Novinky

Léto se kvapnými kroky blíží a mnoho z nás řeší stejný problém jako loni: Jak zařídit, abychom se v letním oblečení pro slunečné dny vyjímali co nejlépe? Postava často dostává v zimních měsících zabrat, a proto vám Holmes Place připravil ucelený program, který vám pomůže dostat se včas do ideální formy a kondice.

ALOve Valentýn 2020: Vyznejte své milované lásku diamantem PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hel   
Pátek, 03 Leden 2020 10:44
alt
ALOve je česká klenotnická značka, jejíž šperky působí jako svěží a lehký vánek na poli tradičních výrobců klenotů. Za jejím vznikem, který se datuje na konec roku 2015, stojí proslulá šperkařská firma ALO Jewelry a tým soustředěný kolem klenotníka Alojze Ryšavého.

Valentýnskou kolekci šperků od srdce. Nic nedokáže ženu ozdobit tak, jako šperk darovaný z lásky. Svou inspiraci našla v nejkrásnějším symbolu lásky, tedy v srdci a v kouzelných slovech „Miluji Tě“.  Nabízí zlaté šperky zdobené diamanty s motivy srdce nebo s nápisem LOVE.

náramek ALOve, žluté zlato, diamant, cena 5 790,-Kčnáramek ALOve, růžové zlato, diamanty, cena 14 486,-Kč

přívěsek ALOve z růžového, bílého a žlutého zlata, diamant, cena 7 647,-Kčprsten ALOve, bílé zlato, diamanty, cena 20 554,-Kč

 

alt
Všechny šperky značky ALOve jsou navrhovány v pražských kreativních ateliérech a vyráběny za použití vyspělých technologií pečlivýma rukama těch nejlepších českých šperkařů.
alt
Šperky vás na první pohled ohromí svým moderním, nadčasovým designem, mladistvě hravým stylem a vysoce kvalitním zpracováním. V nabídce ALOve najdete šperky ze žlutého, bílého i růžového zlata, které je ozdobeno třpytivými diamanty. Jeho oslnivé kolekce zaručeně okouzlí všechny moderní ženy.
alt

S blížícím se svátkem zamilovaných mnoho mužů napadá otázka, jak své milované vyjádřit své city. Ideálním dárkem pro ženu každého věku a smýšlení jsou právě šperky ALOve. Jsou vyráběny ze špičkových materiálů, jako jsou ty nejkvalitnější diamanty. A pokud si nebudete vědět v široké nabídce ALOve rady, nebojte se, v jeho překrásných buticích vám zaměstnanci ALOve rádi pomohou.

alt
alt
alt
alt
alt
alt
Aktualizováno Neděle, 26 Leden 2020 14:47
 

Reklama

Banner