Novinky

Dopřejte si podzimní relaxaci v Mariánských Lázních s novou internetovou službou, která vám ušije dámský, wellness, romantický nebo golfový pobyt přesně na míru. V Mariánských Lázních vznikla unikátní služba, která vám ušije pobyt přímo na míru. Stalo se vám někdy, že jste přijeli do města díky slevovým portálům a nakonec jste zjistili, že hotel ve městě vůbec není? Nebo že nesplňuje vaše očekávání?
Stylové léto se zpěvačkou Adélou podle módních trendů TRUSSARDI JEANS PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hel   
Neděle, 23 Červen 2019 20:29
alt

Letošní módní sezóna je hodně zábavná a chce poutat víc pozornosti. Černou střídá bílá, modrou pastelové barvy.  Pokud přece jen vyznáváte klasiku a džíny, tak si k nim letos ještě oblečte džínovou bundu! Neměly by vám však v šatníku chybět neutrální béžové kousky. Chcete-li přece jen něco pestřejšího, vsaďte na žlutou, ta je totiž barvou sezóny 2019.


Zpěvačka Adéla Částková vybírala nové originální kousky oblečení do svého šatníku ve Slovanském domě, v obchodě CINQUE a TRUSSARDI  JEANS. Je to velmi kvalitní móda v italském stylu. Podstata módy CINQUE odpovídá obrazu Itálie a jejímu životnímu stylu, na povrchu uvolněný až nedbalý, ale uvnitř vášnivý.
Pokud existuje oblečení, které nikdy nevyjde z módy, tak jsou to klasické džíny, letos k nim přibude i bundička a džínové košile. Opět jsou základem módního šatníku. Neuděláte chybu, když sáhnete po tzv. patchwork denimu, který vzniká kombinací džínových výřezů nebo džínové oblečení s originální vzory. Obchod ve Slovanském domě nabízí dámské a pánské kolekce TRUSSARDI JEANS. Věděli jste, že TRUSSARDI je oficiálním dodavatelem oblečení pro špičkový italský klub JUVENTUS TURÍN.

Aktualizováno Neděle, 23 Červen 2019 20:42
 

Reklama

Banner