Novinky

Přímo v srdci vinařské oblasti jižní Moravy zahájil provoz unikátní Wine Wellness Hustopeče u Brna. Vůbec první zařízení tohoto druhu v České republice otevřel tamní hotel Centro. Víno a vinné produkty pro ozdravné i relaxační kůry sem dodávají Vinné sklepy Valtice.

Pro děti
Hračky Playmobil s továrnou v Chebu využívají recykláty z ledniček a chtějí vyrábět z uzavřeného materiálového cyklu PDF Tisk Email
Pondělí, 26 Září 2022 03:51

Playmobilotevre

Jeden z největších výrobců hraček na světě, značka Playmobil, do pár let plánuje vyhnout se produkci emisí a stát se součástí oběhové ekonomiky. Letos uvedli produktovou řadu Wiltopia skládající se v průměru z více než 80 % z udržitelných materiálů. Jednu ze 4 výrobních hal najdete v Chebu, kde pracuje více než 250 zaměstnanců specializujících se na produkci adventních kalendářů.

Aktualizováno Pondělí, 26 Září 2022 06:12
Celý článek...
 
Premiéra večerníčku s Jiřím Lábusem i nový seriál Michala Nesvadby. Déčko vstupuje do jubilejní sezony s řadou novinek PDF Tisk Email
Čtvrtek, 08 Září 2022 10:58

alt

Spolu se začátkem školního roku vstoupí ČT :D do své jubilejní desáté sezony. Pro nejmladší diváky si Česká televize tentokrát připravila zcela nový večerníček Jezevec Chrujda, zábavní lekce Smějeme se s Michalem nebo pokračování oblíbených pořadů, jako jsou Parta z garáže, Medvídkova poradna či Zvěd. Novinky nabídnou v září také weby Déčko.cz a ČT edu, v říjnu pak odstartuje celoroční soutěž SUPERJÁ! zaměřená na zdravý životní styl, jejímž ambasadorem se stane olympijský vítěz Aleš Valenta.

Aktualizováno Úterý, 20 Září 2022 07:01
Celý článek...
 
Renáta Czadernová na cestě do školky. Adélka do Drahelčic, Karolínka na Barrandov! PDF Tisk Email
Středa, 31 Srpen 2022 16:36

alt

Není to tak dávno, kdy krásná moderátorka Renáta Czadernová vybírala kočárek, nyní již vede své holčičky první den do školky. Nemá to ale úplně jednoduché. Nejprve vyprovodí společně s Kájou Adélku, která chodí do blízké školky v Drahelčicích, pak jede s mladší Karolínkou na Barrandov.

Aktualizováno Pondělí, 05 Září 2022 07:06
Celý článek...
 
Back to school v Pražské tržnici již za několik dní: swap školních potřeb, kroužky pro děti a setkání s Jitkou Veselou z MasterChef PDF Tisk Email
Čtvrtek, 25 Srpen 2022 08:57
alt

Pražská tržnice ve spolupráci se SWAP Prague zvou nejen rodiny s dětmi na oslavu zakončení léta a návratu do školních lavic - 30. srpna od 11:00 hodin. Program nabídne zábavu pro malé i velké děti a zejména všechny hravé duše. SWAP školních potřeb, oblečení a dalších postradatelných nezbytností, kroužky pro děti, workshopy, hudba a samozřejmě dobré jídlo a pití čeká na konci srpna v Hale 13 a 22 & venkovním korzu.

Aktualizováno Neděle, 28 Srpen 2022 12:56
Celý článek...
 
Divadlo Spejbla a Hurvínka poprvé zahraje na své domovské scéně i v průběhu léta a s létem se rozloučí netradičně v pražské ZOO PDF Tisk Email
Neděle, 14 Srpen 2022 08:08

Spejbl a Hurvínek se Žerykem foto Martin Kubica

Divadlo Spejbla a Hurvínka nemůže nechat malé fanoušky bez jejich oblíbených postaviček celé léto. Proto se, navzdory letním divadelním prázdninám, vrací na svou domovskou scénu v Dejvické ulici, kde uskuteční jediné prázdninové představení 18. srpna v 18h. Děti se mohou těšit na hru „Hurvínek a nezvaný host“. Ta bude následně součástí speciálních představení na letní scéně v pražské ZOO.

Aktualizováno Pondělí, 15 Srpen 2022 09:21
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 1 z 49

Reklama

Banner