Novinky

Therme Laa najdeme v malebném příhraničním městečku Laa an der Thaya, které leží v Dolním Rakousku (Niederösterreich). Lázně v Laa jsou díky své poloze oblíbené nejen u obyvatel Rakouska, ale mají je v lásce i Češi, kteří sem jezdí v hojném počtu. A není se čemu divit, vždyť Therme Laa jsou od českých hranic doslova „na dostřel kamenem“.

Vyznejte lásku na celý život s valentýnským šperkem ALO diamonds PDF Tisk Email
Napsal uživatel JK   
Pátek, 03 Leden 2020 13:04

alt

Valentýnský šperk ALO diamonds je vyznáním lásky na celý život. Šperky ve tvaru srdce zdobené nádherně zelenými smaragdy, vášnivě rudými rubíny, zářivě žlutým diamantem anebo bílými diamanty ženám navždy připomenou, kdo je jejich pravá životní láska.

 

alt

Pokud vaše partnerka miluje safíry, oslovit by ji mohl prsten ALO Posh Sapphire, vyrobený z bílého zlata, který je zdoben právě safírem a diamantem. Elegantním vyznáním lásky je také prsten ALO Morpheus Heart z bílého zlata zdobeného diamanty.

alt

Mezi vskutku luxusní kousky, které mohou zdobit vaši vyvolenou, patří prsten  ALO Gem of Love. Na tomto platinovém prstenu se vyjímá hned 16 diamantů a jeden smaragd (3,74ct). Ze stejného materiálu je vyroben prsten ALO Gem of Passion s 9 diamanty a taktéž jedním smaragdem (2,39ct). Nejdražší a nejhonosnější ozdobou na prst je prsten ALO Heaven Opera z platiny, s diamanty a rubínem.

alt

Z přívěsků se jako dárek na svátek všech zamilovaných hodí ALO Amazing Poetry z růžového a bílého zlata a s 25 diamanty. 286 diamantů je pak na přívěsku z 18karátového bílého zlata s prozaickým názvem ALO Paradise Love.

No řekněte, víte o vhodnějším dárku ke svatému Valentýnu?

alt

K dekoltu krásné ženy je jako stvořený náhrdelník ALO Sunny Love z18kt bílého zlata, jehož dominantou je centrální žlutý diamant (0,507ct). Kromě něho náhrdelník tvoří 32 bílých diamantů.

alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
Aktualizováno Pátek, 03 Leden 2020 16:25
 

Reklama

Banner