Novinky

Moderátorka Inna Puhajková v sauně! V Aquapalace Praha si střihla tradiční ruské metličkování. Saunové ceremoniály jsou hitem v saunování, který si zamilovaly tisíce Čechů. Existuje jich celá řada – klasické, zážitkové, divadelní, s vonnými esencemi a další. K saunovým lahůdkám patří metličkování, které pomocí probudí tělo, duši i mysl, osvobodí nás od neduhů a nabije novou energií!

Soutěže
Vyhrajte vstupenky na světelnou show.. LUMINA PARK přináší nezapomenutelný zážitek PDF Tisk Email
Sobota, 31 Prosinec 2022 10:03
Aktualizováno Sobota, 31 Prosinec 2022 10:34
Celý článek...
 
Jak na povánoční kila? Hubněte bez hladu! PDF Tisk Email
Středa, 28 Prosinec 2022 07:04
hubnutuerikA

S·koncem roku přichází období bilancování a předsevzetí. Jedním z·nejčastějších bývá hubnutí nejen povánočních kil. Vyjma sportu, jehož praktikování je v·zimních měsících ztížené povětrnostními podmínkami, ale i únavou, lze váhu redukovat také s·pomocí doplňků stravy s·glukomananem. Jedná se o druh vlákniny, který zaplní žaludek a dodá pocit sytosti, čímž umožní snížit příjem kalorií. Lze tak efektivně hubnout bez nepříjemného pocitu hladu.

Aktualizováno Středa, 28 Prosinec 2022 08:32
Celý článek...
 
Jak posílit psychiku a snížit podzimní únavu PDF Tisk Email
Neděle, 04 Prosinec 2022 18:11
pexelsandreapiacquad

Snížená koncentrace a únava jsou projevem posunu času ale i pozdního rozednívání a brzkého stmívání. Na naše tělo působí jak chlad, tak nedostatek slunce a denního světla. Zažíváme celkový útlum, a to fyzický i mentální, což vede ke komplexnímu oslabení organismu bez ohledu na množství spánku. Naší fyzické kondici nepřidává ani sychravé·počasí.

Aktualizováno Neděle, 11 Prosinec 2022 23:26
Celý článek...
 
Vyhrajte ryze českou deskovou fotbalovou hru FOTBALOVÝ TÝM HVĚZD PDF Tisk Email
Úterý, 29 Listopad 2022 06:14

alt

 

Jedinečná taktická stolní hra Fotbalový tým hvězd dokázala prostřednictvím kampaně na HitHit spatřit světlo světa a první exempláře vyjely z tiskárny. Deskovka je založená na principech strategické hry, ve které se kupuje a skládá ideální jedenáctka fotbalistů. Hra je vytvořena pro všechny věkové kategorie a pro zábavu nejen fotbalových nadšenců, ale také celé jejich rodiny.

Aktualizováno Úterý, 29 Listopad 2022 07:56
Celý článek...
 
Soutěžte o cukrovinky Milka a oslaďte si adventní čas PDF Tisk Email
Neděle, 20 Listopad 2022 11:22

alt

Předvánoční čas je časem dětského očekávání a těšení se na dárky a na mlsání s Vánocemi spojené. Pro dospělé je to mnohdy čas pořádného stresu. S obojím mohou pomoct cukrovinky Milka. Nyní se na pultech obchodů objevují adventní kalenáře, snowballs, santové, či kolekce plyšových hraček s nadílkou plnou alpské čokolády.

Aktualizováno Neděle, 20 Listopad 2022 18:51
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 1 z 70

Reklama

Banner