Novinky

Pohyb jednoznačně patří k vyváženému životnímu stylu a je jedním z hlavních pilířů webových stránek Plus pro Vás. PLUS PRO VÁS Vám poskytne nejen informace o tom, co vyvážený životní styl je, ale že vás v něm také reálně podpoří. Při této příležitosti vznikla myšlenka pro uskutečnění Měsíce naplno od Nestlé.

Na vánočním večírku Casina Magic Planet Vestec Gold byl pokřtěn limitovaný kalendář Andrey Verešové PDF Tisk Email
Pátek, 27 Prosinec 2019 18:13

alt

Casino Magic Planet Vestec Gold uspořádalo 19. 12. 2019 velkolepý vánoční večírek, na němž se sešly celebrity z celé republiky. Jako vždy se jednalo o velmi vydařenou a bohatou party, na níž se člověk opravdu nenudil.·Celou akci bravurně·moderoval Jakub Prachař.

 


alt
alt
alt
alt
Objevila se zde Mahulena Bočanová s dcerou Márinkou, Sámer Issa s přítelkyní, modelky Kateřina Průšová, Eliška Bučková, zpěvák Miro Šmajda, loňská Miss České republiky Iveta Maurerová a módní návrhář Osmany Laffita.

Sámer Issa vystupoval na vánoční párty kasina ve Vestci.

Mezi hosty jsme zahlédli mnoho známých osobností. Namátkou lze jmenovat například Sámer Issa, který vystoupil na pódiu a zazpíval. Eliška Bůčková, Matyáš Hložek, Kateřina Průšová, Mahulena Bočanová s dcerou Márinkou, Sagvan Tofi, Jan Kopečný,  Miro Šmajda, Bára Motlová a Jiří Kmoníček, který byl po svém úrazu, kdy měl popálený obličej, poprvé ve společnosti.

Jsou spolu od loňských Sámerových narozenin.

Nechyběly další výborné delikatesy, exkluzivní vína a míchané drinky. Jak se stalo již pravidlem, hosty potěšila bohatá tombola a stírací losy, kde každý vyhrál nějakou finanční částku do hry.

Značka Magic Planet byla založena za účelem vytvoření kvalitní sítě zábavně společenských podniků, kde návštěvníci mohou plně vychutnat radost z dobré zábavy a vzrušení z výher. K tomu napomáhá luxusní prostředí s koktejl bary, velkým výběrem alkoholických a nealkoholických nápojů, piva a vína. Návštěvníci v provozovnách Magic Planet mohou také sledovat sportovní pořady na velkých plochých televizorech a hned si i vsadit.

Na Silvestra ji čeká vystoupení v Tatrách.

Posledním z vstupujících byla kapela Elán revival, takže parket ani tentokrát nezahálel.

alt

Až v brzkých ranních hodinách se hosté pomalu začali rozcházet a bylo znát, že si večírek řádně užili.

Aktualizováno Neděle, 29 Prosinec 2019 00:20
 

Reklama

Banner