Novinky

Již od útlého věku by slečny i ženy měly být vedeny k pravidelné intimní hygieně. Preventivní a pravidelná péče o tyto citlivé partie pomáhá předcházet vaginálním infekcím a dodá pokožce dlouhotrvající svěžest a ochranu.

Pro děti
Pro pohodu a spokojené bříško vašeho miminka: Chytře proti kolice PDF Tisk Email
Úterý, 19 Únor 2019 07:52

alt

Záchvaty křiku a pláče, který není k utišení a trvá doslova i několik dlouhých hodin bývají často součástí života rodin s malinkými dětmi. Důvodem potíží, které vyčerpávají kojence i jejich rodiče, jsou koliky, které se projevují zejména v prvních třech měsících života. Řešením, které zoufalí rodiče hledají, jsou probiotické kapky BioGaia®, které obsahují patentovaný kmen probiotické bakterie Lactobacillus reuteri Protectis.

Aktualizováno Středa, 20 Únor 2019 08:02
Celý článek...
 
Slavnostní předání projektu výtvarné proměny dětské pohotovosti PDF Tisk Email
Čtvrtek, 31 Leden 2019 13:02

Jaromír Zdenka Petr

Nadační fond Zdeňky Žádníkové spolu s majiteli společnosti PackWay s.r.o., Petrem Wagnerem a Jaromírem Víškem, která provozuje značku Blancheporte by MAGNET, v lednu otevřeli nově upravené prostory Dětské pohotovosti  ve Fakultní nemocnici Motol. Na malé pacienty i jejich rodiče tu teď čekají vesele vyzdobené stěny, nástěnné hračky pro nejmenší i komiksová zóna pro teenagery. Malby spojuje téma hvězd, astrologie a historické Prahy, bedlivý pozorovatel tu však objeví i vtipné odkazy.

Aktualizováno Sobota, 02 Únor 2019 13:07
Celý článek...
 
Knihu Pohádky a MALÉhRY křtil Petr Nárožný PDF Tisk Email
Sobota, 26 Leden 2019 08:13

Pohádky a MALÉhRY

Slavnostní vstup na knižní trh zažila nová kniha pohádek, která je určena dětem od čtyř let věku. Jmenuje se Pohádky a MALÉhRY. Její unikátní skladbu a dispozice ocení každé kreativní dítě, které si bude chtít složit a hrát vlastní divadélko, zapojit fantazii a stát se spolutvůrcem pohádkových příběhů. Křest knihy se uskutečnil v prostorách Werichovy vily na pražské Kampě za přítomnosti mnoha hostů a především dětí.

Aktualizováno Pondělí, 04 Únor 2019 08:20
Celý článek...
 
Co to znamená dělat něco “jako holka”? Dělat to pořádně a s plným nasazením! PDF Tisk Email
Sobota, 19 Leden 2019 11:33

alt

Polovina dívek skončí se sportem s příchodem puberty – kampaň Always #LikeAGirl je podporuje, aby se sportu nemusely vzdávat. V kampani „#LikeAGirl - Keep playing“ se to značka Always snaží změnit.

Aktualizováno Neděle, 20 Leden 2019 11:44
Celý článek...
 
Muzeum Blanenska předstvaí IGRÁČKA speleologa PDF Tisk Email
Čtvrtek, 20 Prosinec 2018 10:42

alt

Blansko, brána do Moravského krasu, uvede v regionálním Muzeu Blanenska oblíbenou putovní výstavu Fenomén IGRÁČEK. Sedmdesátá výstava se uskuteční v Malé výstavní síni na blanenském zámku. Vernisáž proběhne 15. listopadu v Multimediální síni. Výstavu s IGRÁČKY uvede kurátor výstavy, Zdeněk Rauš. Muzeum představí návštěvníkům historii i současnost oblíbené české hračky, kterou znají již tři generace dětí.

Aktualizováno Pátek, 04 Leden 2019 12:48
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 1 z 36

Reklama

Banner