Novinky

 

Moderátorka a pohledná maminka Kateřina Kristelová dostala prestižní nabídku na focení sexy fotek do pánského časopisu a na odvážnějších fotkách bude pózovat i se svým manželem, hokejistou Martinem Tůmou. Focení atraktivního páru, který vychovává půlroční Claudii, proběhne již v dubnu a Katka se rozhodla předvést se v co nejlepší formě a bez jakýchkoliv kilogramů navíc. Kristelová úspěšně bojuje s kilogramy a půl roku po porodu se jí podařilo zhubnout celkem šest kilogramů ve spolupráci s centrem bezbolestné liposukce.
Ples v Rudolfinu se vrací do Prahy. Má magické datum, nové vstupenky a tají hvězdu večera PDF Tisk Email
Pondělí, 16 Prosinec 2019 19:05

alt

Nejprestižnější plesová událost se po čtyřech letech vrací do Prahy. Majestátní dvorana Rudolfina znovu přivítá Ples v Rudolfinu. Jedinečný galavečer kombinující to nejlepší z tradiční vídeňské plesové kultury s moderními hudebními prvky a výjimečnou gastronomií, bude mít i výjimečné datum – 29. února 2020.

„Vybrat si jako termín plesu přestupné datum, které je jen jednou za čtyři roky, je trochu symbolika. Ples do Rudolfina vracíme čtyři roky poté, co se zde konal poprvé. Od té doby jsme koncept dál rozšířili a troufám si říct, že i doladili k dokonalosti,“ nastínil producent večera Tomáš Pakosta z Valoria Catering & Partyservis, který je jeden z pořadatelů galavečera.

alt

 

Pakosta a jeho tým také mají na starosti catering, kterým jsou jeho plesy – kromě Rudolfina i Ples jako Brno, který čeká v lednu už devátý ročník – proslulé. Menu je složeno z víc jak desítky nápaditých jídel kombinujících tradiční českou kuchyni s francouzskými vlivy. Každý z hlavních pokrmů je dílem jednoho špičkového šéfkuchaře, který u jeho přípravy stojí od počátečního nápadu přes přípravu až po servírování hostům. Tradiční součástí obou plesů jsou i dva „bary“ s luxusním sortimentem – krevetami a ústřicemi.

alt

 

Program? Zatím tajný, ale ohlédnutí do minulosti stačí

Kdo bude hlavní hvězdou večera? Stejně jako v minulosti pořadatelé své hosty napínají. Před čtyřmi roky svojí show hosty Plesu v Rudolfinu i jeho brněnského dvojčete nadchnul Vojta Dyk & B-side band bandleadera Josefa Buchty. Další roky pak organizátoři na svůj ples nalákali třeba hvězdu britského X Factoru a spolupracovnici zpěvačky Adele Samanthu Atkinson, Richarda Krajča s trumpetistou Nikosem Grigoriadisem a naposledy v letošním lednu kapelu Chinaski, která zřejmě vystoupí i s dalšími hvězdami v Rudolfinu. Hlavním partnerem bude Česká filharmonie. „Můžu prozradit jen to, že ze standardu, který jsme nastavili, rozhodně neplánujeme slevovat. A už vůbec ne v Rudolfinu, které je pro nás etalonem kvality,“ říká s úsměvem Tomáš Pakosta.

Vstupenky, které vzdávají hold Rudolfinu

V prodeji už jsou vstupenky, jejichž názvy vzdávají hold největším osobnostem, které psaly hudební dějiny jedinečné novorenesanční budovy Rudolfina. Ta nejprestižnější nese jméno skladatele Antonína Dvořáka a její držitelé dostanou ke svému stolu osobního číšníka i sommeliéra, který jim vždy doporučí k vybranému pokrmu vhodné víno. V nejprestižnější zóně se bude podávat výhradně pravé šampaňské. Další vstupenky nesou jména dvou skvělých skladatelů Josefa Suka a Jana Kubelíka – dvou osobností, po nichž se v Rudolfinu jmenují jednotlivé sály. I tyto vstupenky svým držitelům zajišťují nadstandardní servis.

alt

 

„Po zkušenostech z předchozího ročníku jsme do prodeje pustili i vstupenku bez rezervovaného místa u stolu. Zkrátka jsou lidé, kteří se chtějí celý večer bavit s přáteli a protančit jej na parketu, takže rezervované místo u stolu nepotřebují,“ vysvětluje spolupořadatel plesu Bedřich Snášel. 

 Pořadatelé ale jedním dechem upozorňují, že jejich cílem rozhodně není dostat do majestátní dvorany Rudolfina co nejvíc lidí. „Naprosto klíčové je, aby se naši hosté cítili komfortně. Aby si kdykoliv během večera mohli dát jídlo, na které mají chuť. Aby měli k dispozici usměvavé číšníky a hostesky, které jim se vším poradí. Takový servis dokážeme v Rudolfinu zajistit pro šest stovek hostů. A tuto kapacitu ze zásady nepřekročíme,“ vysvětluje Snášel. 

 

 A doplňuje i další pravidlo, na které si hosté jeho plesů již zvykli. I se základní vstupenkou mohou nechat peněženku klidně doma. „Neděláme mezi hosty nějakou čáru, nedělíme ples na zóny. To nejlepší jídlo si může u nás vychutnat každý. To stejné platí o vínech, pivu i skleničce pravého šampaňského, kterou všichni dostanou na uvítanou. Vlastně jediné, na co opravdu peněženku potřebujete, je dobročinná dražba a tombola,“ usmívá se Pakosta a připomíná tím i charitativní rozměr plesu. 

 V dobročinných dražbách na všech jeho plesech se od roku 2012 vybralo už 6 467 000 Kč, které prostřednictvím Nadačního fondu Pro dětský smích pomohly desítkám nemocných dětí. Výtěžek dražby Plesu v Rudolfinu 2020 pak bude věnován  Nadačnímu fondu Hvězdy pro život, který je násůedně přerozdělí, stejně jako v Brně.

Vstupenky na Ples v Rudolfinu jsou už v prodeji, nejrychleji mizí ty nejprestižnější, nesoucí jméno Antonína Dvořáka, za které jejich držitelé zaplatí 17 900 korun bez DPH. Základní vstupenka na jedinečný galavečer přijde na 6 900 korun bez DPH.

Aktualizováno Úterý, 17 Prosinec 2019 22:20
 

Reklama

Banner