Novinky

Obchodní centrum Park Hostivař prochází od tohoto roku velkou rekonstrukcí, jejímž cílem je vytvoření moderního, svěžího a přesto stále rodinného prostředí, kam se zákazníci budou rádi vracet. Součástí této proměny je také otvíraní nových obchodů a služeb, které rozšíří nabídku tohoto obchodního centra. Pro tuto sezónu naleznou nově zákazníci ve 2. patře naproti eskalátorům saunový svět Saunia se 4 druhy saun, parní lázní a ochlazovacím bazénkem.

ALOve Valentýn 2020: Vyznejte své milované lásku diamantem PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hel   
Pátek, 03 Leden 2020 10:44
alt
ALOve je česká klenotnická značka, jejíž šperky působí jako svěží a lehký vánek na poli tradičních výrobců klenotů. Za jejím vznikem, který se datuje na konec roku 2015, stojí proslulá šperkařská firma ALO Jewelry a tým soustředěný kolem klenotníka Alojze Ryšavého.

 

alt
Všechny šperky značky ALOve jsou navrhovány v pražských kreativních ateliérech a vyráběny za použití vyspělých technologií pečlivýma rukama těch nejlepších českých šperkařů.
alt
Šperky vás na první pohled ohromí svým moderním, nadčasovým designem, mladistvě hravým stylem a vysoce kvalitním zpracováním. V nabídce ALOve najdete šperky ze žlutého, bílého i růžového zlata, které je ozdobeno třpytivými diamanty. Jeho oslnivé kolekce zaručeně okouzlí všechny moderní ženy.
alt

S blížícím se svátkem zamilovaných mnoho mužů napadá otázka, jak své milované vyjádřit své city. Ideálním dárkem pro ženu každého věku a smýšlení jsou právě šperky ALOve. Jsou vyráběny ze špičkových materiálů, jako jsou ty nejkvalitnější diamanty. A pokud si nebudete vědět v široké nabídce ALOve rady, nebojte se, v jeho překrásných buticích vám zaměstnanci ALOve rádi pomohou.

alt
alt
alt
alt
alt
alt
Aktualizováno Pátek, 03 Leden 2020 16:06
 

Reklama

Banner