Novinky

Balneoprovoz nové generace nadchl odborníky. Lázně Luhačovice, a.s., získaly od Evropského svazu lázní jako vůbec první společnost v České republice prestižní certifikát za vítězství v soutěži ESPA Innovation Awards 2016 za nejlepší evropskou inovaci v oblasti léčebného lázeňství.  Stalo se tak na konci května ve francouzských lázních Vichy. Oceněn byl projekt nového balneoprovozu, ve kterém jsou poskytovány uhličité koupele dětským pacientům.

Soutěže
Soutěž o produkty z opalovací péče Nobilis Tilia PDF Tisk Email
Středa, 25 Srpen 2021 13:59

opalovací mléka Noibilis Tilia

Opalovací řada Nobilis Tilia je vhodná pro celou rodinu. Nově naleznete v nabídce Nobilis Tilia tři nová opalovací mléka, do kterých výrobce otisknul vše, co by zdravé a bezpečné opalovací přípravky měly poskytnout. Mléka disponují faktory SPF 15 a SPF 30. Zaručují voděodolnost a bezpečnou ochranu před UVA a UVB zářením díky použití fyzikálního UV filtru oxidu titaničitého.

Aktualizováno Čtvrtek, 26 Srpen 2021 05:10
Celý článek...
 
Třetí vlna ohrožuje školáky. Chránit se mohou také díky spreji VIROSTOP PDF Tisk Email
Úterý, 24 Srpen 2021 10:43

alt

Příchod nového školního roku je tentokrát spojen i s velkou hrozbou–třetí vlnou pandemie koronaviru, která může výrazně ohrozit kromě jiného také školní děti. Proto je nezbytné, aby studenti měli při návratu do lavic možnost chránit se před nákazou.

 

Aktualizováno Úterý, 24 Srpen 2021 14:24
Celý článek...
 
Soutěž: Hebká pokožka pohodlně jedním pohybem s epilátorem Panasonic PDF Tisk Email
Pátek, 09 Červenec 2021 10:20

alt

I když se to nemusí na první pohled zdát, spousta z nás mytí vlasů podceňuje. Někomu to vyhovuje pravidelně každý den, někomu zase stačí jednou za 3 dny. To hlavní je ale způsob umývání! Častým prohřeškem je příliš velké množství šamponu. Ideální je množství jedné čajové lžičky. Vaše vlasy stejně více šamponu nepojmou a zbytek pouze steče.

Aktualizováno Pátek, 09 Červenec 2021 15:50
Celý článek...
 
Vyhrajte plnou tašku potravinářských výrobků, oceněných v letošní soutěži Volba spotřebitelů 2021 PDF Tisk Email
Středa, 07 Červenec 2021 16:09
Volba spotřebitelů – Nejlepší novinka 2021

Ocenění jako například Volba spotřebitelů – Nejlepší novinka nemají za cíl upřednostňovat určité produkty před druhými. Naopak mají jednotlivým produktům pomáhat. A především jsou tady pro zákazníky. Pro jejich snazší orientaci v daném segmentu, které výrobky si jejich důvěru zaslouží, ať už z hlediska kvality, servisu vůči nim nebo přístupu k životnímu prostředí. Na tom všem totiž záleží, jak dokládá i zájem výrobců o program Volba spotřebitelů – Nejlepší novinka, který překonal v letošním roce očekávání.

Aktualizováno Čtvrtek, 08 Červenec 2021 06:48
Celý článek...
 
Soutěž ke Dni dětí: Vyhrajte Poopsie Surprise a Poopsie Třpytivé potvůrky PDF Tisk Email
Úterý, 01 Červen 2021 07:06
Poopsie Surprise Balíček pro přípravu slizu, červený - Kreativní hračka

Udělejte radost svým dětem k jejich svátku soutěží. První červnový den je tradičně tím, který patří našim nejmenším. Ten, kdo chce svým dětem udělat radost zajímavou hračkou, která potěší ty nejmenší, ten musí číst dál. V naší soutěži ke dni dětí můžete vyhrát  Poopsie Surprise Balíček pro přípravu slizu a  Poopsie Třpytivé potvůrky.

Aktualizováno Středa, 02 Červen 2021 06:44
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 1 z 67

Reklama

Banner