Novinky

Miss World 2006 Taťána Kuchařová si dnes přišla zacvičit do klubu Holmes Place Energy Smíchov se seniory, které prostřednictvím své Nadace Taťány Kuchařové – Krása pomoci podporuje. Zúčastnila se mimo jiné i společného rehabilitačního tréninku na stroji Power Plate.

Společnost Baldinini CZ slaví na českém trhu již dvacátý rok PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hel   
Pondělí, 27 Květen 2019 15:14
Baldinini: Italská obuv, kterou nosí svět

Boty Baldinini se již dávno staly symbolem luxusu a pohodlí. Od počátku se pod touto značkou vyrábí boty, a to výhradně ručně šité. Špičkový design, nevšední materiály a šikovnost italských ševců předávaná z otce na syna celých sto let – tomu se říká tradice!  Letos slaví Baldinini CZ na českém trhu jubilejní dvacátý rok!

 

Od počátku se pod touto značkou vyrábí boty, a to výhradně ručně šité. Značka si zakládá na výběru precizní ruční práci, která zahrnuje výběr kvalitní kůže a tvorbě stylového designu. Díky tomu pod rukama návrhářů vznikají luxusní kousky, které jsou uznávány na předních módních trzích.

alt

Gimmi Baldinini, majitel značky Baldinini, o rodinné značce říká: „Tradiční ruční práce naši firmy se umí proměnit v autentickou značku: to je výsledek dosažený díky snaze špičkových mistrů, jejich a mnoha dalších šikovných rukou. Historie Baldinini je zároveň historií tvrdohlavých lidí, lidí ze San Mauro Pascoli. Dovedli své řemeslné dovednosti na úroveň umění, zaměřili na dokonalost formy svého řemesla i ruční práce, a jako kořeny budoucí činnosti charakterizované dovednostmi a talentem, technickými znalostmi a zkušenostmi, které předávají z otce na syna. Toto cenné dědictví formované časem se stalo základem mistrovství italské obuvnické tradice“.

alt

Historie obuvi Baldinini se píše od roku 1910. Nyní má více než 100 vlajkových obchodů po celém světě. Výrobní proces zaměstnává více než 250 vysoce kvalifikovaných pracovníků ve více než 100 buticích po celém světě.

alt
BALDININI SLAVÍ 20 LET NA ČESKÉM TRHU

Společnost Baldinini CZ, působí na českém trhu již 20 let. 16. května se v pražském butiku za přítomnosti desítek známých českých osobností, vážených hostů a médií konal večírek na oslavu tohoto krásného jubilea. Baldinini nejsou však jen boty, jsou to také kabelky, batohy, bundy, pánské tašky, pásky nebo cestovní kufry či parfémy. Tato móda je určena všem. Ženám, které chtějí nechat vyniknout svoji energii, šarm, styl a mají rády rafinovanost, ale také mužům, kteří si potrpí na kvalitu zpracování, elegantní linie a komfort.

alt

Za značkou Baldinini CZ stojí majitelka Milena Maksimovič, velmi inspirativní dáma.

„Před 20 lety jsem otevřela první butik Baldinini v Havířské ulici, málokdo ji tu znal. Byla to dobrá doba pro začátek, ale také trnitá. Jsem pyšná, že jsme vše zvládli, a že se nám již 20 let daří dělat zákazníky spokojenými, když si u nás zakoupí nejenboty, ale i kabelku, peněženku, bundu, brýle. Značka Baldinini pro mě osobně je symbolem prémiových produktů a preciznosti, který udává trendy v módním světě.“, říká Milana Maksimovič, majitelka obchodů Baldinini CZ.

alt

Nová kolekce jaro/léto 2019 je jako královna letních rytmů a intenzivního, oslňujícího stylu. Má bohatou paletu barev, které charakterizují karibskou náladu. Letošnímu létu vládnou barvy a odstíny růžové, fuchsiové, tyrkysově zelené či stále více oblíbená barva hořčice. Styl sedmdesátých, osmdesátých let a indického léta je hitem nadcházející sezóny. Protože je stále trendy zdobení, v nové kolekci Baldinini uvidíte podpatky a jiné části obuvi zdobené kameny. Výrazné a dominantní nápisy a lesklé prvky se prolínají sportovním stylem v kolekci Baldinini, který si drží opět styl 80. let.

alt
Aktualizováno Úterý, 28 Květen 2019 05:25
 

Reklama

Banner