Novinky

Moderátorka Inna Puhajková v sauně! V Aquapalace Praha si střihla tradiční ruské metličkování. Saunové ceremoniály jsou hitem v saunování, který si zamilovaly tisíce Čechů. Existuje jich celá řada – klasické, zážitkové, divadelní, s vonnými esencemi a další. K saunovým lahůdkám patří metličkování, které pomocí probudí tělo, duši i mysl, osvobodí nás od neduhů a nabije novou energií!

Tipy na vánoční dárky, kterými zajisté potěšíte každou ženu PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hel   
Středa, 16 Listopad 2022 19:36

Dát druhému něco, co se mu bude opravdu líbit, bývá celkem oříšek. Často se lidé uchylují k nákupu dárků na poslední chvíli a to nevěstí nic dobrého. Pod tlakem koupí první hloupost, na kterou narazí, překročí kvůli tomu stanovený rozpočet anebo vyberou neosobní dárek typu kuchyňská zástěra nebo set hadříků na úklid. Takové dary žádná žena dostávat nechce a už vůbec ne, pokud je to od blízkého člověka. Zaměřte se na osobitý styl a pořiďte své milované sluneční brýle nejrůznějších barev, designů a tvarů.

 

Sportovní

Běh, cyklistika, pěší turistika nebo lyže a snowboard. Jednoduše pro všechny, kteří vyznávají aktivní životní styl. Darujte brýle všem sportovním nadšencům. 
alt

Crullé Extreme C1

Cena: 1 059 Kč

Dostupnost: www.alensa.cz
alt

Anon WM1 Pearl White/Perceive Cloudy Pink

Cena: 6 699 Kč
alt

Crullé Connect C2

Cena: 859 Kč

Designové

Sluneční brýle podle poslední módy jsou nedílnou součástí každého trendy outfitu. Obdarujte milovnici módy designovým kouskem, který se hodí k jejímu stylu.
alt

Crullé Persist C1

Cena: 858 Kč

Dostupnost: www.alensa.cz
alt

Crullé Passion C1

Cena: 1 059 Kč

alt

Crullé Luring C3-B75

Cena: 879 Kč

Luxusní

Hledáte něco opravdu speciálního? Darujte luxus v podobě extravagantních slunečních brýlí řecké značky MYTH. Do svých produktů vkládají umělecký smysl řecké mytologie a řeckého tajemna. 
alt

MYTH Daphne C2 MS1804

Cena: 5 499 Kč

Dostupnost: www.alensa.cz
alt

MYTH Ethereal C1 MS1838

Cena: 4 599 Kč

alt

MYTH Loce C1 MS1822

Cena: 4 599 Kč

Dětské

Potřebuje i nejmenší člen rodiny brýle? Využijte kouzla Vánoc, protože obroučkám od Ježíška žádné dítě neodolá. 
alt

Crullé Kids 027A C12

Cena: 659 Kč

Dostupnost: www.alensa.cz
alt

Crullé Kids XH6014 C2

Cena: 659 Kč

alt

Crullé Kids XH6014 C3

Cena: 659 Kč

Širokou nabídku slunečních a dioptrických brýlí, kontaktních čoček a dalších potřeb pro oči naleznete na www.alensa.cz. Nově si modely můžete vyzkoušet v optice Alensa, Lazarská 8, Praha 2!

Aktualizováno Neděle, 20 Listopad 2022 12:45
 

Reklama

Banner