Novinky

Masážní a relaxační centrum Tawan Italská: Místo, kde se potkává umění thajských masérek s krásou italského designu. Těžko budete hledat místo, kde tak dokonale zrelaxuje vaše mysl i tělo jako v nově otevřeném masážním a relaxačním centru Tawan Italská na Praze 2 v Italské ulici č. 5.

Bavlněné tričko, na kterém není vidět pot, je v letních dnech nepostradatelné. Vynalezli jej Češi PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hel   
Středa, 09 Červen 2021 07:42

trička CityZen

Letní sezona se už pomalu blíží a s ní také nepříjemné pocení a viditelné skvrny nejen v podpaží. Trojice kamarádů z Chrudimi se však rozhodla problém většiny lidí vyřešit. Vymysleli speciální úpravu bavlny a šijí trika budoucnosti, na kterých není vidět žádný pot, snižují tělesný zápach, nešpiní se a díky prémiové bavlně jsou také prodyšná a pohodlná.
I když je pocení nejen přirozené, ale i zdravé, umí být velmi nepříjemné. Zvlášť v teplých letních dnech nám koláče v podpaží mohou být na obtíž. Proto René Němeček, Martin Burkoň a Pavel Hrstka přišli s přelomovým nápadem: Vyrábět oblečení, na kterém pot nebude vidět, a ještě k tomu odolá špíně.

100% bavlna

„První myšlenka na unikátní technologii je stará mnoho let. Nejdřív z výroby vypadávaly nepovedené kusy, pak trika, která fungovala, ale nebyla hezká, a nakonec se snoubila funkčnost i vizuální stránka věci a vzniklo triko, které už se nikdo nestyděl nosit. Tričko vypadá jako jednoduchý produkt, ale v tomhle případě se nenechme mýlit. Naše trika jsou jiná. Jsou to trika budoucnosti,“ říkají zakladatelé.  Unikátní úpravu přitom okem ani na omak nepoznáte. Pro výrobu volí prémiovou 100% bavlnu, proto jsou trika velmi příjemná a pohodlná na nošení. Jsou prodyšná, dobře sají a rychle schnou.
trička CityZen
Trika jsou k dostání v mnoha provedeních a barvách a vybere si tak opravdu každý. Novinkou jsou antibakteriální pánské boxerky, se kterými CityZen® zazářil na Hithitu, kde na rozjetí jejich výroby vybral během pár dní přes 400 000 korun. Samozřejmě ani na boxerkách není vidět pot a jsou také odolné vůči zápachu.
Téměř zázračné vlastnosti jsou dány speciální úpravou, kterou CityZen® vyvinul a používá jako jediný na světě. Triko díky ní neodvádí pot na povrch látky, ale zachytí ho na vnitřní straně, kde ho rozprostře do velké plochy. Materiál je dokonale prodyšný a velmi rychle schne. Zmenšuje se tak i prostor pro množení vlhkomilných bakterií způsobujících nelibý tělesný zápach. Další mimořádnou vlastností, kterou při každodenním nošení oceníte, je odolnost trička vůči ušpinění a skvrnám – třeba od kávy, červeného vína, kečupu nebo ovocného freshe.
Jak přesně trika CityZen fungují, se můžete podívat na videích:
CityZen® je unikátní nejen ve svém přístupu. Trojice přátel rozjela své podnikání už před třemi lety a velmi si zakládá na lokální výrobě a šetrnosti k přírodě. Trika jsou 100% recyklovatelná a vznikají nejmodernějšími postupy, které šetří vodu, energii a podléhají legislativě EU REACH. Zároveň se ale vyrábí kompletně v České republice.
Není divu, že rok po svém založení získal CityZen® cenu Start-up roku a nově také vyhrál v soutěži Heuréka Shop roku, kde se na základě hlasování zákazníků zařadil vedle zvučných jmen, jako např. Notino.cz, Datart.cz nebo Lidl-shop.cz.
Konec bezradného postávání před přeplněnou skříní a nekonečných úvah, co si dnes vzít na sebe. Máme pro vás tip na chytré triko české značky CityZen®, které se hodí ke každému outfitu. Díky unikátnímu materiálu triko odolá potu i špíně, nemačká se, nemění tvar ani barvu a snižuje tělesný zápach. Spolehlivě.
Jsou v tom zázraku mělá vlákna? Naštěstí nic takového. Trika CityZen jsou ušita ze 100% přírodní bavlny špičkové kvality. Jejich unikátní vlastnosti jsou dány speciální úpravou materiálu, kterou CityZen® vyvinul a používá jako jediný na světě. Triko díky ní neodvádí pot na povrch látky, ale zachytí ho na vnitřní straně, kde ho rozprostře do velké plochy. Materiál je dokonale prodyšný a velmi rychle schne. Zmenšuje se tak i prostor pro množení vlhkomilných bakterií způsobujících nelibý tělesný zápach. Při každodenním nošení oceníte i zmíněnou odolnost trička vůči ušpinění a skvrnám – třeba od kávy, červeného vína, kečupu nebo ovocného freshe. Téměř nic na něm neulpí, nečistotu snadno setřete a zmizí beze stopy.

100% recyklovatelná

Chytrá trika se zrodila v roce 2018 v dílně chrudimského start-upu CityZen®, který hned následující rok získal ocenění start-up roku. Tři inovátoři a tátové od rodin, Martin Burkoň, Pavel Hrstka a René Němeček, se rozhodli zužitkovat svoje znalosti a dovednosti a stvořili maximálně praktická trička pro muže i ženy. „Sláva!“ chtělo by se zvolat radostně nad každým kouskem. A to ještě nevíte, že se výroba odehrává kompletně v České republice, v režii českých švadlenek, což je pro nás, vyznavačky lokálních produktů, další skvělá zpráva. Stejně jako fakt, že trika CityZen jsou v mnoha ohledech šetrná k přírodě.  Například vydrží mnohem déle bez praní, což přináší vítanou úsporu vody a energie. Když už skončí v pračce, stačí jim nižší teplota, nepotřebují aviváž ani žádné přípravky na skvrny a už vůbec ne sušičku, což je další obrovský žrout energie. A navíc jsou 100% recyklovatelná.
Aktualizováno Středa, 09 Červen 2021 08:02
 

Reklama

Banner