejen v rámci Ankety Zlatý Ámos PDF Tisk Email
Středa, 25 Listopad 2020 06:46

goroskovamos2

Smetanové jogurty z Valašska a Manner oplatky uvedla Mlékárna Valašské Meziříčí na trh v loňském roce ve třech příchutích oříšek, čokoláda a vanilka. Jejich úspěch nechal vzniknout i další novince, se kterou přichází mlékárna na trh nyní v říjnu. Mlékárna Valašské Meziříčí ve spolupráci se společností Manner se rozhodla tuto produktovou řadu rozšířit o příchuť jahoda.

Aktualizováno Středa, 25 Listopad 2020 09:34
Celý článek...
 
ZAHRAJTE SI O MIX CEREÁLNÍCH TYČINEK FIT PDF Tisk Email
Pondělí, 23 Listopad 2020 07:13

alt

ZDRAVĚ MLSAT A NAVÍC BEZ LEPKU - KDO BY ODOLAL?! Kdo z nás by rád nemlsal? Ta chvíle uprostřed náročného dne, kdy se na minutku zastavíte a zakousnete se do sladké lahody, zapomenete na okolní shon a necháte se unášet chutí...jenže pak přijdou lehké výčitky. Nenabourali jsme nevratně náš výživový plán, nezasadili jsme ránu štíhlé linii? A co když klasické cukrovinky nemůžete? Třeba z důvodu intolerance lepku či dobrovolnému vyřazení této složky ze stravy...

Aktualizováno Pondělí, 23 Listopad 2020 07:50
Celý článek...
 
Soutěžte o pleťový zázrak od české značky Nobilis Tilia PDF Tisk Email
Neděle, 22 Listopad 2020 18:52

alt

Máte problémy s pletí v rouškovém období? Česká přírodní značka aromaterapeutické kosmetiky Nobilis Tilia doporučuje Biofázi a to konkrétně Levanduli nebo Calendula určenou pro vysušenou pleť.

Aktualizováno Úterý, 24 Listopad 2020 08:07
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 1 z 66

Reklama

Banner