Novinky

Topmodelka Daniela Peštová (40) se stala novou tváří studií Bomton pro rok 2011 a 2012. Jak sama přiznává, nikdy o sebe přehnaně nepečovala, až nyní tomu přišla na chuť. Konečně si vedle práce a běhání kolem svých tří dětí snaží udělat čas i na sebe. Nikdy jsem nebyla typ, co se o sebe přehnaně stará a nevěnovala jsem tomu příliš času. Nyní jsem ale nadšená, že se o mě konečně někdo stará a strašně si to užívám. Netušila jsem, že mě to takhle začne bavit," říká topmodelka Daniela Peštová.

Hvězdná oslava 2. výročí casina Magic Planet Gold Vestec PDF Tisk Email
Pondělí, 08 Červenec 2019 06:27

Druhé narozeniny casina Magic Planet Gold Vestec se konalo koncem června, zde také proběhla luxusní narozeninová párty, kterou si nenechala ujít celá řada známých tváří.  Večírek bravurně moderoval Jakub Prachař. Úderem 19. hodiny Jakub přivítal hosty, byl ve skvělé  formě i náladě a výborně bavil celou společnost. Své hity zazpíval stále populární Michal David. Nela Slováková uvedla svou další sexy kolekci plavek. 

Byla to opravdu dlouhá noc :-).  Jak vypadá hvězdná zábava, přišli zjiistit i finalisté letošního ročníku Muže roku a nechyběli ani výherci minulého ročníku, které ještě čeká účast na několika soutěžích. Dorazil i aktuální Muž roku Jiří Kmoníček, který na Mr. International získal krásné 4. místo  a zároveň získal i titul Nejkrásnější Evropan.

Dorazili herec Pavel Trávníček s manželkou, Monika Fialková, Kristian Kodet, Michal David s manželkou Marcelou Davidovou, moderátor Leoš Mareš s Monika Koblížkovou Marešovou, Michal Kavalčík, Kateřina Průšová, Monika Štiková, Petr Binias, David Pastrňák, Dominika Myslivcová, Nela Slováková, Adriana Sobotová, Petr Kutheil, Genny Ciatti, Markéta Muzikářová, Jitka Asterová, Hana Čížková, Pavlína Senič, Vlasta Hájek, Zuzana Belohorcová, Michaela Nosková, Jindřich Čanda, Jana Ridi, Genny Ciatti a mnoho dalších.

V prostorách kasína byl připraven bohatý program, jehož součástí byl například koncert Michala Davida, vystoupení tanečnic, které daly nahlédnout do atmosféry amerických šantánových klubů a tanečnice Burlesky, svůdně se svíjející v obrovské sklenici šampaňského. Na pódiu se také předvedly modelky v kolekci plavek od Nely Slovákové. Ještě ani nedopadly poslední konfety na zem, a už se mezi návštěvníky objevil narozeninový dort, který se pro svou velikost a nápaditost nedal přehlédnout. Po jeho rozkrojení zamířil do přilehlých prostor, kde byl připraven bohatý raut.

V kasínu bylo možno zahlédnout VIP hosty. Z velké dálky přiletěl Kristián Kodet, který po boku nádherných dam zářil šarmem a noblesou. Mezi dalšími hosty je třeba vzpomenout například Zuzanu Belohorcovou s manželem, Jitku Asterovou, Bořka Slezáčka, Sagvana Tofiho, či Jana Kopečného.

Poté, co se hosté občerstvili, pozval návštěvníky Jakub Prachař, který celým večerem provázel v roli moderátora, na bohatou tombolou. V ní nechyběly nejen žetony do hry, ale také například brýle z kolekce Osmana Laffity, od firmy Optika Slavíková, či šperky od firmy Česká diamantová burza. Fitness trenér Pavel Šalintroš osobně daroval do tomboly hodiny tréningu.

Jedním z vrcholů večera bylo předání šeku v hodnotě 100 000,-, pro nemocnici Krč, který si převzal za nemocnici Dr Levý. Následně vystoupení muzikálových zpěváků Radima Flendera, Jaroslava Parciho a Michaely Noskové celý program zakončilo.

Nechyběly výborné delikatesy, exkluzivní vína a míchané drinky. Celá akce vyvrcholia bohatou tombolou.

alt

Značka Magic Planet byla založena za účelem vytvoření kvalitní sítě zábavně společenských podniků, kde návštěvníci mohou plně vychutnat radost z dobré zábavy a vzrušení z výher. K tomu napomáhá luxusní prostředí s koktejl bary, velkým výběrem alkoholických a nealkoholických nápojů, piva a vína. Návštěvníci v provozovnách Magic Planet mohou také sledovat sportovní pořady na velkých plochých televizorech a hned si i vsadit.

alt

Aktuální kapacita poker roomu je ve Vestci tvořena deseti pokerovými stoly, z nichž rovná polovina bude vyhrazena cash game.

alt

alt

Zákazníkům je v kasinu nabídnut veškerý komfort. V luxusním a stylovém prostředí se o vás stará profesionálně vyškolený personál a nechybí ani bohatě zásobený bar s pestrým výběrem alkoholických i nealkoholických nápojů, vlastní parkoviště a další parkovací místa v okolí. A pokud byste snad potřebovali odvoz, není problém - kasino disponuje vlastními taxi.

 

www.magicplanetvestec.cz

Aktualizováno Pondělí, 08 Červenec 2019 07:09
 

Reklama

Banner