Novinky

Společnost pro prevenci, z.s. poskytuje jako jediná informace o novinkách v oblasti zdravotní prevence, o kterých jste možná ještě nikdy neslyšeli. To není jen libě znějící větička, to je prostě pravda. Ať už jde o nosní sprchu, akupresurní lehátko Valcha, podnožku či posilovací kroužky, vždy je prvním místě podpora našeho zdraví.

Jarním trendem v kolekci Desigual je Mexiko PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hel   
Sobota, 13 Duben 2019 20:17

alt

Červená barva, chuť koření a zvuky tradiční hudby, kterou můžete slyšet v Mexiku. I toto vše bylo hlavní inspirací designérů značky Desigual, když vytvářeli trend, který vychází z této země. Kaktusy, lebky i kvetoucí květiny jsou základ. Najdete zde aztécké motivy i vzory z mexických tarotových karet. Pro jaro jako stvořené ...

esigual je značkou pro každého, pro koho je móda především hrou a zdrojem pozitivní energie. Probudíte se ráno se zlou náladou a už tušíte, že dnešní den nebude zrovna tím dnem „D“ v pozitivním slova smyslu? Nevzdávejte to předem! Nepotřebujete žádná antidepresiva ani stimulanty, abyste se do nového dne „nakoply“ a vykročily přece jen s větší dávkou energie. Pokud si do svého šatníku pravidelně přidáváte nové kousky značky Desigual, „lék na špatný den“ máte vždy po ruce. S každou kolekcí nám do šatníku přibývají nové a nové „stimulanty“ inspirované energií různých zemí nebo kultur. Pojďte se podívat na  inspirovanou vzory a barvami Mexika.

Pro Evropany je Mexiko skutečnou exotikou. Lidová tvořivost vychází hned z několika kultur. Především pak z původní mayské kultury. Na území Mexika a sousední Guatemaly dnes žije šest milionů Mayů. Jejich kultura se odráží v architektuře, v oděvech, keramice a dalších řemeslných činnostech. Módní značky se proto rády mexickou kulturou inspirují. Tentokrát se promítla i do kolekce Dsgl jaro/léto 2019, a to nejen v pestré barevnosti, ale i v tradičních vzorech typických pro lidové oděvy Mexika.

Symboly typické pro mayskou kulturu, botanické vzory i tradiční tkané geometrické obrazce – to vše se objevuje v nové módní kolekci této oblíbené španělské značky. Možná vás překvapí, že i když dnes jde o ryze španělskou značku, založil ji v roce 1984 Švýcar Thomas Meyer. Tehdy pouze dvacetiletý mladík dokázal vytvořit oděvní značku, která svoji kreativitou předčí všechny kolem, a přitom zůstává pořád cenově dostupnou masám. Éra slavné barcelonské značky DSGL započala v podstatě tím, že si mladík objednal pár džínsů a proměnil je na fashion džínsku. V trendu unikátní džínové módy, která se vymyká běžné uniformitě indigové módy, značka pokračuje i nadále. Denimové trendy Dsgl jaro/léto 2019 jsou opět fascinující. Třeba díky žlutomodré džínové bundě s nepřehlédnutelnými žlutými růžemi. Podobně jako díky bílé bundě tradičního džínového střihu s modrými vyšívanými květy.

Overaly a šaty Desigual pro jaro a léto 2019

K pozdnímu jaru a létu však patří především uvolněné kousky šatníku – tedy krátké či dlouhé šaty, případně vzdušné overaly z letních tkanin. Právě na nich opět nechybí tradiční patchwork, který je pro Desigual tak typický. Celou škálu barev nebo vzorů dokáže díky patchworkovému stylu tkanin vtěsnat značka na jediný model. Ten přitom nepůsobí přeplácaným dojmem. Naopak. Je exkurzí do do duše značky – a tentokrát rovněž jakýmsi okénkem do mexické kultury. Dámské šaty z letošní kolekce Mexiko nešetří ani florálními motivy a barvami.

Mexiko i pro ženy, které zůstávají i v létě věrné džínsům

Nejsou dámské šaty přece jen vaší parketou? Vsaďte na dámské halenky, tuniky, tílka či trička Desigual. Právě ony dovedou i v kombinaci s těmi nejobyčejnějšími džínsy vykouzlit nepřehlédnutelný outfit. Pro kolekci typické uvolněné střihy jsou vzdušné, neomezují a nestahují. Přesto všechno zůstávají ženské a svůdné. Je jedno, zdali je nosíte přes džínsy, nebo si je zastrčíte do nich. Každý střih nabídne jiné možnosti.

Dokonalý dámsky outfit dotvoří módní doplňky inspirovány Mexikem

Boty, kabelky i další doplňky – bez nich by „mexická“ kolekce Dsgl jaro/léto 2019 rozhodně nebyla kompletní. Stejně tak, jako váš outfit. Nejde jen o kousky na jednu sezónu. Milovat je budete rozhodně po mnoho sezón. Boty Desigual pro jaro a léto 2019 nabízí především pohodlné modely tenisek, ale i letní sandály, včetně těch na podpatku, či pohodlné pantofle a žabky.

Už máte svoji kabelku Desigual? Vyberte si i z kolekce Dsgl 2019 Mexico.

Velice povedená je kolekce kabelek pro jaro/léto 2019. Dámské kabelky jsou ideální nejen k pestré Dsgl módě, ale i zajímavým kontrastem k minimalistickým outfitům, např. jednobarevným či v monochormu.

Aktualizováno Sobota, 13 Duben 2019 20:47
 

Reklama

Banner