Novinky


Alergie, únavový syndrom, vysoký tlak, cholesterol, cukrovka, migréna, bolesti kloubů, neplodnost… tato onemocnění bývají souhrnně označována výstižným pojmem: civilizační. Zdravotní potíže související s hektickou dobou, ve které je těžké nepodlehnout stresu a spěchu, přivádějí do ordinací a lékáren stále více lidí.

Pro děti
Syn herce Pavla Trávníčka mění jméno. Co bude mít v občance? PDF Tisk Email
Neděle, 17 Březen 2019 06:55

alt

Herec Pavel Trávníček se sešel se svým synem, taktéž hercem Pavlem Dytrtem, na jevišti Městského divadla v Jaroměři, v detektivní komedii Vysoká hra. Při představování účinkujících ho pořadatel charitativní akce Večer pro dobrou věc, David Novotný, uvedl jako Pavla Trávníčka mladšího. Znamená to, že jméno Pavel Trávníček má v divadelním světě pokračování?

Aktualizováno Pondělí, 18 Březen 2019 07:03
Celý článek...
 
Spejbl a Hurvínek slaví 90 let PDF Tisk Email
Sobota, 02 Březen 2019 20:41

alt

Ve středu 27. února 2019 se uskutečnila v Divadle Spejbla a Hurvínka tisková konference spojená s oslavou devadesáti let od vydání první desky s nahrávkou Spejbla a Hurvínka a s křtem nového CD „Hurvínkův kouzelný gramofon“, které vychází 8. března.

Aktualizováno Sobota, 02 Březen 2019 21:21
Celý článek...
 
Pro pohodu a spokojené bříško vašeho miminka: Chytře proti kolice PDF Tisk Email
Úterý, 19 Únor 2019 07:52

alt

Záchvaty křiku a pláče, který není k utišení a trvá doslova i několik dlouhých hodin bývají často součástí života rodin s malinkými dětmi. Důvodem potíží, které vyčerpávají kojence i jejich rodiče, jsou koliky, které se projevují zejména v prvních třech měsících života. Řešením, které zoufalí rodiče hledají, jsou probiotické kapky BioGaia®, které obsahují patentovaný kmen probiotické bakterie Lactobacillus reuteri Protectis.

Aktualizováno Středa, 20 Únor 2019 08:02
Celý článek...
 
Slavnostní předání projektu výtvarné proměny dětské pohotovosti PDF Tisk Email
Čtvrtek, 31 Leden 2019 13:02

Jaromír Zdenka Petr

Nadační fond Zdeňky Žádníkové spolu s majiteli společnosti PackWay s.r.o., Petrem Wagnerem a Jaromírem Víškem, která provozuje značku Blancheporte by MAGNET, v lednu otevřeli nově upravené prostory Dětské pohotovosti  ve Fakultní nemocnici Motol. Na malé pacienty i jejich rodiče tu teď čekají vesele vyzdobené stěny, nástěnné hračky pro nejmenší i komiksová zóna pro teenagery. Malby spojuje téma hvězd, astrologie a historické Prahy, bedlivý pozorovatel tu však objeví i vtipné odkazy.

Aktualizováno Sobota, 02 Únor 2019 13:07
Celý článek...
 
Knihu Pohádky a MALÉhRY křtil Petr Nárožný PDF Tisk Email
Sobota, 26 Leden 2019 08:13

Pohádky a MALÉhRY

Slavnostní vstup na knižní trh zažila nová kniha pohádek, která je určena dětem od čtyř let věku. Jmenuje se Pohádky a MALÉhRY. Její unikátní skladbu a dispozice ocení každé kreativní dítě, které si bude chtít složit a hrát vlastní divadélko, zapojit fantazii a stát se spolutvůrcem pohádkových příběhů. Křest knihy se uskutečnil v prostorách Werichovy vily na pražské Kampě za přítomnosti mnoha hostů a především dětí.

Aktualizováno Pondělí, 04 Únor 2019 08:20
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 1 z 36

Reklama

Banner