Novinky

Exkluzivní fitness a wellness centrum Balance Club Brumlovka nabízí po celý rok možnost aktivního odpočinku. Hlavní filozofií klubu je přirozeně propojit zdravý a vyvážený životní styl s relaxací. Balance Club Brumlovka je vybaven prostornou fitness a kardio zónou, bazénem, sály pro skupinové lekce, relaxační zónou se saunovým světem a nově zrekonstruovanou střešní terasou se saunami a výřivkou.

Pro děti
Dinosauři VR zvou na největší virtuální realitu v Evropě do POP Airport PDF Tisk Email
Sobota, 18 Červenec 2020 19:00

alt

Premium Outlet Prague Airport vstupuje do nové éry, a kromě nejvýhodnějších nákupů nabídne nově i zážitky. Jedním z hlavních lákadel bude nejmodernější virtuální realita v Evropě – DINOSAUŘI VR. Zážitková hra byla speciálně navržena českým vývojářským studiem DIVR Labs a své hráče vezme o 80 milionů let nazpět, umožní jim projít se pravěkou džunglí, cítit otřesy země, když kolem kráčí největší gigant naší planety a tváří v tvář se setkat s Tyrannosaurem rexem a dalšími dinosaury, a to již od 24.července. DINOSAUŘI VR je první částí velkolepého prostoru Dinosauria Museum Prague, které se otevře na konci roku 2020.

Aktualizováno Pondělí, 20 Červenec 2020 08:43
Celý článek...
 
Jedna z největších soukromých sbírek Lega na světě je v českých rukách! PDF Tisk Email
Pátek, 17 Červenec 2020 09:11

alt

Po staletí hledali umělci formy pro ztvárnění představ, které jim múzy přinášely. Jedním z takovýchto umělců, který se toulá říší fantazie prostřednictvím stavebnic Lega, je Miloš Křeček, vlastník jedné z největších soukromých sbírek Lega na světě a také autor většiny exponátů, které v Muzeích Lega a jeho expozicích naleznete.

Aktualizováno Pondělí, 20 Červenec 2020 08:53
Celý článek...
 
Krtkův svět otevřel svou druhou část, užily si to i známé osobnosti s dětmi PDF Tisk Email
Neděle, 12 Červenec 2020 21:09

Krtkuv svet Regina Randova 1

Herci, hvězda Slunečné, finalista první SuperStar, operní divy i princ ze slavné pohádky jsou nadšeni! Unikátní přírodní rodinný zábavní park Krtkův svět v pražských Horních Měcholupech, otevřel svou druhou plánovanou část. Kromě už v červnu zprovozněných prolézaček, houpaček, grilovacích míst pro skupinky, největšího krmelce ve střední Evropě, vodních prvků, obří skluzavky a divadelního amfiteátru, se teď návštěvníkům otevřel druhý vodní svět s velkým pískovištěm, dopravní hřiště s koloběžkami a šlapacími autíčky, Krtkovo dračí doupě i Krtkovo pohádkové městečko. To všechno si užili malí i velcí a také známé osobnosti.

Aktualizováno Neděle, 12 Červenec 2020 21:25
Celý článek...
 
Déčko ztroskotalo! Trosečníky mohou zachránit děti v letní soutěži po celém Česku PDF Tisk Email
Sobota, 04 Červenec 2020 22:48

alt

Oblíbené postavičky z Déčka se těšily na poklidné prázdniny na moři. Na plavbu parníkem Titán se připravovaly celé dva týdny. Hned první červencovou středu se ale vše zvrtlo a Duháček, ovečky, mimozemšťan, drak, Inženýr Vrtulka i špunti ztroskotali u neznámého ostrova a nyní potřebují pomoc dětí, aby se dokázali vrátit domů.

Aktualizováno Pondělí, 06 Červenec 2020 21:35
Celý článek...
 
Ornella Koktová s miminkem a Jitka Boho s dcerou na cestě do pravěku PDF Tisk Email
Sobota, 04 Červenec 2020 10:31

Zpěvačka a modelka Jitka Boho se poprvé na veřejnosti ukázala se svým novým přítelem Matějem Liškou. Společně s jejich dětmi vyrazili na dětské odpoledne na střechu Galerie Harfa, kde se nachází Dinopark, dětské hřiště a pro děti zde byl připraven zábavní program.

Aktualizováno Pondělí, 06 Červenec 2020 21:31
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 1 z 41

Reklama

Banner