Novinky

Společnost pro prevenci, z.s. poskytuje jako jediná informace o novinkách v oblasti zdravotní prevence, o kterých jste možná ještě nikdy neslyšeli. To není jen libě znějící větička, to je prostě pravda. Ať už jde o nosní sprchu, akupresurní lehátko Valcha, podnožku či posilovací kroužky, vždy je prvním místě podpora našeho zdraví.

Calzedonia Group představila módní trendy pro sezónu jaro/léto 2020 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hel   
Sobota, 28 Prosinec 2019 18:52

alt

Ve polovině prosince 2019 byl v designových prostorách pražského showroomu Stopka představen výběr z kolekcí značek Calzedonia, Intimissimi a Tezenis pro sezónu jaro/léto 2019-2020. V minimalistickém stylu tohoto prostředí dokonale vynikly kousky, které na jaře a v létě ovládnou svět plážového oblečení, spodního prádla, ale i volnočasové a sportovní módy.

alt

Jedinečnou příležitost seznámit se s aktuálními trendy využili zástupci médií, známí influenceři i milovnice módy z řad českých celebrit. Stylové kousky obdivovala jedna z nejoblíbenějších moderátorek Zorka Hejdová, modelka a Česká Miss 2006 Renata Langmannová, populární rapperka Sharlota, modelka Karolína Mališová, Česká Miss 2011 Jitka Nováčková, vítězka soutěže Miss Slovensko 2013 Karolina Chomisteková či hvězdy instagramu Anna ŠulcováAlex Sedláčková.

alt

Chcete vědět, jaké modely se budou v nadcházející sezóně těšit největší pozornosti? Calzedonia je synonymem stylové, ale zároveň i komfortní plavkové a plážové módy. Těšit se můžete na kousky inspirované exotickými cestami v zemitých přírodních barvách i na bohémský styl se zajímavými ethno vzory. Věčným evergreenem je  inspirace námořnickým stylem, ovšem v moderní podobě. Oživení čeká na jaře i kolekci punčochového zboží a ponožek. Prim budou hrát geometrické a květinové vzory i třpytivé barvy duhy. Calzedonia nezapomíná na zodpovědný přístup k naší planetě, a tak náš šatník obohatí třeba originálními legínami, které jsou odpovědí na otázku udržitelnosti v módním světě.

alt

Pozadu nezůstane ani Intimissimi – italská ikona spodního a nočního prádla. Její nová kolekce se nese v duchu 4 elementů. Smyslnou hru rozehraje na jaře a v létě krajka v kombinaci s efektními transparentními detaily. Objeví se také oblíbený květinový potisk, třeba v podobě exotické flóry. Podobně jako u plážové módy bude i zde hrát důležitou roli námořnická inspirace a exotické vzory. Žhavou novinkou je kolekce Intimissimi Green Collection, která je dokonalou eko volbou.

alt

Spodní prádlo značky Tezenis nabídne moderní potisky, hravé a svůdné střihy, jemné barvy i tradiční krajku v moderním ražení. Prostor dostane i street style, námořnický styl a především nečekané kombinace materiálů, barev a střihů. Kolekce plážové módy pulzuje mladistvou a pozitivní energií. Nepřehlédnutelná budete díky výrazným potiskům a třpytivým materiálům.

Zdroj a foto: Calzedonia, Intimissimi a Tezenis

Aktualizováno Čtvrtek, 02 Leden 2020 18:57
 

Reklama

Banner