Novinky

Hektický způsob života, nekonečná pracovní doba, málo spánku, bolest zad, … tak vypadá u řady mužů jejich pracovní den. Jsou rádi, že si občas stihnou jít na chvíli zaběhat a k doktorovi se dostanou opravdu výjimečně. Odpočinek je ale potřeba! Přemíra stresu, málo pohybu a nedostatek času na pravidelné návštěvy lékaře vede k tomu, že se mezi muži často vyskytují nemoci srdce a oběhového systému.

Stylové léto se zpěvačkou Adélou podle módních trendů TRUSSARDI JEANS PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hel   
Neděle, 23 Červen 2019 20:29
alt

Letošní módní sezóna je hodně zábavná a chce poutat víc pozornosti. Černou střídá bílá, modrou pastelové barvy.  Pokud přece jen vyznáváte klasiku a džíny, tak si k nim letos ještě oblečte džínovou bundu! Neměly by vám však v šatníku chybět neutrální béžové kousky. Chcete-li přece jen něco pestřejšího, vsaďte na žlutou, ta je totiž barvou sezóny 2019.


Zpěvačka Adéla Částková vybírala nové originální kousky oblečení do svého šatníku ve Slovanském domě, v obchodě CINQUE a TRUSSARDI  JEANS. Je to velmi kvalitní móda v italském stylu. Podstata módy CINQUE odpovídá obrazu Itálie a jejímu životnímu stylu, na povrchu uvolněný až nedbalý, ale uvnitř vášnivý.
Pokud existuje oblečení, které nikdy nevyjde z módy, tak jsou to klasické džíny, letos k nim přibude i bundička a džínové košile. Opět jsou základem módního šatníku. Neuděláte chybu, když sáhnete po tzv. patchwork denimu, který vzniká kombinací džínových výřezů nebo džínové oblečení s originální vzory. Obchod ve Slovanském domě nabízí dámské a pánské kolekce TRUSSARDI JEANS. Věděli jste, že TRUSSARDI je oficiálním dodavatelem oblečení pro špičkový italský klub JUVENTUS TURÍN.

Aktualizováno Neděle, 23 Červen 2019 20:42
 

Reklama

Banner